Hledat

Ubytování

Ubytování město Perivolion

Ve městě Perivolion (Řecko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perivolion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perivolion

Villa Maria

9,5

Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Villa Maria. Situated 500 metres from Santa Barbara Beach, Villa Maria offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu).

Nikos & Vivi Studios

9,5

Nikos & Vivi Studios

Ubytování (Apartmán) Nikos & Vivi Studios. Nikos & Vivi Studios se nachází uprostřed zeleně, 300 metrů od pláže Santa Barbara. Ubytování Nikos & Vivi Studios se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu).

Tasia Studios

9,2

Tasia Studios

Ubytování (Apartmán) Tasia Studios. Located only 150 metres from Santa Barbara Beach in Perivoli, Tasia offers air-conditioned studios with free Wi-Fi and balcony overlooking the garden and... Ubytování Tasia Studios se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu).

Angelica

8,9

Angelica

Ubytování (Apartmány) Angelica. Apartmán Angelica se nachází ve městě Perivolion a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní. Ubytování Angelica se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu).

Santa Barbara Lakis Apartments

8,9

Santa Barbara Lakis Apartments

Ubytování (Aparthotel) Santa Barbara Lakis Apartments. Santa Barbara se nachází ve vesnici Perivoli, 2 minuty chůze od pláže Maltas, a nabízí restauraci a snack bar. Ubytování Santa Barbara Lakis Apartments se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriana Studios

8,7

Adriana Studios

Ubytování (Apartmány) Adriana Studios. Apartmány Adriana Studia se nacházejí v letovisku Perivólion, 23 km od kosmopolitního města Korfu, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Adriana Studios se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu).

Beach House Panorama Kaliviotis

Beach House Panorama Kaliviotis

Ubytování (Venkovský dům) Beach House Panorama Kaliviotis. Set in Perivolion, 28 km from Agios Gordios, Beach House Panorama Kaliviotis offers a garden and free WiFi. Ubytování Beach House Panorama Kaliviotis se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Perivolion

Město Perivolion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Perivolion.