Hledat

Ubytování

Ubytování město Perivolion

Ve městě Perivolion (Řecko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perivolion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perivolion

Santa Barbara Lakis Apartments

8,9

Santa Barbara Lakis Apartments

Ubytování (Aparthotel) Santa Barbara Lakis Apartments. Santa Barbara se nachází ve vesnici Perivoli, 2 minuty chůze od pláže Maltas, a nabízí restauraci a snack bar. Ubytování Santa Barbara Lakis Apartments se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu).

Foteinos Apartments

8,2

Foteinos Apartments

Ubytování (Apartmány) Foteinos Apartments. Foteinos Apartments se nachází 1,8 km od pláže Notos a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Foteinos Apartments se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu).

Santa Barbara Home Perivoli

Santa Barbara Home Perivoli

Ubytování (Apartmán) Santa Barbara Home Perivoli. Ubytování se nachází v Perivolionu, 2,3 km od pláže Santa Barbara a 2,6 km od pláže Marathias. Santa Barbara Home Perivoli nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Santa Barbara Home Perivoli se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu).

villa violla

villa violla

Ubytování (Prázdninový dům) villa violla. Villa violla se nachází ve městě Perivolion na ostrově Korfu a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování villa violla se nachází ve městě Perivolion (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Perivolion

Město Perivolion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Perivolion.