Hledat

Ubytování

Ubytování město Perítheia

Ve městě Perítheia (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perítheia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perítheia

Beach House Villa Apraos Kalamaki Corfu

9,2

Beach House Villa Apraos Kalamaki Corfu

Ubytování (Vila) Beach House Villa Apraos Kalamaki Corfu. Featuring a garden, a seasonal outdoor pool and pool views, Beach House Villa Apraos Kalamaki Corfu is set in Perítheia. Ubytování Beach House Villa Apraos Kalamaki Corfu se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zacharenia Perithia Corfu

7,6

Villa Zacharenia Perithia Corfu

Ubytování (Vila) Villa Zacharenia Perithia Corfu. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Zacharenia Perithia Corfu provides accommodation in Perítheia with free WiFi and... Ubytování Villa Zacharenia Perithia Corfu se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Diana

Villa Diana

Ubytování (Vila) Villa Diana. Situated in Perítheia, 1.7 km from Theotokos Church Beach and 1. Ubytování Villa Diana se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Elia House

Elia House

Ubytování (Prázdninový dům) Elia House. Located in Perítheia in the Corfu region, Elia House features a garden, free WiFi and a terrace. Ubytování Elia House se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Villa Giador

Villa Giador

Ubytování (Vila) Villa Giador. Featuring a private pool and garden views, Villa Giador is located in Perítheia. This villa features a terrace as well as free WiFi. Ubytování Villa Giador se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Corfu Panorama

Villa Corfu Panorama

Ubytování (Vila) Villa Corfu Panorama. Located in Perítheia in the Corfu region, Villa Corfu Panorama features a balcony and garden views. This villa features a terrace. Ubytování Villa Corfu Panorama se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Olive Garden House

The Olive Garden House

Ubytování (Prázdninový dům) The Olive Garden House. The Olive Garden House is situated in Perítheia, 1 km from Kalamaki Beach and offers a garden and a furnished terrace with BBQ facilities. Ubytování The Olive Garden House se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Villa Lenio Perithia Loutses

Villa Lenio Perithia Loutses

Ubytování (Vila) Villa Lenio Perithia Loutses. Villa Lenio Perithia Loutses is set in Perítheia and features a private pool, a kitchen and garden views. Ubytování Villa Lenio Perithia Loutses se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

PERITHIA SUNSET APARTMENTS

PERITHIA SUNSET APARTMENTS

Ubytování (Apartmány) PERITHIA SUNSET APARTMENTS. Providing lake views and a garden, PERITHIA SUNSET APARTMENTS provides accommodation conveniently situated in Perítheia, within a short distance of... Ubytování PERITHIA SUNSET APARTMENTS se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mandola Studio Perithia Corfu

Mandola Studio Perithia Corfu

Ubytování (Apartmán) Mandola Studio Perithia Corfu. Mandola Studio Perithia Corfu is situated in Perítheia. This apartment offers a terrace. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytování Mandola Studio Perithia Corfu se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Perítheia

Město Perítheia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Perítheia.