Hledat

Ubytování

Ubytování město Perítheia

Ve městě Perítheia (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perítheia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perítheia

The Merchants House

9,8

The Merchants House

Ubytování (Penzion) The Merchants House. The Merchants House se nachází ve městě Perítheia. Všechny pokoje v tomto 4hvězdičkovém penzionu mají výhled do zahrady, přístup do zahrady a na terasu. Ubytování The Merchants House se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Ariti's House

9,7

Ariti's House

Ubytování (Prázdninový dům) Ariti's House. Ariti's House se nachází v obci Perítheia a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ariti's House se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Beach House Villa Apraos Kalamaki Corfu

9,2

Beach House Villa Apraos Kalamaki Corfu

Ubytování (Vila) Beach House Villa Apraos Kalamaki Corfu. Featuring a garden, a seasonal outdoor pool and pool views, Beach House Villa Apraos Kalamaki Corfu is set in Perítheia. Ubytování Beach House Villa Apraos Kalamaki Corfu se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Villa Zacharenia Perithia Corfu

7,6

Villa Zacharenia Perithia Corfu

Ubytování (Vila) Villa Zacharenia Perithia Corfu. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Zacharenia Perithia Corfu provides accommodation in Perítheia with free WiFi and... Ubytování Villa Zacharenia Perithia Corfu se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Villa Portes

Villa Portes

Ubytování (Vila) Villa Portes. Villa Portes se nachází v obci Perítheia, 1,7 km od pláže Achravi a 1,8 km od pláže Almiros, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním... Ubytování Villa Portes se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Corfu Peritheia Retreat - Ideal Summer Escape

Corfu Peritheia Retreat - Ideal Summer Escape

Ubytování (Apartmán) Corfu Peritheia Retreat - Ideal Summer Escape. Corfu Peritheia Retreat - Ideal Summer Escape se nachází v obci Perítheia, necelý 1 km od pláže Theotokos Church a 12 minut chůze od pláže Kalamaki, a... Ubytování Corfu Peritheia Retreat - Ideal Summer Escape se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Villa Giador

Villa Giador

Ubytování (Vila) Villa Giador. Featuring a private pool and garden views, Villa Giador is located in Perítheia. This villa features a terrace as well as free WiFi. Ubytování Villa Giador se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Villa Nafsika

Villa Nafsika

Ubytování (Vila) Villa Nafsika. Villa Nafsika se nachází v obci Perítheia, pouhých 750 metrů od pláže Theotokos Church, a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa Nafsika se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Villa Corfu Panorama

Villa Corfu Panorama

Ubytování (Vila) Villa Corfu Panorama. Located in Perítheia in the Corfu region, Villa Corfu Panorama features a balcony and garden views. This villa features a terrace. Ubytování Villa Corfu Panorama se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

PERITHIA SUNSET APARTMENTS

PERITHIA SUNSET APARTMENTS

Ubytování (Apartmány) PERITHIA SUNSET APARTMENTS. Providing lake views and a garden, PERITHIA SUNSET APARTMENTS provides accommodation conveniently situated in Perítheia, within a short distance of... Ubytování PERITHIA SUNSET APARTMENTS se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Mandola Studio Perithia Corfu

Mandola Studio Perithia Corfu

Ubytování (Apartmán) Mandola Studio Perithia Corfu. Mandola Studio Perithia Corfu is situated in Perítheia. This apartment offers a terrace. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytování Mandola Studio Perithia Corfu se nachází ve městě Perítheia (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Perítheia

Město Perítheia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Perítheia.