Hledat

Ubytování

Ubytování město Pergolese

Ve městě Pergolese (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pergolese

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pergolese

Agritur Ai Masi

9,4

Agritur Ai Masi

Ubytování (Farma) Agritur Ai Masi. Agritur Ai Masi je farma se zahradou, sdílenou terasou a klimatizovanými pokoji se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Agritur Ai Masi se nachází ve městě Pergolese (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Mirabile

8,8

Villa Mirabile

Ubytování (Vila) Villa Mirabile. Villa Mirabile se nachází přibližně 750 metrů od pláže La Spiaggetta a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Villa Mirabile se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

B&B La Torre

8

B&B La Torre

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Torre. Ubytování se nachází v Realmonte, 300 metrů od Spiaggia di Pergole a 1,3 km od pláže Capo Rossello. Ubytování B&B La Torre se nachází ve městě Pergolese (Itálie - Sicílie).

Casa Mina

7

Casa Mina

Ubytování (Apartmán) Casa Mina. Casa Mina se nachází v Pergolsku. Ubytování je vzdálené 13 km od Molvena a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Mina se nachází ve městě Pergolese (Itálie - Trentino Alto Adige).

Doss dei Olivi Appartamento

Doss dei Olivi Appartamento

UbytováníDoss dei Olivi Appartamento. Offering a garden with free BBQ facilities, Doss dei Olivi Appartamento offers an apartment with free Wi-Fi and free bikes, located in a quiet area in... Ubytování Doss dei Olivi Appartamento se nachází ve městě Pergolese (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Pergolese

Město Pergolese se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Pergolese.