Hledat

Ubytování

Ubytování město Pergine Valsugana

Ve městě Pergine Valsugana (Itálie) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pergine Valsugana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pergine Valsugana

Camera de le Rondole, Maso Postel - OSPITAR

9,8

Camera de le Rondole, Maso Postel - OSPITAR

Ubytování (Apartmány) Camera de le Rondole, Maso Postel - OSPITAR. Camera de le Rondole, Maso Postel - OSPITAR se nachází v Pergine Valsugana a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 18 km od MUSE. Ubytování Camera de le Rondole, Maso Postel - OSPITAR se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Familienhotel Huber

9,8

Familienhotel Huber

Ubytování (Hotel) Familienhotel Huber. Familienhotel Huber se nachází přímo u sjezdovek lyžařského areálu Jochtal a nabízí krytý i venkovní bazén, restauraci, fitness centrum a wellness centrum. Ubytování Familienhotel Huber se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B La Bottega

9,8

B&B La Bottega

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Bottega. B&B La Bottega se nachází v Pergine Valsugana, 19 km od MUSE. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B La Bottega se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Profumo di Legno 022139-AT-010022

9,7

Appartamento Profumo di Legno 022139-AT-010022

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Profumo di Legno 022139-AT-010022. Appartamento Profumo di Legno 022139-AT-010022 se nachází v obci Pergine Valsugana, 15 km od muzea MUSE, 11 km od jezera Lago di Levico a 13 km od... Ubytování Appartamento Profumo di Legno 022139-AT-010022 se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Suite Casagrande

9,7

B&B Suite Casagrande

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Suite Casagrande. B&B Suite Casagrande se nachází v Pergine Valsugana, 15 km od MUSE. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a úschovnou... Ubytování B&B Suite Casagrande se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&b Al CastelCharme

9,5

B&b Al CastelCharme

Ubytování (Bed and breakfast) B&b Al CastelCharme. B&b Al CastelCharme se nachází v Pergine Valsugana a nabízí zahradu, terasu a sdílený lounge. Ubytování B&b Al CastelCharme se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Ochner

9,5

Appartamenti Ochner

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Ochner. Appartamenti Ochner se nachází v Pergine Valsugana, 15 km od muzea MUSE, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Ochner se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

PANEERIPOSO

9,5

PANEERIPOSO

Ubytování (Bed and breakfast) PANEERIPOSO. PANEERIPOSO se nachází v Pergine Valsugana v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 38 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování PANEERIPOSO se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Castello

9,5

Il Castello

Ubytování (Bed and breakfast) Il Castello. Il Castello se nachází v Pergine Valsugana v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Il Castello se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Lago Blù

9,5

Appartamenti Lago Blù

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Lago Blù. Appartamenti Lago Blù se nachází v Pergine Valsugana v regionu Trentino Alto Adige, 16 km od MUSE. Ubytování Appartamenti Lago Blù se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Glicine

9,4

Residenza Glicine

Ubytování (Apartmány) Residenza Glicine. Residenza Glicine se nachází v Pergine Valsugana a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residenza Glicine se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mercatini di Natale - Vista lago di Caldonazzo con terrazza e giardino privati

9,2

Mercatini di Natale - Vista lago di Caldonazzo con terrazza e giardino privati

Ubytování (Apartmány) Mercatini di Natale - Vista lago di Caldonazzo con terrazza e giardino privati. Mercatini di Natale - Vista lago di Caldonazzo con terrazza e giardino privati se nachází v Pergine Valsugana, 8,1 km od jezera Lago di Levico, 15 km od... Ubytování Mercatini di Natale - Vista lago di Caldonazzo con terrazza e giardino privati se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wieserhof - Apartment Philipp

9,2

Wieserhof - Apartment Philipp

Ubytování (Apartmán) Wieserhof - Apartment Philipp. Wieserhof - Apartment Philipp se nachází ve Valles v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Wieserhof - Apartment Philipp se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wieserhof - Apartment Benjamin

9,2

Wieserhof - Apartment Benjamin

Ubytování (Apartmán) Wieserhof - Apartment Benjamin. Wieserhof - Apartment Benjamin se nachází 18 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Wieserhof - Apartment Benjamin se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Relax Vista Lago

9

Casa Relax Vista Lago

Ubytování (Apartmány) Casa Relax Vista Lago. Casa Relax Vista Lago nabízí ubytování s balkonem a výhledem na jezero, asi 17 km od MUSE. Ubytování Casa Relax Vista Lago se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Morena

8,9

Locazione Turistica Morena

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Morena. Locazione Turistica Morena se nachází v Pergine Valsugana, 16 km od MUSE a 6,3 km od Lago di Levico. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Locazione Turistica Morena se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Happy Days sul lago

8,9

Happy Days sul lago

Ubytování (Penzion) Happy Days sul lago. Happy Days sul lago se nachází v Pergine Valsugana, 19 km od MUSE. Nabízí ubytování s restaurací, neplacené soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Happy Days sul lago se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Maset

8,8

Al Maset

Ubytování (Apartmán) Al Maset. Al Maset se nachází v Pergine Valsugana, pouhých 16 km od MUSE, a nabízí ubytování se zahradou, grilem, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Al Maset se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Martin House

8,8

Martin House

Ubytování (Privát) Martin House. Martin House se nachází v Pergine Valsugana, pouhých 18 km od MUSE. Nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Martin House se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Alba Sul Lago

8,8

B&B Alba Sul Lago

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Alba Sul Lago. Alba Sul Lago B&B se nachází v údolí Valsugana a nabízí ubytování s bezplatným parkováním a Wi-Fi zdarma. Ubytování B&B Alba Sul Lago se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Coccinella di Susà

8,8

La Coccinella di Susà

Ubytování (Apartmán) La Coccinella di Susà. La Coccinella di Susà se nachází v Pergine Valsugana. 37 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La Coccinella di Susà se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Marconi 35 Pergine Valsugana

8,7

Appartamento Marconi 35 Pergine Valsugana

Ubytování (Apartmán) Appartamento Marconi 35 Pergine Valsugana. Appartamento Marconi 35 Pergine Valsugana se nachází v obci Pergine Valsugana v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Appartamento Marconi 35 Pergine Valsugana se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Hotel Miralago

8,5

Residence Hotel Miralago

Ubytování (Hotel) Residence Hotel Miralago. Residence Hotel Miralago se nachází v Dolomitech v klidném oblasti Canzolina, 9 km od Trenta. Ubytování Residence Hotel Miralago se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Ponte Garnì

8,5

Al Ponte Garnì

Ubytování (Hotel) Al Ponte Garnì. Al Ponte Garni se nachází v městě Pergine Valsugana, 10 minut autem od Trenta a jezera Caldonazzo. Nabízí světlé pokoje s kabelovou TV a parkování zdarma. Ubytování Al Ponte Garnì se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Relax

8,4

Casa Relax

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Relax. Casa Relax se nachází v Pergine Valsugana v regionu Trentino Alto Adige, 17 km od MUSE. Ubytování Casa Relax se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Rotonda

8,3

La Rotonda

Ubytování (Hotel) La Rotonda. Nabídka zdarma La Rotonda nabízí gurmánskou restauraci a Wi-Fi ve všech prostorách. Nachází se 15 km od sjezdovek Panarotta a nabízí bezplatné parkování. Ubytování La Rotonda se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

angelica

7,8

angelica

Ubytování (Prázdninový dům) angelica. Angelica se nachází v obci Pergine Valsugana, pouhých 15 km od muzea MUSE, a nabízí zahradu, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování angelica se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Meridiana

5,2

Albergo Meridiana

Ubytování (Hotel) Albergo Meridiana. Albergo Meridiana se nachází v Pergine Valsugana, 17 km od MUSE. Nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Albergo Meridiana se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica La Perla del Lago

5

Locazione Turistica La Perla del Lago

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica La Perla del Lago. Locazione Turistica La Perla del Lago se nachází v Pergine Valsugana v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 45 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica La Perla del Lago se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lechnerhof Fane Alm

Lechnerhof Fane Alm

Ubytování (Apartmán) Lechnerhof Fane Alm. Lechnerhof Fane Alm se nachází ve Valles a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a gril. Ubytování Lechnerhof Fane Alm se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lechnerhof Murmeltier

Lechnerhof Murmeltier

Ubytování (Apartmán) Lechnerhof Murmeltier. Lechnerhof Murmeltier se nachází ve Valles a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a gril. 29 km od Ortisei. Ubytování Lechnerhof Murmeltier se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lechnerhof Schöne Aussicht

Lechnerhof Schöne Aussicht

Ubytování (Apartmán) Lechnerhof Schöne Aussicht. Lechnerhof Schöne Aussicht se nachází ve Valles a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a gril. 29 km od Ortisei. Ubytování Lechnerhof Schöne Aussicht se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lechnerhof Wilde Kreuzspitze

Lechnerhof Wilde Kreuzspitze

Ubytování (Apartmán) Lechnerhof Wilde Kreuzspitze. Lechnerhof Wilde Kreuzspitze se nachází v obci Valles a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a gril. 29 km od Ortisei. Ubytování Lechnerhof Wilde Kreuzspitze se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lechnerhütte Fane Alm

Lechnerhütte Fane Alm

Ubytování (Apartmán) Lechnerhütte Fane Alm. Lechnerhütte Fane Alm se nachází ve Valles v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 47 km od Canazei. Ubytování Lechnerhütte Fane Alm se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

ReBrì Holiday Home - appartamento Canale di Pergine

ReBrì Holiday Home - appartamento Canale di Pergine

Ubytování (Apartmány) ReBrì Holiday Home - appartamento Canale di Pergine. ReBrì Holiday Home - appartamento Canale di Pergine se nachází asi 6,9 km od jezera Lago di Levico a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a... Ubytování ReBrì Holiday Home - appartamento Canale di Pergine se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Tasa

Pension Tasa

Ubytování (Penzion) Pension Tasa. Pension Tasa nabízí ubytování ve Valles. K dispozici je také bar a lyžárna. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště za příplatek. Ubytování Pension Tasa se nachází ve městě Pergine Valsugana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Pergine Valsugana

Město Pergine Valsugana se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Pergine Valsugana.