Hledat

Ubytování

Ubytování město Perca

Ve městě Perca (Itálie) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perca

Residence Sonnberg

9,7

Residence Sonnberg

Ubytování (Aparthotel) Residence Sonnberg. Residence Sonnberg s výhledem do údolí Val Pusteria se nachází 400 metrů od centra obce Perca a nabízí 5 apartmánů v moderním alpském stylu se zahradou a... Ubytování Residence Sonnberg se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Ried

9,7

Villa Ried

Ubytování (Apartmán) Villa Ried. Villa Ried se nachází v obci Perca, na úpatí hory Kronplatz / Plan de Corones. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Ried se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kronsun Percha

9,6

Kronsun Percha

Ubytování (Apartmány) Kronsun Percha. Kronsun Percha se nachází ve městě Perca, 200 metrů od lyžařských vleků Plan de Corones, a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, velkou zahradu a zázemí pro... Ubytování Kronsun Percha se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Percha Mountain Apartments

9,6

Haus Percha Mountain Apartments

Ubytování (Apartmány) Haus Percha Mountain Apartments. Haus Percha Mountain Apartments se nachází 36 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Percha Mountain Apartments se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Hotel Sonnblick

9,5

Alpin Hotel Sonnblick

Ubytování (Hotel) Alpin Hotel Sonnblick. Alpin Hotel Sonnblick se nachází v obci Perca, pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Kronplatz. Ubytování Alpin Hotel Sonnblick se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fuchshof

9,4

Fuchshof

Ubytování (Farma) Fuchshof. Tradiční pracovní farma Fuchshof se nachází v obci Perca, 5 km od centra města Brunico. Nabízí malé wellness centrum se saunou a soláriem. Ubytování Fuchshof se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

M&M Apartment

9,3

M&M Apartment

Ubytování (Apartmány) M&M Apartment. M&M Apartment se nachází asi 35 km od opatství Novacella a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování M&M Apartment se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Waldhof

9,3

Hotel Waldhof

Ubytování (Hotel) Hotel Waldhof. Hotel Waldhof se nachází v centru města Perca s výhledem na Dolomity. Ubytování Hotel Waldhof se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rommisa

9,2

Hotel Rommisa

Ubytování (Hotel) Hotel Rommisa. Hotel Rommisa se nachází v obci Perca, 39 km od opatství Novacella, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Rommisa se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof

9,1

Thalerhof

Ubytování (Farma) Thalerhof. Thalerhof se nachází v obci Perca v nadmořské výšce 1100 metrů a nabízí gril a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Thalerhof se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naturhotel Miraval

8,6

Naturhotel Miraval

Ubytování (Hotel) Naturhotel Miraval. Hotel Miraval se nachází na klidném místě v nedotčené přírodě jihotyrolských hor a nabízí wellness centrum, restauraci a pokoje s balkonem s výhledem na... Ubytování Naturhotel Miraval se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Peskoller

7,7

Haus Peskoller

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Peskoller. Haus Peskoller se nachází v obci Perca, 10 minut jízdy od Brunica a 8 km od lyžařského střediska Kronplatz, a nabízí úschovnu zavazadel, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Haus Peskoller se nachází ve městě Perca (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Perca

Město Perca se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Perca.