Hledat

Ubytování

Ubytování město Perama

Ve městě Perama (Řecko) máme celkem 48 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perama

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perama

Quercus Villa

9,7

Quercus Villa

Ubytování (Vila) Quercus Villa. Quercus Villa se nachází v obci Perama, necelý 1 km od pláže Aeolos a 16 minut chůze od pláže Kaiser Bridge, a nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Quercus Villa se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Fionas apartment 2 Perama

9,6

Fionas apartment 2 Perama

Ubytování (Apartmán) Fionas apartment 2 Perama. Fionas apartment 2 Perama in Perama features accommodation with free WiFi, 2 km from Kaiser Bridge Beach and 1.2 km from Pontikonisi. Set 1. Ubytování Fionas apartment 2 Perama se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Achillion Luxury Corfu Villa

9,3

Achillion Luxury Corfu Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Achillion Luxury Corfu Villa. Featuring a terrace with BBQ facilities and sea views, Achillion Luxury Corfu Villa is set in Perama. Ubytování Achillion Luxury Corfu Villa se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Panorama

9,1

Panorama

Ubytování (Apartmán) Panorama. Hotel Panorama se pyšní ideální polohou přímo naproti ostrovu Pontikonisi, 10 minut jízdy od centra hlavního města Korfu a 6 km od paláce Achilleion. Ubytování Panorama se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Takis & Eirini Family Apartments

9,1

Takis & Eirini Family Apartments

Ubytování (Apartmány) Takis & Eirini Family Apartments. Takis & Eirini Family Apartments se nachází uprostřed svěží zahrady v obci Perama, jen 5 minut chůze od pláže. Ubytování Takis & Eirini Family Apartments se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Corfu Story

9

Corfu Story

Ubytování (Apartmány) Corfu Story. Corfu Sory se nachází se v obci Perama, pouhých 20 metrů od pláže, Corfu Story nabízí balkon s výhledem na moře, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Corfu Story se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Ray Hotel

8,9

Ray Hotel

Ubytování (Hotel) Ray Hotel. Ray Hotel se nachází ve městě Perama, 1,3 km od pláže Aeolos, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum a bar. Ubytování Ray Hotel se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Ionian Paths

8,8

Ionian Paths

Ubytování (Apartmány) Ionian Paths. Set in Perama, near Aeolos Beach, Kaiser Bridge Beach and Pontikonisi, Ionian Paths features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a casino. Ubytování Ionian Paths se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

GioDa Studios

8,7

GioDa Studios

Ubytování (Apartmány) GioDa Studios. GioDa Studios se nachází ve městě Perama, 1,1 km od pláže Aeolos, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování GioDa Studios se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Anita Village

8,4

Anita Village

Ubytování (Apartmány) Anita Village. Apartmán Anita Village se nachází ve městě Perama, 5 km od města Korfu, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Anita Village se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Anita

8,2

Anita

Ubytování (Hotel) Anita. Anita se nachází mezi palmami a cypřiši, 300 metrů od pláže Perama, a nabízí bazén a snídaně formou bufetu. Ubytování Anita se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Elaia Resorts

7,7

Elaia Resorts

Ubytování (Apartmány) Elaia Resorts. Elaia Resorts se nachází v obci Perama, 5 km od města Korfu. Ubytování Elaia Resorts se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Pontikonisi Hotel

7,4

Pontikonisi Hotel

Ubytování (Hotel) Pontikonisi Hotel. Pontikonisi Hotel se nachází v Peramě, jen kousek od pláže. K dispozici je slunná terasa u venkovního bazénu s lehátky. Ubytování Pontikonisi Hotel se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Aegli Hotel

6,5

Aegli Hotel

Ubytování (Hotel) Aegli Hotel. Rodinný Aegli Hotel je vzdálený 5 km od pláže Benitses a poskytuje výhled na ostrov Pontikonisi. Nabízí klimatizované pokoje a apartmá. Ubytování Aegli Hotel se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Anna's cottage house

Anna's cottage house

Ubytování (Prázdninový dům) Anna's cottage house. Anna's cottage house se nachází asi 1,3 km od pláže Kaiser Bridge a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Anna's cottage house se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Sophia's dreamy house in Corfu

Sophia's dreamy house in Corfu

Ubytování (Apartmán) Sophia's dreamy house in Corfu. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Sophia's dreamy house in Corfu can be found in Perama, close to Pontikonisi and 2. Ubytování Sophia's dreamy house in Corfu se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Batis Breeze

Batis Breeze

Ubytování (Bed and breakfast) Batis Breeze. Batis Breeze se nachází v obci Perama, 1,9 km od pláže Aeolos a 2,4 km od pláže Kaiser Bridge. Ubytování Batis Breeze se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

corfu Aegli appartment

corfu Aegli appartment

Ubytování (Prázdninový dům) corfu Aegli appartment. Featuring garden views, corfu Aegli appartment offers accommodation with a garden and a terrace, around 500 metres from Pontikonisi. Ubytování corfu Aegli appartment se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Villa Giovannina

Villa Giovannina

Ubytování (Vila) Villa Giovannina. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Giovannina is located in Perama. Ubytování Villa Giovannina se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

perama sunview

perama sunview

Ubytování (Apartmány) perama sunview. Situated 500 metres from Pontikonisi and featuring a garden, perama sunview features accommodation in Perama. Complimentary WiFi is provided. Ubytování perama sunview se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Edem

Edem

Ubytování (Vily) Edem. Offering pool views, Edem in Perama offers accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytování Edem se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Nona's House

Nona's House

Ubytování (Apartmán) Nona's House. Nona's House se nachází v obci Perama, 1,5 km od pláže Aeolos a 2 km od pláže Kaiser Bridge, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Nona's House se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Alexandros Villa

Alexandros Villa

Ubytování (Vila) Alexandros Villa. Situated in Perama, 1.2 km from Aeolos Beach and 1.7 km from Kaiser Bridge Beach, Alexandros Villa features accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování Alexandros Villa se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

perama sunview

perama sunview

Ubytování (Apartmán) perama sunview. Perama sunview is located in Perama. Guests benefit from a balcony and a terrace. The apartment is fitted with a flat-screen TV and 3 bedrooms. Ubytování perama sunview se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Perama

Město Perama se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 48 hotelů a ubytování ve městě Perama.