Hledat

Ubytování

Ubytování město Perama

Ve městě Perama (Řecko) máme celkem 48 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Perama

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perama

GEOMAR HOUSE 2 SKY AND VIEW

10

GEOMAR HOUSE 2 SKY AND VIEW

Ubytování (Apartmán) GEOMAR HOUSE 2 SKY AND VIEW. Located in Perama, 1.4 km from Aeolos Beach and 2 km from Kaiser Bridge Beach, GEOMAR HOUSE 2 SKY AND VIEW provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování GEOMAR HOUSE 2 SKY AND VIEW se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Atena Mare

10

Atena Mare

Ubytování (Apartmán) Atena Mare. Boasting panoramic views over the sea, Atena Mare is a modern apartment, located 8 km from Corfu Town and just 20 metres from the sea. Ubytování Atena Mare se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Olga's Hill

10

Olga's Hill

Ubytování (Prázdninový dům) Olga's Hill. Set 700 metres from Pontikonisi in Perama, this air-conditioned holiday home features a terrace with sea views. Ubytování Olga's Hill se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Villa Magnolia

9,9

Villa Magnolia

Ubytování (Vila) Villa Magnolia. Featuring a terrace with sea views, Villa Magnolia is a villa, located in Perama. Ubytování Villa Magnolia se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Villa Aquila

9,7

Villa Aquila

Ubytování (Vila) Villa Aquila. Featuring a patio with pool views, and an outdoor swimming pool and a garden, Villa Aquila can be found in Perama, close to Aeolos Beach and 1. Ubytování Villa Aquila se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Fionas apartment 2 Perama

9,6

Fionas apartment 2 Perama

Ubytování (Apartmán) Fionas apartment 2 Perama. Fionas apartment 2 Perama in Perama features accommodation with free WiFi, 2 km from Kaiser Bridge Beach and 1.2 km from Pontikonisi. Set 1. Ubytování Fionas apartment 2 Perama se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Achillion Luxury Corfu Villa

9,3

Achillion Luxury Corfu Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Achillion Luxury Corfu Villa. Featuring a terrace with BBQ facilities and sea views, Achillion Luxury Corfu Villa is set in Perama. Ubytování Achillion Luxury Corfu Villa se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama

9,1

Panorama

Ubytování (Apartmán) Panorama. Hotel Panorama se pyšní ideální polohou přímo naproti ostrovu Pontikonisi, 10 minut jízdy od centra hlavního města Korfu a 6 km od paláce Achilleion. Ubytování Panorama se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Takis & Eirini Family Apartments

9,1

Takis & Eirini Family Apartments

Ubytování (Apartmány) Takis & Eirini Family Apartments. Takis & Eirini Family Apartments se nachází uprostřed svěží zahrady v obci Perama, jen 5 minut chůze od pláže. Ubytování Takis & Eirini Family Apartments se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Empress Corfu

9

Empress Corfu

Ubytování (Apartmány) Empress Corfu. Just 15 metres from Perama Beach in Corfu, Empress Corfu offers self-catering units with free Wi-Fi and unobstructed views over the Ionian Sea. Ubytování Empress Corfu se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Corfu Story

9

Corfu Story

Ubytování (Apartmány) Corfu Story. Corfu Sory se nachází se v obci Perama, pouhých 20 metrů od pláže, Corfu Story nabízí balkon s výhledem na moře, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Corfu Story se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apostolos & Eleni Family Apartments

9

Apostolos & Eleni Family Apartments

Ubytování (Apartmány) Apostolos & Eleni Family Apartments. Rodinné ubytování Apostolos & Eleni Family Apartments se nachází ve vesnici Perama mezi olivovníky a ovocnými stromy. Ubytování Apostolos & Eleni Family Apartments se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Ionian Paths

8,8

Ionian Paths

Ubytování (Apartmány) Ionian Paths. Set in Perama, near Aeolos Beach, Kaiser Bridge Beach and Pontikonisi, Ionian Paths features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a casino. Ubytování Ionian Paths se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aristides Studios

8,7

Aristides Studios

Ubytování (Aparthotel) Aristides Studios. Located in Perama of Corfu, the family-run Aristides Studios offers self-catering accommodation with balcony or terrace and free WiFi access. Ubytování Aristides Studios se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Fouxia Apartments and Studios

8,6

Fouxia Apartments and Studios

Ubytování (Apartmány) Fouxia Apartments and Studios. Fouxia nabízí ubytování s možností vlastního stravování pouhých 100 metrů od pláže Perama. Ubytování Fouxia Apartments and Studios se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Meltemi Appartments

8,5

Meltemi Appartments

Ubytování (Apartmán) Meltemi Appartments. Meltemi Apartments are located in Perama, a 10-minute drive from Corfu Town. Ubytování Meltemi Appartments se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Hotel Perama

8,5

Hotel Perama

Ubytování (Hotel) Hotel Perama. Centrally located in Perama, this family-run hotel is just 80 metres from the beach and features a cafe. Ubytování Hotel Perama se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Anita Village

8,4

Anita Village

Ubytování (Apartmány) Anita Village. Apartmán Anita Village se nachází ve městě Perama, 5 km od města Korfu, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Anita Village se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis Hotel

8,3

Oasis Hotel

Ubytování (Hotel) Oasis Hotel. Oasis Hotel je situován uprostřed svěží zeleně v oblasti Perama a nabízí vlastní pláž a krásný bazén s lehátky. Ubytování Oasis Hotel se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Aeolos Beach Resort

8,3

Aeolos Beach Resort

Ubytování (Rezort) Aeolos Beach Resort. Aeolos Beach Resort nabízí moderní, klimatizované ubytování se satelitní TV, balkonem nebo terasou a většinou s výhledem na moře. Ubytování Aeolos Beach Resort se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Anita

8,2

Anita

Ubytování (Hotel) Anita. Anita se nachází mezi palmami a cypřiši, 300 metrů od pláže Perama, a nabízí bazén a snídaně formou bufetu. Ubytování Anita se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Argo Hotel

8,1

Argo Hotel

Ubytování (Hotel) Argo Hotel. Argo Hotel se nachází v letovisku Perama, 500 metrů od pláže Kanoni a 400 metrů od ostrova Pontikonissi. Ubytování Argo Hotel se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Elaia Resorts

7,7

Elaia Resorts

Ubytování (Apartmány) Elaia Resorts. Elaia Resorts se nachází v obci Perama, 5 km od města Korfu. Ubytování Elaia Resorts se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pontikonisi Hotel

7,4

Pontikonisi Hotel

Ubytování (Hotel) Pontikonisi Hotel. Pontikonisi Hotel se nachází v Peramě, jen kousek od pláže. K dispozici je slunná terasa u venkovního bazénu s lehátky. Ubytování Pontikonisi Hotel se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aegli Hotel

6,5

Aegli Hotel

Ubytování (Hotel) Aegli Hotel. Rodinný Aegli Hotel je vzdálený 5 km od pláže Benitses a poskytuje výhled na ostrov Pontikonisi. Nabízí klimatizované pokoje a apartmá. Ubytování Aegli Hotel se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mikalef

Villa Mikalef

Ubytování (Vila) Villa Mikalef. Located in Perama, 1.4 km from Aeolos Beach and 1.9 km from Kaiser Bridge Beach, Villa Mikalef offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Mikalef se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Sophia's dreamy house in Corfu

Sophia's dreamy house in Corfu

Ubytování (Apartmán) Sophia's dreamy house in Corfu. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Sophia's dreamy house in Corfu can be found in Perama, close to Pontikonisi and 2. Ubytování Sophia's dreamy house in Corfu se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pikoulatika Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Pikoulatika Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Pikoulatika Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi. Pikoulatika Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi, a property with an outdoor swimming pool, is set in Perama, 800 metres from Aeolos Beach, 1. Ubytování Pikoulatika Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Villa Giovannina

Villa Giovannina

Ubytování (Vila) Villa Giovannina. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Giovannina is located in Perama. Ubytování Villa Giovannina se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

perama sunview

perama sunview

Ubytování (Apartmány) perama sunview. Situated 500 metres from Pontikonisi and featuring a garden, perama sunview features accommodation in Perama. Complimentary WiFi is provided. Ubytování perama sunview se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

corfu Aegli appartment

corfu Aegli appartment

Ubytování (Prázdninový dům) corfu Aegli appartment. Featuring garden views, corfu Aegli appartment offers accommodation with a garden and a terrace, around 500 metres from Pontikonisi. Ubytování corfu Aegli appartment se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edem

Edem

Ubytování (Vily) Edem. Offering pool views, Edem in Perama offers accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytování Edem se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandros Villa

Alexandros Villa

Ubytování (Vila) Alexandros Villa. Situated in Perama, 1.2 km from Aeolos Beach and 1.7 km from Kaiser Bridge Beach, Alexandros Villa features accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování Alexandros Villa se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Calm Life

Villa Calm Life

Ubytování (Vila) Villa Calm Life. Set just 1.3 km from Aeolos Beach, Villa Calm Life offers accommodation in Perama with access to a garden, barbecue facilities, as well as a 24-hour front... Ubytování Villa Calm Life se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Vasilis Village escape

Vasilis Village escape

Ubytování (Apartmán) Vasilis Village escape. Within 1.9 km of Kaiser Bridge Beach and 1.6 km of Pontikonisi, Vasilis Village escape offers free WiFi and a terrace. Situated 1. Ubytování Vasilis Village escape se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Magdalini's apartment

Magdalini's apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Magdalini's apartment. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Magdalini's apartment can be found in Perama, close to Kaiser Bridge Beach and... Ubytování Magdalini's apartment se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

perama sunview

perama sunview

Ubytování (Apartmán) perama sunview. Perama sunview is located in Perama. Guests benefit from a balcony and a terrace. The apartment is fitted with a flat-screen TV and 3 bedrooms. Ubytování perama sunview se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nisos Family House

Nisos Family House

Ubytování (Prázdninový dům) Nisos Family House. Situated in Perama, just 300 metres from Pontikonisi, Nisos Family House offers accommodation with free WiFi. Ubytování Nisos Family House se nachází ve městě Perama (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Perama

Město Perama se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 48 hotelů a ubytování ve městě Perama.