Hledat

Ubytování

Ubytování město Pera

Ve městě Pera (Itálie) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pera

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pera

CasaMau Bilo

10

CasaMau Bilo

UbytováníCasaMau Bilo. CasaMau Bilo se nachází v Perě, 15 km od jezera Carezza, 22 km od průsmyku Pordoi a 22 km od průsmyku Sella. Ubytování CasaMau Bilo se nachází ve městě Pera (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paragole

9,4

Paragole

UbytováníParagole. Paragole se nachází v obci Pera a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 15 km od jezera Carezza. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Paragole se nachází ve městě Pera (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Brunel

9,3

Appartamento Brunel

UbytováníAppartamento Brunel. Appartamento Brunel se nachází asi 22 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory. 14 km od jezera Carezza. Ubytování Appartamento Brunel se nachází ve městě Pera (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tobià el Salvan

9

Tobià el Salvan

UbytováníTobià el Salvan. Tobià el Salvan se nachází v obci Pera, pouhých 14 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Tobià el Salvan se nachází ve městě Pera (Itálie - Trentino Alto Adige).

ciasa de epi

8,7

ciasa de epi

Ubytování (Apartmány) ciasa de epi. ciasa de epi se nachází v Perě, 15 km od jezera Carezza a 21 km od průsmyku Pordoi. Nabízí výhled do zahrady, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ciasa de epi se nachází ve městě Pera (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garnì Rosengarten

8,5

Hotel Garnì Rosengarten

UbytováníHotel Garnì Rosengarten. Hotel Garnì Rosengarten se nachází v obci Pera, 15 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Garnì Rosengarten se nachází ve městě Pera (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Davide

Appartamento Davide

UbytováníAppartamento Davide. Appartamento Davide se nachází v obci Pera, 15 km od jezera Carezza, 21 km od průsmyku Pordoi a 22 km od průsmyku Sella. Ubytování Appartamento Davide se nachází ve městě Pera (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Pera

Město Pera se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Pera.