Hledat

Ubytování

Ubytování město Pera Gyalos

Ve městě Pera Gyalos (Řecko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pera Gyalos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pera Gyalos

Kalypso House

10

Kalypso House

Ubytování (Prázdninový dům) Kalypso House. Set in Pera Gyalos, 70 metres from Pera Gialos Beach and less than 1 km from Livadi Beach, Kalypso House offers a garden and air conditioning. Ubytování Kalypso House se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Casa Tholari Al Mare

10

Casa Tholari Al Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tholari Al Mare. Casa Tholari Al Mare se nachází v Pera Gyalos, 50 metrů od pláže Pera Gialos a necelý 1 km od pláže Livadi, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Casa Tholari Al Mare se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Casa Bella Al Mare

10

Casa Bella Al Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Bella Al Mare. Casa Bella Al Mare se nachází v Pera Gyalos, 1,8 km od pláže Marmari, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Bella Al Mare se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Euthimia luxury studios

9,8

Euthimia luxury studios

Ubytování (Apartmány) Euthimia luxury studios. Situated in Pera Gyalos, Euthimia luxury studios features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování Euthimia luxury studios se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Primrose Apartments

Primrose Apartments

Ubytování (Apartmán) Primrose Apartments. Theon Trapeza se nachází v Pera Gyalos a nabízí vířivku. Klimatizované ubytování je vzdálené 600 metrů od města Astypalaia. Ubytování Primrose Apartments se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Theasis appartment 1

Theasis appartment 1

Ubytování (Apartmány) Theasis appartment 1. Theasis appartment 1 se nachází v Pera Gyalos a nabízí ubytování s balkonem a kuchyní. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Theasis appartment 1 se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Mesonette Castle View

Mesonette Castle View

Ubytování (Prázdninový dům) Mesonette Castle View. Featuring a balcony with sea views, and a garden and a terrace, Mesonette Castle View can be found in Pera Gyalos, close to Livadi Beach and a 15-minute... Ubytování Mesonette Castle View se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Castelli Studios 2

Castelli Studios 2

Ubytování (Apartmán) Castelli Studios 2. Castelli Studios 2 se nachází v Pera Gyalos, 350 metrů od pláže Pera Gialos, 600 metrů od pláže Livadi a 1,3 km od pláže Tzanakia. Ubytování Castelli Studios 2 se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Golden View House

Golden View House

Ubytování (Prázdninový dům) Golden View House. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Golden View House is set in Pera Gyalos. Ubytování Golden View House se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Alkionis House

Alkionis House

Ubytování (Apartmán) Alkionis House. Alkionis House is located in Pera Gyalos and offers a terrace. Free WiFi is available. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytování Alkionis House se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Mamounia

Mamounia

Ubytování (Apartmán) Mamounia. Set just a few steps from Marmari Beach, Mamounia provides accommodation in Pera Gyalos with access to a garden, a private beach area, as well as a 24-hour... Ubytování Mamounia se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

γλάρος

γλάρος

Ubytování (Apartmán) γλάρος. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, γλάρος is situated in Pera Gyalos. Ubytování γλάρος se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Aurora Apartment (Pera Gialos)

Aurora Apartment (Pera Gialos)

Ubytování (Apartmán) Aurora Apartment (Pera Gialos). Set in Pera Gyalos, Aurora Apartment (Pera Gialos) offers accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Aurora Apartment (Pera Gialos) se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

VERADA HOUSE

VERADA HOUSE

Ubytování (Apartmán) VERADA HOUSE. VERADA HOUSE se nachází v Pera Gyalos, jen pár kroků od pláže Pera Gialos a necelý 1 km od pláže Livadi. Ubytování VERADA HOUSE se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Kleio House

Kleio House

Ubytování (Apartmán) Kleio House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Kleio House is located in Pera Gyalos. Ubytování Kleio House se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

GYROULI 1

GYROULI 1

Ubytování (Apartmán) GYROULI 1. Set in Pera Gyalos, a few steps from Pera Gialos Beach, GYROULI 1 offers accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování GYROULI 1 se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Akros Oikogeneiakon 2

Akros Oikogeneiakon 2

Ubytování (Apartmán) Akros Oikogeneiakon 2. Akros Oikogeneiakon 2 is situated in Pera Gyalos. Ubytování Akros Oikogeneiakon 2 se nachází ve městě Pera Gyalos (Řecko - Astypalaia).

Ubytování ve městě Pera Gyalos

Město Pera Gyalos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Pera Gyalos.