Hledat

Ubytování

Ubytování město Pentati

Ve městě Pentati (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pentati

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pentati

Villa Olivia

9,5

Villa Olivia

Ubytování (Apartmány) Villa Olivia. Villa Olivia jsou prázdninové domy s Wi-Fi zdarma situované v Pentati, 6 minut jízdy od pláže Agios Gordios. Hosté tu mohou využívat i terasu a zahradu. Ubytování Villa Olivia se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu).

Mantzaros Country House

Mantzaros Country House

Ubytování (Prázdninový dům) Mantzaros Country House. Mantzaros Country House se nachází v Pentati, v blízkosti pláže Badebucht a 450 metrů od pláže Fieroulas. Ubytování Mantzaros Country House se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu).

Beautiful House On Famous Village Pentati

Beautiful House On Famous Village Pentati

Ubytování (Apartmán) Beautiful House On Famous Village Pentati. Beautiful House On nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Famous Village Pentati se nachází v Pentati. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Beautiful House On Famous Village Pentati se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu).

Eftixias apartment

Eftixias apartment

Ubytování (Apartmány) Eftixias apartment. Set in Corfu Town, Eftixias apartment offers free WiFi, 11 km from Mon Repos Palace. There is also a kitchen in some of the units equipped with a fridge. Ubytování Eftixias apartment se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu).

Mantzaros Traditional House (private vacation)

Mantzaros Traditional House (private vacation)

Ubytování (Prázdninový dům) Mantzaros Traditional House (private vacation). Boasting garden views, Mantzaros Traditional House (private vacation) offers accommodation with free bikes, a garden and a terrace, around 2. Ubytování Mantzaros Traditional House (private vacation) se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu).

“Pentati Popi’s house” on Famous Pentati

“Pentati Popi’s house” on Famous Pentati

Ubytování (Apartmán) “Pentati Popi’s house” on Famous Pentati. "Pentati Popi's house" on Famous Pentati se nachází v Pentati, 400 metrů od pláže Badebucht a 450 metrů od pláže Fieroulas. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování “Pentati Popi’s house” on Famous Pentati se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Pentati

Město Pentati se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Pentati.