Hledat

Ubytování

Ubytování město Pentati

Ve městě Pentati (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pentati

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pentati

Archontiko Loukis

9,6

Archontiko Loukis

Ubytování (Aparthotel) Archontiko Loukis. Archontiko Loukis je aparthotel situovaný mezi olivovníky nedaleko vesnice Pentari. Ubytování Archontiko Loukis se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu).

Villa Olivia

9,5

Villa Olivia

Ubytování (Apartmány) Villa Olivia. Villa Olivia jsou prázdninové domy s Wi-Fi zdarma situované v Pentati, 6 minut jízdy od pláže Agios Gordios. Hosté tu mohou využívat i terasu a zahradu. Ubytování Villa Olivia se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eftixias apartment

Eftixias apartment

Ubytování (Apartmány) Eftixias apartment. Set in Corfu Town, Eftixias apartment offers free WiFi, 11 km from Mon Repos Palace. There is also a kitchen in some of the units equipped with a fridge. Ubytování Eftixias apartment se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mantzaros Traditional House (private vacation)

Mantzaros Traditional House (private vacation)

Ubytování (Prázdninový dům) Mantzaros Traditional House (private vacation). Boasting garden views, Mantzaros Traditional House (private vacation) offers accommodation with free bikes, a garden and a terrace, around 2. Ubytování Mantzaros Traditional House (private vacation) se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vasilikh

Villa Vasilikh

Ubytování (Vila) Villa Vasilikh. Boasting a seasonal outdoor pool, a hot tub and a children's pool, Villa Vasilikh is located in Pentati. Ubytování Villa Vasilikh se nachází ve městě Pentati (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Pentati

Město Pentati se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Pentati.