Hledat

Ubytování

Ubytování město Penia

Ve městě Penia (Itálie) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Penia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Penia

Locazione Turistica Cesa Veja

9

Locazione Turistica Cesa Veja

Ubytování (Apartmány) Locazione Turistica Cesa Veja. Locazione Turistica Cesa Veja se nachází v Penii, 15 km od průsmyku Pordoi, 15 km od průsmyku Sella a 27 km od jezera Carezza. Ubytování Locazione Turistica Cesa Veja se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI GENZIANA

9

DOLOMITI GENZIANA

Ubytování (Apartmán) DOLOMITI GENZIANA. DOLOMITI GENZIANA se nachází v Penii, 15 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování DOLOMITI GENZIANA se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Cesa Micheluzzi - CZI712

8,4

Locazione Turistica Cesa Micheluzzi - CZI712

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cesa Micheluzzi - CZI712. Locazione Turistica Cesa Micheluzzi - CZI712 se nachází asi 15 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Locazione Turistica Cesa Micheluzzi - CZI712 se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Lucia

8,4

Appartamento Lucia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Lucia. Appartamento Lucia se nachází v obci Arabba, 13 km od průsmyku Pordoi, 27 km od průsmyku Sella a 40 km od Saslong. Ubytování Appartamento Lucia se nachází ve městě Penia (Itálie - Benátsko).

Locazione Turistica Cesa Galaldriel-2

7,9

Locazione Turistica Cesa Galaldriel-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cesa Galaldriel-2. Locazione Turistica Cesa Galaldriel-2 se nachází v Penii, 16 km od průsmyku Sella a 27 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Cesa Galaldriel-2 se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Casa Marmolada

7,6

Locazione Turistica Casa Marmolada

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa Marmolada. Locazione Turistica Casa Marmolada s balkonem se nachází v Penii v regionu Tridentsko-Horní Adiže, 35 km od Bolzana. Ubytování Locazione Turistica Casa Marmolada se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Penia 2

7,6

Locazione Turistica Penia 2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Penia 2. Locazione Turistica Penia 2 se nachází v Penii v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 45 km od Dobbiaca. Ubytování Locazione Turistica Penia 2 se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

A un passo dagli impianti - Penia di Canazei

7,3

A un passo dagli impianti - Penia di Canazei

Ubytování (Apartmán) A un passo dagli impianti - Penia di Canazei. A un passo dagli impianti - Penia di Canazei se nachází v Penii, 15 km od průsmyku Pordoi, 16 km od průsmyku Sella a 27 km od jezera Carezza. Ubytování A un passo dagli impianti - Penia di Canazei se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Genziana-2

7,1

Locazione Turistica Genziana-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Genziana-2. Locazione Turistica Genziana-2 se nachází v Penii, 15 km od průsmyku Pordoi a 15 km od průsmyku Sella, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Locazione Turistica Genziana-2 se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Genziana-3

6,9

Locazione Turistica Genziana-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Genziana-3. Locazione Turistica Genziana-3 se nachází v Penii v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 45 km od Dobbiaca. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Genziana-3 se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Cesa Galaldriel-1

6

Locazione Turistica Cesa Galaldriel-1

Ubytování (Chata) Locazione Turistica Cesa Galaldriel-1. Locazione Turistica Cesa Galaldriel-1 se nachází v Penii v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 15 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Locazione Turistica Cesa Galaldriel-1 se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Cesa Galaldriel-3 by Interhome

Chalet Cesa Galaldriel-3 by Interhome

UbytováníChalet Cesa Galaldriel-3 by Interhome. Chalet Cesa Galaldriel-3 by Interhome se nachází v Penii a nabízí ubytování s terasou. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Cesa Galaldriel-3 by Interhome se nachází ve městě Penia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Penia

Město Penia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Penia.