Hledat

Ubytování

Ubytování město Pellizzano

Ve městě Pellizzano (Itálie) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pellizzano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pellizzano

Appartamento Paola - Pellizzano

10

Appartamento Paola - Pellizzano

UbytováníAppartamento Paola - Pellizzano. Appartamento Paola - Pellizzano se nachází v Pellizzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Appartamento Paola - Pellizzano se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanze Martinelli

10

Casa Vacanze Martinelli

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Martinelli. Casa Vacanze Martinelli se nachází v Pellizzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Vacanze Martinelli se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Caprioli

10

Baita Caprioli

UbytováníBaita Caprioli. Baita Caprioli se nachází v Pellizzanu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 21 km od průsmyku Tonale. Ubytování Baita Caprioli se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Pontesana

9,9

Casa Pontesana

UbytováníCasa Pontesana. Casa Pontesana se nachází v Pellizzanu, 17 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Pontesana se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Meoti

9,6

Appartamenti Meoti

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Meoti. Appartamenti Meoti se nachází v Pellizzanu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K průsmyku Tonale je to 17 km. Ubytování Appartamenti Meoti se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camelot Luxury Houses Horses

9,6

Camelot Luxury Houses Horses

Ubytování (Apartmány) Camelot Luxury Houses Horses. Camelot Luxury Houses Horses se nachází v Pellizzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Camelot Luxury Houses Horses se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Le Iscle

9,6

Casa Le Iscle

UbytováníCasa Le Iscle. Casa Le Iscle se nachází v Pellizzanu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Le Iscle se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

appartamento Cortellini

9,5

appartamento Cortellini

Ubytováníappartamento Cortellini. appartamento Cortellini se nachází v Pellizzanu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování appartamento Cortellini se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Cà dei Baroni

9,4

B&B Cà dei Baroni

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Cà dei Baroni. B&B Cà dei Baroni se nachází v Pellizzanu, 17 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Cà dei Baroni se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Olivati

9,4

Casa Olivati

Ubytování (Apartmány) Casa Olivati. Casa Olivati se nachází ve městě Pellizzano, 70 km od Trenta. Madonna di Campiglio je 30 km daleko. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Casa Olivati se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Clelia

9,3

Appartamenti Clelia

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Clelia. Appartamenti Clelia s terasou a lyžárnou se nachází v Pellizzanu, 200 metrů od autobusové zastávky, kde staví spoje do hlavních lyžařských areálů. Ubytování Appartamenti Clelia se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Jägerhaus Di Bontempelli

9,3

Jägerhaus Di Bontempelli

Ubytování (Penzion) Jägerhaus Di Bontempelli. Jägerhaus Di Bontempelli v Pellizzanu nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a pokoje zařízené dřevěným alpským nábytkem. Ubytování Jägerhaus Di Bontempelli se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

iRIVAS Lodge

9,2

iRIVAS Lodge

Ubytování (Chata) iRIVAS Lodge. Ubytování se nachází ve městě Pellizzano, 21 km od průsmyku Tonale. iRIVAS Lodge poskytuje bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování iRIVAS Lodge se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Arcangelo

9,1

Hotel Arcangelo

Ubytování (Hotel) Hotel Arcangelo. Hotel Arcangelo se nachází v Pellizzano, v blízkosti lyžařských středisek Folgarida-Marilleva a Madonna di Campiglio, do kterých se dostanete skibusem... Ubytování Hotel Arcangelo se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Primula

9

Appartamento Primula

Ubytování (Apartmán) Appartamento Primula. Appartamento Primula se nachází v Pellizzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 10 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Appartamento Primula se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Tomaselli

8,9

Casa Tomaselli

Ubytování (Aparthotel) Casa Tomaselli. Aparthotel Casa Tomaselli se zahradou se nachází v centru alpské vesnice Pellizzano a nabízí ubytování v tradičně zařízených apartmánech s možností... Ubytování Casa Tomaselli se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ca' Delle Margherite

8,9

Residence Ca' Delle Margherite

Ubytování (Aparthotel) Residence Ca' Delle Margherite. Residence Ca' Delle Margherite nabízí apartmány s možností vlastního stravování v obci Pellizzano. Ubytování Residence Ca' Delle Margherite se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ortensia

8,9

Casa Ortensia

Ubytování (Penzion) Casa Ortensia. Casa Ortensia se nachází v Pellizzanu, 17 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným soukromým parkovištěm. Výhled směřuje na hory. Ubytování Casa Ortensia se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Leonilla

8,8

Casa Leonilla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Leonilla. Casa Leonilla se nachází asi 17 km od průsmyku Tonale a nabízí výhled na město, sdílený lounge a balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Leonilla se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Bontempelli

8,8

Agritur Bontempelli

Ubytování (Farma) Agritur Bontempelli. Agritur Bontempelli se nachází v klidné lokalitě, 1,5 km od města Pellizzano. Ubytování Agritur Bontempelli se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Tomaselli

8,7

Baita Tomaselli

UbytováníBaita Tomaselli. Baita Tomaselli se nachází v Pellizzanu a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatnou půjčovnu kol a zahradu. Ubytování Baita Tomaselli se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B IRNUM

8,7

B&B IRNUM

Ubytování (Bed and breakfast) B&B IRNUM. B&B IRNUM se nachází v Salernu, 3,8 km od místní katedrály a 4,2 km od provincie Pinacotheca. Ubytování B&B IRNUM se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Kampánie).

Hotel Cova

8,3

Hotel Cova

Ubytování (Hotel) Hotel Cova. Hotel Cova se nachází v typické horská stavbě pocházející z roku 1968 a nabízí menší wellness centrum, fitness centrum i bezplatnou kyvadlovou dopravu do... Ubytování Hotel Cova se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ognano (Pellizzano)

8,1

Casa Ognano (Pellizzano)

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ognano (Pellizzano). Casa Ognano (Pellizzano) se nachází v Pellizzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Ognano (Pellizzano) se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pezzotti

8

Hotel Pezzotti

Ubytování (Hotel) Hotel Pezzotti. Hotel Pezzotti se nachází ve vesnici Pellizzano, mezi lyžařskými oblastmi Marilleva, Folgarida a Madonna di Campiglio. Ubytování Hotel Pezzotti se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Baita Bettina

Locazione Turistica Baita Bettina

Ubytování (Horské chaty) Locazione Turistica Baita Bettina. Locazione Turistica Baita Bettina se nachází v Pellizzanu. 9 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Baita Bettina se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Martinelli Rodelia Verde

Casa Martinelli Rodelia Verde

UbytováníCasa Martinelli Rodelia Verde. Featuring city views, Casa Martinelli Rodelia Verde is located in Pellizzano, 17 km from Tonale Pass. Ubytování Casa Martinelli Rodelia Verde se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa ai Caprioli

Casa ai Caprioli

UbytováníCasa ai Caprioli. Casa ai Caprioli se zahradou se nachází v Pellizzanu, 20 km od průsmyku Tonale. Ubytování Casa ai Caprioli se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Villa Lucia

Locazione Turistica Villa Lucia

Ubytování (Vila) Locazione Turistica Villa Lucia. Locazione Turistica Villa Lucia se nachází v Pellizzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Villa Lucia se nachází ve městě Pellizzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Pellizzano

Město Pellizzano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Pellizzano.