Hledat

Ubytování

Ubytování město Pefki Rhodos

Ve městě Pefki Rhodos (Řecko) máme celkem 85 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pefki Rhodos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pefki Rhodos

Sifis Studios Pefkos

10

Sifis Studios Pefkos

Ubytování (Apartmán) Sifis Studios Pefkos. Featuring garden views, Sifis Studios Pefkos features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.4 km from Lothiarika Beach. Ubytování Sifis Studios Pefkos se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Aegean Treasure Pefkos

9,9

Aegean Treasure Pefkos

Ubytování (Vily) Aegean Treasure Pefkos. Set 200 metres from Pefki Beach, Aegean Treasure Pefkos offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Aegean Treasure Pefkos se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Villa Mary's Holiday House

9,7

Villa Mary's Holiday House

Ubytování (Vila) Villa Mary's Holiday House. Villa Mary's Holiday House se nachází v Pefki Rhodos a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Villa Mary's Holiday House se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Villa Sealine

9,6

Villa Sealine

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Sealine. Vila Sealine se nachází přímo u moře v letovisku Pefki Rhodos. Nabízí nekonečný bazén, zahradu a výhled na moře i západ slunce. Ubytování Villa Sealine se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Tesoro Del Mare

9,6

Tesoro Del Mare

Ubytování (Apartmány) Tesoro Del Mare. Set in Lindos, 4.9 km from Lindos Acropolis, Tesoro Del Mare offers air-conditioned accommodation and a garden. Ubytování Tesoro Del Mare se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Blue Vision Luxury House

9,4

Blue Vision Luxury House

Ubytování (Prázdninový dům) Blue Vision Luxury House. Situated in Pefki Rhodes, just 500 metres from Pefki Beach, Blue Vision Luxury House features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming... Ubytování Blue Vision Luxury House se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Pefkos View Apartments

9,3

Pefkos View Apartments

Ubytování (Aparthotel) Pefkos View Apartments. Pefkos View Apartments se nachází 750 metrů od pláže Pefki a nabízí ubytování, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Pefkos View Apartments se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Courtyard Studios

8,6

Courtyard Studios

Ubytování (Apartmán) Courtyard Studios. Within 200 metres of Pefki Beach and 2.2 km of Lothiarika Beach, Courtyard Studios offers free WiFi and a terrace. Ubytování Courtyard Studios se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Lindos Seastone Villas

8,6

Lindos Seastone Villas

Ubytování (Vila) Lindos Seastone Villas. Kamenné vily Lindos Seastone Villas se nachází ve vesnici Pefki a nabízejí plně vybavené a vkusně zařízené ubytování s vlastním bazénem a s výhledem na... Ubytování Lindos Seastone Villas se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Coloma Apartments Pefkos

Coloma Apartments Pefkos

Ubytování (Apartmány) Coloma Apartments Pefkos. Hotel se nachází v letovisku Pefki Rhodes na ostrově Rhodos, u pláží Pefki a Kavos. Ubytování Coloma Apartments Pefkos se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Pefki Irish Seaview

Pefki Irish Seaview

Ubytování (Apartmán) Pefki Irish Seaview. Pefki Irish Seaview se nachází asi 500 metrů od pláže Pefki a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Pefki Irish Seaview se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Villa Tsampika

Villa Tsampika

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Tsampika. Villa Tsampika se nachází ve městě Pefki Rhodos, asi 600 metrů od pláže Plakia, a nabízí výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Tsampika se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Miranda

Miranda

Ubytování (Vila) Miranda. Miranda se nachází v letovisku Pefki Rhodos, pouhých 1,8 km od pláže Kavos a 1,9 km od pláže Pefki, a nabízí balkon. Ubytování Miranda se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Villa Amor

Villa Amor

Ubytování (Vila) Villa Amor. Set in Pefki Rhodes, Villa Amor offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Amor se nachází ve městě Pefki Rhodos (Řecko - Rhodos).

Ubytování ve městě Pefki Rhodos

Město Pefki Rhodos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 85 hotelů a ubytování ve městě Pefki Rhodos.