Hledat

Ubytování

Ubytování město Pastida

Ve městě Pastida (Řecko) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pastida

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pastida

Country House for 6

10

Country House for 6

Ubytování (Prázdninový dům) Country House for 6. Country House for 6 is set in Pastida and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Country House for 6 se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dreamcatcher Villa

9,9

Dreamcatcher Villa

Ubytování (Vila) Dreamcatcher Villa. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Dreamcatcher Villa is located in Pastida. Ubytování Dreamcatcher Villa se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

NAMA RETREAT

9,8

NAMA RETREAT

Ubytování (Hotel) NAMA RETREAT. NAMA RETREAT has a seasonal outdoor swimming pool, bar, a shared lounge and garden in Pastida. Ubytování NAMA RETREAT se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

Filerimos HillSide Apartments

9,8

Filerimos HillSide Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Filerimos HillSide Apartments. Set in Pastida in the Rhodes region and Kremasti Beach reachable within 2. Ubytování Filerimos HillSide Apartments se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Villa

9,4

White Villa

Ubytování (Vily) White Villa. White Villa je vila s možností vlastního stravování a krbem situovaná v Pastidě. Může se pochlubit i terasou s výhledem na Egejské moře. Ubytování White Villa se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EVA's House

9,3

EVA's House

Ubytování (Apartmán) EVA's House. EVA's House is located in Pastida and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování EVA's House se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christina Dream Village

9,1

Christina Dream Village

Ubytování (Aparthotel) Christina Dream Village. Situated in Pastida, Christina Dream Village offers accommodation with a terrace and kitchenette. Ubytování Christina Dream Village se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

Marika's Apart's & Studios

8,5

Marika's Apart's & Studios

Ubytování (Aparthotel) Marika's Apart's & Studios. Tento apartmánový komplex se nachází v klidném prostředí uprostřed rozsáhlé zahrady ve vesnici Pastida, jen 4 km od letiště. Ubytování Marika's Apart's & Studios se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden Hotel

7,8

Garden Hotel

Ubytování (Hotel) Garden Hotel. Tento příjemný rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází v údolí Filerimos v blízkosti města Rhodos. Ubytování Garden Hotel se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

M & S Villa

M & S Villa

Ubytování (Vila) M & S Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a patio, M & S Villa is set in Pastida. Ubytování M & S Villa se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

Hilltop Luxury Villa

Hilltop Luxury Villa

Ubytování (Vila) Hilltop Luxury Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Hilltop Luxury Villa is set in Pastida. Ubytování Hilltop Luxury Villa se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

White Rose

White Rose

Ubytování (Prázdninový dům) White Rose. Withe Rose is located in Pastida and offers a terrace. The accommodation is 13 km from Rhodes Town. Faliraki is 2. Ubytování White Rose se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Stamatina

Villa Stamatina

Ubytování (Vila) Villa Stamatina. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Stamatina is located in Pastida. Ubytování Villa Stamatina se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

Katerina House

Katerina House

Ubytování (Vila) Katerina House. Set in Pastida in the Rhodes region, Katerina House has a balcony and garden views. Ubytování Katerina House se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Countryside Penthouse

Countryside Penthouse

Ubytování (Apartmán) Countryside Penthouse. Located in Pastida in the Rhodes region, Countryside Penthouse features a patio and garden views. Ubytování Countryside Penthouse se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

MA-GIA

MA-GIA

Ubytování (Prázdninový dům) MA-GIA. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, MA-GIA is situated in Pastida. Ubytování MA-GIA se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

EMMA'S LUXURY VILLA

EMMA'S LUXURY VILLA

Ubytování (Vila) EMMA'S LUXURY VILLA. EMMA'S LUXURY VILLA is located in Pastida and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování EMMA'S LUXURY VILLA se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa De Calme

Villa De Calme

Ubytování (Vila) Villa De Calme. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa De Calme is situated in Pastida. Ubytování Villa De Calme se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

Depie & Christo Apartment - Pastida Village

Depie & Christo Apartment - Pastida Village

Ubytování (Apartmány) Depie & Christo Apartment - Pastida Village. Set in Pastida, 11 km from Kallithea Rhodes, Depie & Christo Apartment - Pastida Village offers a terrace and free WiFi. Ubytování Depie & Christo Apartment - Pastida Village se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marble Pool Villa

Marble Pool Villa

Ubytování (Vila) Marble Pool Villa. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Marble Pool Villa is set in Pastida. Ubytování Marble Pool Villa se nachází ve městě Pastida (Řecko - Rhodos).

Ubytování ve městě Pastida

Město Pastida se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Pastida.