Hledat

Ubytování

Ubytování město Pasalítai

Ve městě Pasalítai (Řecko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pasalítai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pasalítai

Historical stone house

Historical stone house

Ubytování (Apartmán) Historical stone house. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Historical stone house is set in Pasalítai. Ubytování Historical stone house se nachází ve městě Pasalítai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Cottage in Pasalites Crete Countryside

Cozy Cottage in Pasalites Crete Countryside

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Cottage in Pasalites Crete Countryside. Cozy Cottage in Pasalites Crete Countryside is situated in Pasalítai and offers a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytování Cozy Cottage in Pasalites Crete Countryside se nachází ve městě Pasalítai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Armonia

Villa Armonia

Ubytování (Vila) Villa Armonia. Boasting free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and barbecue facilities, Villa Armonia offers accommodation in Pasalítai with free WiFi and pool... Ubytování Villa Armonia se nachází ve městě Pasalítai (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Pasalítai

Město Pasalítai se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Pasalítai.