Hledat

Ubytování

Ubytování město Parthenón

Ve městě Parthenón (Řecko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Parthenón

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Parthenón

Charming Stone House

9,9

Charming Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Stone House. Situated in Parthenón, Charming Stone House features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden and sea... Ubytování Charming Stone House se nachází ve městě Parthenón (Řecko - Macedonia).

Thea Studios

9,9

Thea Studios

Ubytování (Apartmány) Thea Studios. Situated in Parthenón, Thea Studios features accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a garden and barbecue facilities. Ubytování Thea Studios se nachází ve městě Parthenón (Řecko - Macedonia).

Villa Moraca

9,8

Villa Moraca

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Moraca. Villa Moraca is a detached holiday home in the traditional village of Parthenonas, located at an altitude of 400 metres. Neos Marmaras Town is 5 km away. Ubytování Villa Moraca se nachází ve městě Parthenón (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ANOI APARTMENTS

9,4

ANOI APARTMENTS

Ubytování (Apartmán) ANOI APARTMENTS. ANOI APARTMENTS is located in Parthenón and offers a bar and a terrace. With sea views, this accommodation provides a balcony. Ubytování ANOI APARTMENTS se nachází ve městě Parthenón (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petrino Spiti

9,2

Petrino Spiti

Ubytování (Vila) Petrino Spiti. Situated in Parthenon, this detached villa offers views over Toroneos Bay and features a garden with a barbecue and a sun terrace. Ubytování Petrino Spiti se nachází ve městě Parthenón (Řecko - Macedonia).

Archontiko Charpantidi

8,8

Archontiko Charpantidi

Ubytování (Hotel) Archontiko Charpantidi. Situated in Parthenón, 700 metres from Neos Marmaras Beach, Archontiko Charpantidi features accommodation with a bar, free private parking and a garden. Ubytování Archontiko Charpantidi se nachází ve městě Parthenón (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Studios Pefkohori

4,7

Porto Studios Pefkohori

Ubytování (Apartmán) Porto Studios Pefkohori. Porto Studios Pefkohori is set in Pefkohori and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 27 km from Vourvourou. Ubytování Porto Studios Pefkohori se nachází ve městě Parthenón (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Parthenón

Město Parthenón se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Parthenón.