Hledat

Ubytování

Ubytování město Parcines

Ve městě Parcines (Itálie) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Parcines

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Parcines

Brünnl's Försterhütte

9,8

Brünnl's Försterhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Brünnl's Försterhütte. Brünnl's Försterhütte se nachází v obci Parcines a nabízí restauraci, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 36 km od Castelrotta. Ubytování Brünnl's Försterhütte se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenchalet Apartments

9,7

Alpenchalet Apartments

Ubytování (Apartmány) Alpenchalet Apartments. Alpenchalet Apartments se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a... Ubytování Alpenchalet Apartments se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pröfinghof - Urlaub auf dem Biobauernhof

9,7

Pröfinghof - Urlaub auf dem Biobauernhof

Ubytování (Apartmány) Pröfinghof - Urlaub auf dem Biobauernhof. Pröfinghof - Urlaub auf dem Biobauernhof se nachází v Parcines, 7,8 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Pröfinghof - Urlaub auf dem Biobauernhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mareinhof - Urlaub auf dem Apfelbauernhof

9,7

Mareinhof - Urlaub auf dem Apfelbauernhof

Ubytování (Apartmány) Mareinhof - Urlaub auf dem Apfelbauernhof. Mareinhof se nachází v obci Parcines, 10 km od Merana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mareinhof - Urlaub auf dem Apfelbauernhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Mairhof

9,7

Ansitz Mairhof

Ubytování (Apartmány) Ansitz Mairhof. Ansitz Mairhof se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige, 7,5 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Ansitz Mairhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Niederhaushof

9,6

Apartment Niederhaushof

Ubytování (Apartmány) Apartment Niederhaushof. Apartment Niederhaushof se nachází v obci Parcines, 13 km od Merana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Niederhaushof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guntraun

9,6

Guntraun

Ubytování (Apartmány) Guntraun. Guntraun se nachází ve městě Parcines, 800 metrů od stanice lanovky Texelbahn. Ubytování Guntraun se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

GRETL - Residence

9,5

GRETL - Residence

Ubytování (Apartmán) GRETL - Residence. GRETL - Residence se nachází v Parcines. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování GRETL - Residence se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronenwirt

9,5

Residence Kronenwirt

Ubytování (Apartmány) Residence Kronenwirt. Residence Kronenwirt se nachází v centru alpské vesnice Parcines, 30 km od lyžařského areálu Merano 2000. Ubytování Residence Kronenwirt se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Engel Appartements Summerfrisch

9,5

Engel Appartements Summerfrisch

Ubytování (Apartmán) Engel Appartements Summerfrisch. Engel Appartements Summerfrisch se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Engel Appartements Summerfrisch se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Winklerhof

9,5

Winklerhof

Ubytování (Farma) Winklerhof. Winklerhof se nachází v obci Parcines a nabízí výhled na hory, restauraci, bar, zahradu, gril a terasu. Ubytování Winklerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Klein Fein Hotel Anderlahn

9,4

Klein Fein Hotel Anderlahn

Ubytování (Hotel) Klein Fein Hotel Anderlahn. Klein Fein Hotel Anderlahn se nachází 3 minuty chůze od centra Parcines a nabízí rozsáhlé wellness centrum a zařízenou zahradu. Ubytování Klein Fein Hotel Anderlahn se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Dreiraum im Haus Götsch 6

9,3

Fewo Dreiraum im Haus Götsch 6

Ubytování (Apartmán) Fewo Dreiraum im Haus Götsch 6. Fewo Dreiraum im Haus Götsch 6 se nachází v Parcines. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Fewo Dreiraum im Haus Götsch 6 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mair Am Ort Living Hotel B&B

9,3

Mair Am Ort Living Hotel B&B

Ubytování (Hotel) Mair Am Ort Living Hotel B&B. Located in Parcines, Mair am Ort Living Hotel B&B has 2 heated outdoor pools, 3 saunas and a relaxation area. Ubytování Mair Am Ort Living Hotel B&B se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obermairhof

9,3

Obermairhof

Ubytování (Apartmány) Obermairhof. Obermairhof se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige, 9,1 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Obermairhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Kaltenbachhof - Urlaub auf dem Biobauernhof

9,2

Ferienwohnungen Kaltenbachhof - Urlaub auf dem Biobauernhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kaltenbachhof - Urlaub auf dem Biobauernhof. Ferienwohnungen Kaltenbachhof - Urlaub auf dem Biobauernhof se nachází v obci Parcines, 7,9 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Ferienwohnungen Kaltenbachhof - Urlaub auf dem Biobauernhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin & Stylehotel Die Sonne

9,1

Alpin & Stylehotel Die Sonne

Ubytování (Hotel) Alpin & Stylehotel Die Sonne. Hotel Sonne se nachází v srdci alpské vesnice Parcines a nabízí à la carte restauraci a tradičně zařízené pokoje s výhledem na hory. Ubytování Alpin & Stylehotel Die Sonne se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Cascada

9,1

Apartment Cascada

Ubytování (Apartmány) Apartment Cascada. Apartment Cascada se nachází v obci Parcines. 32 km od Söldenu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Cascada se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

New Opening Appartement Pauli 6

9

New Opening Appartement Pauli 6

Ubytování (Apartmány) New Opening Appartement Pauli 6. Nachází se v Parcines, pouhých 5,4 km od hlavního vlakového nádraží, New Opening Appartement Pauli 6 nabízí ubytování s výhledem na řeku, bezplatným Wi-Fi... Ubytování New Opening Appartement Pauli 6 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement 1

9

Appartement 1

Ubytování (Apartmány) Appartement 1. Appartement 1 se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 33 km od Söldenu. Ubytování Appartement 1 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Mayr

9

Appartement Mayr

Ubytování (Apartmán) Appartement Mayr. Appartement Mayr se nachází v obci Parcines, 8 km od hlavního vlakového nádraží a 8,9 km od divadla Merano. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Appartement Mayr se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sonnenburger

9

Residence Sonnenburger

Ubytování (Aparthotel) Residence Sonnenburger. Residence Sonnenburger se nachází v Parcines, 10 km od Merana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Sonnenburger se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Botango

8,9

Botango

Ubytování (Hotel) Botango. BOTANGO is a 3-star hotel located 6 km from Merano. Offering a free wellness centre and swimming pool, it features free WiFi throughout, a garden, and a... Ubytování Botango se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Zweiraum im Haus Götsch 1

8,8

Fewo Zweiraum im Haus Götsch 1

Ubytování (Apartmán) Fewo Zweiraum im Haus Götsch 1. Fewo Zweiraum im Haus Götsch 1 se nachází v obci Parcines. 10 km od Merana. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fewo Zweiraum im Haus Götsch 1 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Engel Appartements Erker

8,8

Engel Appartements Erker

Ubytování (Apartmán) Engel Appartements Erker. Engel Appartements Erker se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Engel Appartements Erker se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Niedermair

8,8

Hotel Niedermair

Ubytování (Hotel) Hotel Niedermair. Overlooking the surrounding mountain landscape, Hotel Niedermair offers accommodation in Parcines, 9 km from Merano. Ubytování Hotel Niedermair se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Flow Apartments Margareta

8,8

Flow Apartments Margareta

Ubytování (Apartmán) Flow Apartments Margareta. Flow Apartments Margareta se nachází v obci Parcines, 8,3 km od hlavního vlakového nádraží a 9,2 km od divadla Merano. Ubytování Flow Apartments Margareta se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Zweiraum im Haus Götsch 5

8,8

Fewo Zweiraum im Haus Götsch 5

Ubytování (Apartmán) Fewo Zweiraum im Haus Götsch 5. Fewo Zweiraum im Haus Götsch 5 se nachází v obci Parcines. 48 km od Müstairu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Fewo Zweiraum im Haus Götsch 5 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Das Stachelburg

8,7

Hotel Das Stachelburg

Ubytování (Hotel) Hotel Das Stachelburg. Hotel Das Stachelburg se nachází v obci Partschins a nabízí wellness centrum. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje v alpském stylu, 8 km od centra Merana. Ubytování Hotel Das Stachelburg se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Oberpefohl

8,5

Appartements Oberpefohl

Ubytování (Apartmány) Appartements Oberpefohl. Appartements Oberpefohl obklopuje pohoří Gruppo di Tessa. Má zahradu, apartmány s posezením, bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a také saunu. Ubytování Appartements Oberpefohl se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Dreiraum im Haus Götsch 3

8,5

Fewo Dreiraum im Haus Götsch 3

Ubytování (Apartmán) Fewo Dreiraum im Haus Götsch 3. Nachází se v Parcines v regionu Trentino Alto Adige, Fewo Dreiraum im Haus Götsch 3 má balkon. 10 km od Merana. Ubytování Fewo Dreiraum im Haus Götsch 3 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Windbichl

8

Fewo Windbichl

Ubytování (Apartmán) Fewo Windbichl. Fewo Windbichl se nachází v obci Parcines. 32 km od Söldenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Fewo Windbichl se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Dreiraum im Haus Götsch 2

8

Fewo Dreiraum im Haus Götsch 2

Ubytování (Apartmán) Fewo Dreiraum im Haus Götsch 2. Nachází se v Parcines v regionu Trentino Alto Adige, Fewo Dreiraum im Haus Götsch 2 má také terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Fewo Dreiraum im Haus Götsch 2 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Taufner Apartement C 103

7,5

Taufner Apartement C 103

Ubytování (Apartmány) Taufner Apartement C 103. Taufner Apartement C 103 se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 32 km od Söldenu. Ubytování Taufner Apartement C 103 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Zweiraum im Haus Götsch 4

7,3

Fewo Zweiraum im Haus Götsch 4

Ubytování (Apartmán) Fewo Zweiraum im Haus Götsch 4. Nachází se v Parcines v regionu Trentino Alto Adige, Fewo Zweiraum im Haus Götsch 4 má balkon. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Fewo Zweiraum im Haus Götsch 4 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Taufner Apartement C 106

6

Taufner Apartement C 106

Ubytování (Apartmány) Taufner Apartement C 106. Taufner Apartement C 106 se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 32 km od Söldenu. Ubytování Taufner Apartement C 106 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement 10

2

Appartement 10

Ubytování (Apartmány) Appartement 10. Appartement 10 se nachází asi 5,6 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartement 10 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Taufner Apartement B 102

Taufner Apartement B 102

Ubytování (Apartmány) Taufner Apartement B 102. Taufner Apartement B 102 se nachází v obci Parcines a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Taufner Apartement B 102 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Engel Appartements Kirchturm

Engel Appartements Kirchturm

Ubytování (Apartmán) Engel Appartements Kirchturm. Engel Appartements Kirchturm se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Engel Appartements Kirchturm se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Engel Appartements Stodl

Engel Appartements Stodl

Ubytování (Apartmán) Engel Appartements Stodl. Engel Appartements Stodl se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Engel Appartements Stodl se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Taufner Apartement B 107

Taufner Apartement B 107

Ubytování (Apartmány) Taufner Apartement B 107. Taufner Apartement B 107 se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 32 km od Söldenu. Ubytování Taufner Apartement B 107 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Taufner Apartement A 105

Taufner Apartement A 105

Ubytování (Apartmány) Taufner Apartement A 105. Taufner Apartement A 105 se nachází 8,7 km od divadla Merano a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Taufner Apartement A 105 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Taufner Apartement B 104

Taufner Apartement B 104

Ubytování (Apartmány) Taufner Apartement B 104. Taufner Apartement B 104 se nachází v Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 32 km od Söldenu. Ubytování Taufner Apartement B 104 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Parcines

Město Parcines se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Parcines.