Hledat

Ubytování

Ubytování město Parcines

Ve městě Parcines (Itálie) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Parcines

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Parcines

Haus Tanja Apartment 1

10

Haus Tanja Apartment 1

UbytováníHaus Tanja Apartment 1. Haus Tanja Apartment 1 se nachází v Parcines a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Tanja Apartment 1 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brünnl's Försterhütte

9,8

Brünnl's Försterhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Brünnl's Försterhütte. Brünnl's Försterhütte se nachází v obci Parcines a nabízí restauraci, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 36 km od Castelrotta. Ubytování Brünnl's Försterhütte se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Schweitzer

9,7

Ferienwohnungen Schweitzer

UbytováníFerienwohnungen Schweitzer. Ferienwohnungen Schweitzer se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Ferienwohnungen Schweitzer se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenchalet Apartments

9,7

Alpenchalet Apartments

Ubytování (Apartmány) Alpenchalet Apartments. Alpenchalet Apartments se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a... Ubytování Alpenchalet Apartments se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pröfinghof - Urlaub auf dem Biobauernhof

9,7

Pröfinghof - Urlaub auf dem Biobauernhof

Ubytování (Apartmány) Pröfinghof - Urlaub auf dem Biobauernhof. Pröfinghof - Urlaub auf dem Biobauernhof se nachází v Parcines, 7,8 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Pröfinghof - Urlaub auf dem Biobauernhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fruemess - Historic Refugium

9,7

Fruemess - Historic Refugium

UbytováníFruemess - Historic Refugium. Fruemess - Historic Refugium se nachází v Parcines, 7,8 km od hlavního vlakového nádraží a 8,7 km od divadla Merano. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Fruemess - Historic Refugium se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mareinhof - Urlaub auf dem Apfelbauernhof

9,7

Mareinhof - Urlaub auf dem Apfelbauernhof

Ubytování (Apartmány) Mareinhof - Urlaub auf dem Apfelbauernhof. Mareinhof se nachází v obci Parcines, 10 km od Merana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mareinhof - Urlaub auf dem Apfelbauernhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Sonngart

9,7

Casa Sonngart

UbytováníCasa Sonngart. Casa Sonngart se nachází v obci Parcines a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na hory a terasou. Ubytování Casa Sonngart se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Mairhof

9,7

Ansitz Mairhof

Ubytování (Apartmány) Ansitz Mairhof. Ansitz Mairhof se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige, 7,5 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Ansitz Mairhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guesthouse Karnatsch

9,6

Guesthouse Karnatsch

UbytováníGuesthouse Karnatsch. Penzion Karnatsch se nachází v obci Parcines, 7,9 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Guesthouse Karnatsch se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Niederhaushof

9,6

Apartment Niederhaushof

Ubytování (Apartmány) Apartment Niederhaushof. Apartment Niederhaushof se nachází v obci Parcines, 13 km od Merana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Niederhaushof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guntraun

9,6

Guntraun

Ubytování (Apartmány) Guntraun. Guntraun se nachází ve městě Parcines, 800 metrů od stanice lanovky Texelbahn. Ubytování Guntraun se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Zielspitz

9,6

Apartment Zielspitz

UbytováníApartment Zielspitz. Apartment Zielspitz se nachází v obci Parcines a nabízí výhled na hory, zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Apartment Zielspitz se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

GRETL - Residence

9,5

GRETL - Residence

Ubytování (Apartmán) GRETL - Residence. GRETL - Residence se nachází v Parcines. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování GRETL - Residence se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronenwirt

9,5

Residence Kronenwirt

Ubytování (Apartmány) Residence Kronenwirt. Residence Kronenwirt se nachází v centru alpské vesnice Parcines, 30 km od lyžařského areálu Merano 2000. Ubytování Residence Kronenwirt se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Engel Appartements Summerfrisch

9,5

Engel Appartements Summerfrisch

Ubytování (Apartmán) Engel Appartements Summerfrisch. Engel Appartements Summerfrisch se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Engel Appartements Summerfrisch se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Winklerhof

9,5

Winklerhof

Ubytování (Farma) Winklerhof. Winklerhof se nachází v obci Parcines a nabízí výhled na hory, restauraci, bar, zahradu, gril a terasu. Ubytování Winklerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Klein Fein Hotel Anderlahn

9,4

Klein Fein Hotel Anderlahn

Ubytování (Hotel) Klein Fein Hotel Anderlahn. Klein Fein Hotel Anderlahn se nachází 3 minuty chůze od centra Parcines a nabízí rozsáhlé wellness centrum a zařízenou zahradu. Ubytování Klein Fein Hotel Anderlahn se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Dreiraum im Haus Götsch 6

9,3

Fewo Dreiraum im Haus Götsch 6

Ubytování (Apartmán) Fewo Dreiraum im Haus Götsch 6. Fewo Dreiraum im Haus Götsch 6 se nachází v Parcines. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Fewo Dreiraum im Haus Götsch 6 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mair Am Ort Living Hotel B&B

9,3

Mair Am Ort Living Hotel B&B

Ubytování (Hotel) Mair Am Ort Living Hotel B&B. Located in Parcines, Mair am Ort Living Hotel B&B has 2 heated outdoor pools, 3 saunas and a relaxation area. Ubytování Mair Am Ort Living Hotel B&B se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obermairhof

9,3

Obermairhof

Ubytování (Apartmány) Obermairhof. Obermairhof se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige, 9,1 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Obermairhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Kaltenbachhof - Urlaub auf dem Biobauernhof

9,2

Ferienwohnungen Kaltenbachhof - Urlaub auf dem Biobauernhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kaltenbachhof - Urlaub auf dem Biobauernhof. Ferienwohnungen Kaltenbachhof - Urlaub auf dem Biobauernhof se nachází v obci Parcines, 7,9 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Ferienwohnungen Kaltenbachhof - Urlaub auf dem Biobauernhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Boutique Hotel Burgund

9,1

B&B Boutique Hotel Burgund

UbytováníB&B Boutique Hotel Burgund. Rodinný B&B Boutique Hotel Burgund nabízí panoramatický výhled ze střešního bazénu a kombinaci tradičního tyrolského stylu s moderním alpským designem. Ubytování B&B Boutique Hotel Burgund se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin & Stylehotel Die Sonne

9,1

Alpin & Stylehotel Die Sonne

Ubytování (Hotel) Alpin & Stylehotel Die Sonne. Hotel Sonne se nachází v srdci alpské vesnice Parcines a nabízí à la carte restauraci a tradičně zařízené pokoje s výhledem na hory. Ubytování Alpin & Stylehotel Die Sonne se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Lenzenhof

9,1

Appartements Lenzenhof

UbytováníAppartements Lenzenhof. Appartements Lenzenhof se nachází v obci Parcines a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a sdílený... Ubytování Appartements Lenzenhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Cascada

9,1

Apartment Cascada

Ubytování (Apartmány) Apartment Cascada. Apartment Cascada se nachází v obci Parcines. 32 km od Söldenu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Cascada se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Stoanegg

9,1

Appartments Stoanegg

UbytováníAppartments Stoanegg. Appartments Stoanegg se nachází v obci Parcines, 7 km od Merana a 20 minut jízdy od lyžařského areálu Merano 2000. Ubytování Appartments Stoanegg se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Café Rudi Living

9

Café Rudi Living

UbytováníCafé Rudi Living. Café Rudi Living se nachází v obci Parcines a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a barem. Ubytování Café Rudi Living se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement 2

9

Appartement 2

UbytováníAppartement 2. Appartement 2 se nachází v obci Parcines a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement 2 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

New Opening Appartement Pauli 6

9

New Opening Appartement Pauli 6

Ubytování (Apartmány) New Opening Appartement Pauli 6. Nachází se v Parcines, pouhých 5,4 km od hlavního vlakového nádraží, New Opening Appartement Pauli 6 nabízí ubytování s výhledem na řeku, bezplatným Wi-Fi... Ubytování New Opening Appartement Pauli 6 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Tanja Apartment 2

9

Haus Tanja Apartment 2

UbytováníHaus Tanja Apartment 2. Haus Tanja Apartment 2 se nachází v Parcines a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Tanja Apartment 2 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement 1

9

Appartement 1

Ubytování (Apartmány) Appartement 1. Appartement 1 se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 33 km od Söldenu. Ubytování Appartement 1 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Greiterhof - Partschins

9

Greiterhof - Partschins

UbytováníGreiterhof - Partschins. Greiterhof - Partschins se nachází v Parcines, 10 km od hlavního vlakového nádraží. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Greiterhof - Partschins se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Mayr

9

Appartement Mayr

Ubytování (Apartmán) Appartement Mayr. Appartement Mayr se nachází v obci Parcines, 8 km od hlavního vlakového nádraží a 8,9 km od divadla Merano. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Appartement Mayr se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sonnenburger

9

Residence Sonnenburger

Ubytování (Aparthotel) Residence Sonnenburger. Residence Sonnenburger se nachází v Parcines, 10 km od Merana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Sonnenburger se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Tanja Apartment 3

9

Haus Tanja Apartment 3

UbytováníHaus Tanja Apartment 3. Haus Tanja Apartment 3 se nachází v Parcines, pouhých 8,5 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Haus Tanja Apartment 3 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Botango

8,9

Botango

Ubytování (Hotel) Botango. BOTANGO is a 3-star hotel located 6 km from Merano. Offering a free wellness centre and swimming pool, it features free WiFi throughout, a garden, and a... Ubytování Botango se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartmenthotel Siegi

8,9

Appartmenthotel Siegi

UbytováníAppartmenthotel Siegi. Appartmenthotel Siegi se nachází v zelené oblasti, 5 minut pěšky od centra Parcines. Ubytování Appartmenthotel Siegi se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apparthotel Taufenbrunn

8,9

Apparthotel Taufenbrunn

UbytováníApparthotel Taufenbrunn. Apparthotel Taufenbrunn se nachází v klidné centrální části Parcines, je obklopený jabloněmi a nabízí pokoje a apartmány s balkonem. Ubytování Apparthotel Taufenbrunn se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Zweiraum im Haus Götsch 1

8,8

Fewo Zweiraum im Haus Götsch 1

Ubytování (Apartmán) Fewo Zweiraum im Haus Götsch 1. Fewo Zweiraum im Haus Götsch 1 se nachází v obci Parcines. 10 km od Merana. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fewo Zweiraum im Haus Götsch 1 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Engel Appartements Erker

8,8

Engel Appartements Erker

Ubytování (Apartmán) Engel Appartements Erker. Engel Appartements Erker se nachází v obci Parcines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Engel Appartements Erker se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Niedermair

8,8

Hotel Niedermair

Ubytování (Hotel) Hotel Niedermair. Overlooking the surrounding mountain landscape, Hotel Niedermair offers accommodation in Parcines, 9 km from Merano. Ubytování Hotel Niedermair se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Flow Apartments Margareta

8,8

Flow Apartments Margareta

Ubytování (Apartmán) Flow Apartments Margareta. Flow Apartments Margareta se nachází v obci Parcines, 8,3 km od hlavního vlakového nádraží a 9,2 km od divadla Merano. Ubytování Flow Apartments Margareta se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Zweiraum im Haus Götsch 5

8,8

Fewo Zweiraum im Haus Götsch 5

Ubytování (Apartmán) Fewo Zweiraum im Haus Götsch 5. Fewo Zweiraum im Haus Götsch 5 se nachází v obci Parcines. 48 km od Müstairu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Fewo Zweiraum im Haus Götsch 5 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Das Stachelburg

8,7

Hotel Das Stachelburg

Ubytování (Hotel) Hotel Das Stachelburg. Hotel Das Stachelburg se nachází v obci Partschins a nabízí wellness centrum. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje v alpském stylu, 8 km od centra Merana. Ubytování Hotel Das Stachelburg se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni-Hotel Farmerhof

8,7

Garni-Hotel Farmerhof

UbytováníGarni-Hotel Farmerhof. Garni-Hotel Farmerhof se nachází v Parcines, 7,9 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Garni-Hotel Farmerhof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Rika

8,6

Garni Rika

UbytováníGarni Rika. Garni Rika se nachází v obci Parcines a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Garni Rika se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schoenleithof

8,6

Schoenleithof

UbytováníSchoenleithof. Schoenleithof se nachází v Parcines, 10 km od divadla Merano, hradu Princes a muzea žen. 9,1 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Schoenleithof se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Oberpefohl

8,5

Appartements Oberpefohl

Ubytování (Apartmány) Appartements Oberpefohl. Appartements Oberpefohl obklopuje pohoří Gruppo di Tessa. Má zahradu, apartmány s posezením, bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a také saunu. Ubytování Appartements Oberpefohl se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Dreiraum im Haus Götsch 3

8,5

Fewo Dreiraum im Haus Götsch 3

Ubytování (Apartmán) Fewo Dreiraum im Haus Götsch 3. Nachází se v Parcines v regionu Trentino Alto Adige, Fewo Dreiraum im Haus Götsch 3 má balkon. 10 km od Merana. Ubytování Fewo Dreiraum im Haus Götsch 3 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Pauli 5

8,3

Appartement Pauli 5

UbytováníAppartement Pauli 5. Appartement Pauli 5 se nachází v Parcines, pouhých 5,4 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Appartement Pauli 5 se nachází ve městě Parcines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Parcines

Město Parcines se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Parcines.