Hledat

Ubytování

Ubytování město Paránimfoi

Ve městě Paránimfoi (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paránimfoi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paránimfoi

House With View

10

House With View

Ubytování (Prázdninový dům) House With View. Situated in Paránimfoi, House With View features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování House With View se nachází ve městě Paránimfoi (Řecko - Kréta).

Wooden House on the Mountain

8,9

Wooden House on the Mountain

Ubytování (Kemp) Wooden House on the Mountain. Set in Paránimfoi in the Crete region, Wooden House on the Mountain offers accommodation with free private parking. Ubytování Wooden House on the Mountain se nachází ve městě Paránimfoi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Home Crete

8,7

Sunset Home Crete

Ubytování (Apartmány) Sunset Home Crete. Sunset Home Crete se nachází v letovisku Paránimfoi. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Sunset Home Crete se nachází ve městě Paránimfoi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aeriko House

Aeriko House

Ubytování (Prázdninový dům) Aeriko House. Located in Paránimfoi, Aeriko House features self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Guests have a private balcony. Ubytování Aeriko House se nachází ve městě Paránimfoi (Řecko - Kréta).

Infinity South villa

Infinity South villa

Ubytování (Prázdninový dům) Infinity South villa. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Infinity South villa is set in Paránimfoi. Ubytování Infinity South villa se nachází ve městě Paránimfoi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Paránimfoi

Město Paránimfoi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Paránimfoi.