Hledat

Ubytování

Ubytování město Paralia Pantaleimonos

Ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paralia Pantaleimonos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paralia Pantaleimonos

Alisachni

9,9

Alisachni

Ubytování (Apartmány) Alisachni. Alisachni stojí uprostřed udržované zahrady v letovisku Paralia Panteleimonos, jen 40 metrů od pláže a 100 metrů od taveren a kaváren. Ubytování Alisachni se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Archontiko Driani

9,8

Archontiko Driani

Ubytování (Apartmán) Archontiko Driani. Archontiko Driani je obklopen zelení a nachází se v obci Paralia Panteleimonos, 150 metrů od pláže. Ubytování Archontiko Driani se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Aurora Camping and Mobile Homes

9,7

Aurora Camping and Mobile Homes

Ubytování (Kemp) Aurora Camping and Mobile Homes. Situated in Paralia Panteleimonos, a few steps from Paralia Panteleimona Beach and 1. Ubytování Aurora Camping and Mobile Homes se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Studios & Apartments Efrosini

9,7

Studios & Apartments Efrosini

Ubytování (Aparthotel) Studios & Apartments Efrosini. Studios & Apartments Efrosini leží v bujné zahradě v Paralia Panteleimona Pieria, jen 50 metrů od písečné pláže. Ubytování Studios & Apartments Efrosini se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Hotel Afroditi

9,7

Hotel Afroditi

Ubytování (Hotel) Hotel Afroditi. Just a 3-minute walk from Paralia Panteleimona Beach, Hotel Afroditi features a swimming pool and hot tub. Ubytování Hotel Afroditi se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Dioni Houses

9,5

Dioni Houses

Ubytování (Apartmán) Dioni Houses. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Dioni Houses can be found in Paralia Panteleimonos, close to Paralia... Ubytování Dioni Houses se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Ktima Garas

9,4

Ktima Garas

Ubytování (Apartmány) Ktima Garas. Set in Paralia Panteleimonos in the Macedonia Region, 45 km from Larisa, Ktima Garas boasts a barbecue and terrace. Elatochori is 44 km from the property. Ubytování Ktima Garas se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Palm House

9,3

Palm House

Ubytování (Prázdninový dům) Palm House. Palm House is a detached holiday home with a garden, located in Panteleimonas beach in the Macedonia Region. Ubytování Palm House se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

San Panteleimon

9,2

San Panteleimon

Ubytování (Hotel) San Panteleimon. San Panteleimon se nachází v centru Neos Panteleimonas, pouhých 100 metrů od pláže. Ubytování San Panteleimon se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gioula Apartments

9,1

Gioula Apartments

Ubytování (Apartmány) Gioula Apartments. Gioula Apartments nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v letovisku Paralia Panteleimonos. Apartmány mají balkon a výhled na moře. Ubytování Gioula Apartments se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anastasia Chalatsogianni Rooms

9

Anastasia Chalatsogianni Rooms

Ubytování (Apartmán) Anastasia Chalatsogianni Rooms. Situated in Paralia Panteleimonos in the Macedonia region, Anastasia Chalatsogianni Rooms has a balcony and garden views. Ubytování Anastasia Chalatsogianni Rooms se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balogiannis Hotel

8,5

Balogiannis Hotel

Ubytování (Hotel) Balogiannis Hotel. Balogiannis Hotel se nachází v zahradě s hřištěm, 1 km od hradu Platamon. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích s výhledem na horu Olymp. Ubytování Balogiannis Hotel se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Veny House

8,2

Veny House

Ubytování (Prázdninový dům) Veny House. Veny House is a holiday home with a sun terrace, situated in Paralia Panteleimonos. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytování Veny House se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Hotel Pantazis

7,8

Hotel Pantazis

Ubytování (Hotel) Hotel Pantazis. Hotel Pantazis se nachází pouhých 5 minut chůze od pláže Paralia Panteleimonos a nabízí bazén a restauraci. Ubytování Hotel Pantazis se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden beach house

Garden beach house

Ubytování (Apartmán) Garden beach house. Garden beach house is set in Paralia Panteleimonos, under the Castle of Platamonas and offers barbecue facilities and a garden. Ubytování Garden beach house se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Oceana

Oceana

Ubytování (Hotel) Oceana. Situated right on the beachfront of Paralia Panteleimonos Village, Oceana features a sun terrace and a garden. Ubytování Oceana se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Micholou Chrysoula

Micholou Chrysoula

Ubytování (Apartmány) Micholou Chrysoula. Just 150 metres from Panteleimon Beach, Micholou Chrysoula has a 3.000 m2 garden. Ubytování Micholou Chrysoula se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Rooms Georgia

Holiday Rooms Georgia

Ubytování (Aparthotel) Holiday Rooms Georgia. Set in Paralia Panteleimonos, Holiday Rooms Georgia provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Holiday Rooms Georgia se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Αιγαίον

Αιγαίον

Ubytování (Penzion) Αιγαίον. Αιγαίον features air-conditioned accommodation in Paralia Panteleimonos. At the guest house, each room includes a balcony with a mountain view. Ubytování Αιγαίον se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Paralia Pantaleimonos

Město Paralia Pantaleimonos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Paralia Pantaleimonos.