Hledat

Ubytování

Ubytování město Paralia Pantaleimonos

Ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paralia Pantaleimonos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paralia Pantaleimonos

San Panteleimon

9,2

San Panteleimon

Ubytování (Hotel) San Panteleimon. San Panteleimon se nachází v centru Neos Panteleimonas, pouhých 100 metrů od pláže. Ubytování San Panteleimon se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Gioula Apartments

9,1

Gioula Apartments

Ubytování (Apartmány) Gioula Apartments. Gioula Apartments nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v letovisku Paralia Panteleimonos. Apartmány mají balkon a výhled na moře. Ubytování Gioula Apartments se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Anastasia Chalatsogianni Rooms

9

Anastasia Chalatsogianni Rooms

Ubytování (Apartmán) Anastasia Chalatsogianni Rooms. Situated in Paralia Panteleimonos in the Macedonia region, Anastasia Chalatsogianni Rooms has a balcony and garden views. Ubytování Anastasia Chalatsogianni Rooms se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Hotel Pantazis

7,8

Hotel Pantazis

Ubytování (Hotel) Hotel Pantazis. Hotel Pantazis se nachází pouhých 5 minut chůze od pláže Paralia Panteleimonos a nabízí bazén a restauraci. Ubytování Hotel Pantazis se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Micholou Chrysoula

Micholou Chrysoula

Ubytování (Apartmány) Micholou Chrysoula. Just 150 metres from Panteleimon Beach, Micholou Chrysoula has a 3.000 m2 garden. Ubytování Micholou Chrysoula se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Oceana

Oceana

Ubytování (Hotel) Oceana. Situated right on the beachfront of Paralia Panteleimonos Village, Oceana features a sun terrace and a garden. Ubytování Oceana se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Holiday Rooms Georgia

Holiday Rooms Georgia

Ubytování (Aparthotel) Holiday Rooms Georgia. Set in Paralia Panteleimonos, Holiday Rooms Georgia provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Holiday Rooms Georgia se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Αιγαίον

Αιγαίον

Ubytování (Penzion) Αιγαίον. Αιγαίον features air-conditioned accommodation in Paralia Panteleimonos. At the guest house, each room includes a balcony with a mountain view. Ubytování Αιγαίον se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Paralia Pantaleimonos

Město Paralia Pantaleimonos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Paralia Pantaleimonos.