Hledat

Ubytování

Ubytování město Paralia Katerinis

Ve městě Paralia Katerinis (Řecko) máme celkem 203 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paralia Katerinis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paralia Katerinis

Artisti Elena

10

Artisti Elena

Ubytování (Apartmán) Artisti Elena. Situated in Kallithéa village, just 1 km from the beach, this air-conditioned apartment is 34 km from Elatochori. Guests benefit from a spacious terrace. Ubytování Artisti Elena se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Summer by the sea

10

Summer by the sea

Ubytování (Apartmán) Summer by the sea. Summer by the sea se nachází v letovisku Paralia Katerinis a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Summer by the sea se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

30 Amynta

10

30 Amynta

Ubytování (Apartmán) 30 Amynta. Set in Kateríni, 30 Amynta offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 22 km from Litóchoron. Ubytování 30 Amynta se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

HOTEL CHARICLIA

10

HOTEL CHARICLIA

Ubytování (Aparthotel) HOTEL CHARICLIA. HOTEL CHARICLIA se nachází v letovisku Paralia Katerinis, 150 metrů od pláže Paralia Kolimvisis a 2,7 km od pláže Olympic, a nabízí ubytování s TV s... Ubytování HOTEL CHARICLIA se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

First View Apartment

10

First View Apartment

Ubytování (Apartmán) First View Apartment. Set in Kateríni in the Macedonia region, First View Apartment features a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 22 km from... Ubytování First View Apartment se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Hotel Honorata

10

Hotel Honorata

Ubytování (Hotel) Hotel Honorata. Set in Paralia Katerinis, 300 metres from Agia Fotini Church, Hotel Honorata features a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Hotel Honorata se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Villa Elena

9,9

Villa Elena

Ubytování (Apartmán) Villa Elena. Situated in Kateríni in the Macedonia region, Villa Elena features a patio and pool views. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Aris

9,8

Aris

Ubytování (Aparthotel) Aris. Aris se nachází přímo na písečné pláži Paralia Katerinis a nabízí bar s terasou s výhledem na moře a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Aris se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

george's house

9,8

george's house

Ubytování (Apartmán) george's house. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, george's house is situated in Paralia Katerinis. Ubytování george's house se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Marko Apartment Paralia

9,8

Marko Apartment Paralia

Ubytování (Apartmán) Marko Apartment Paralia. Situated in Paralia Katerinis, 200 metres from Paralia Kolimvisis Beach and 2. Ubytování Marko Apartment Paralia se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

ASTERAS STUDIOS

9,8

ASTERAS STUDIOS

Ubytování (Aparthotel) ASTERAS STUDIOS. ASTERAS STUDIOS se nachází 150 metrů od pláže Paralia Kolimvisis a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování ASTERAS STUDIOS se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Seaflows Apartments #2

9,7

Seaflows Apartments #2

Ubytování (Apartmán) Seaflows Apartments #2. Seaflows Apartments se nachází v letovisku Paralia Katerinis, 100 metrů od pláže Paralia Kolimvisis a 400 metrů od kostela Agia Fotini. Ubytování Seaflows Apartments #2 se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Levanda suites

9,7

Levanda suites

Ubytování (Aparthotel) Levanda suites. Levanda suites se nachází 300 metrů od pláže Paralia Kolimvisis a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Levanda suites se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

SALVE holiday houses

9,7

SALVE holiday houses

Ubytování (Prázdninové domy) SALVE holiday houses. SALVE holiday houses se nachází 500 metrů od pláže Paralia Kolimvisis a nabízí ubytování s balkonem, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování SALVE holiday houses se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

NOS beach house

9,7

NOS beach house

Ubytování (Apartmán) NOS beach house. Boasting city views, NOS beach house features accommodation with a terrace and a kettle, around a few steps from Paralia Kolimvisis Beach. Ubytování NOS beach house se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Elizabeth Queen Luxury Rooms

9,6

Elizabeth Queen Luxury Rooms

Ubytování (Aparthotel) Elizabeth Queen Luxury Rooms. Set 500 metres from Paralia Kolimvisis Beach, Elizabeth Queen Luxury Rooms offers a garden, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Elizabeth Queen Luxury Rooms se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Crystal Aura

9,6

Crystal Aura

Ubytování (Apartmány) Crystal Aura. Offering an outdoor pool and a sauna, Crystal Aura is just 500 metres from Paralia Katerinis Beach. Ubytování Crystal Aura se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

ALFA Apartment

9,6

ALFA Apartment

Ubytování (Apartmán) ALFA Apartment. Boasting garden views, ALFA Apartment provides accommodation with a terrace and a balcony, around 500 metres from Agia Fotini Church. Ubytování ALFA Apartment se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

NABRO Resort

9,6

NABRO Resort

Ubytování (Aparthotel) NABRO Resort. NABRO Resort se nachází v letovisku Paralia Katerinis, nedaleko pláže Paralia Kolimvisis a kostela Agia Fotini. Ubytování NABRO Resort se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Tropicana

9,6

Tropicana

Ubytování (Hotel) Tropicana. Hotel Tropicana se nachází v rušné oblasti vedle kavárny a restaurace, jen 80 metrů od pláže Paralia Katerini. Nabízí bezplatné připojení k internetu. Ubytování Tropicana se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Villa Vienni

9,5

Villa Vienni

Ubytování (Aparthotel) Villa Vienni. Villa Vienni se nachází v letovisku Paralia Katerinis, jen pár metrů od moře a 8 km od města Katerini. Ubytování Villa Vienni se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

PIERIA MARE

9,5

PIERIA MARE

Ubytování (Hotel) PIERIA MARE. PIERIA MARE se nachází v letovisku Paralia Katerinis, 50 metrů od pláže Paralia Kolimvisis, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a... Ubytování PIERIA MARE se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Huge Luxury City Apartment

9,5

Huge Luxury City Apartment

Ubytování (Apartmán) Huge Luxury City Apartment. Located in Kateríni in the Macedonia region, Huge Luxury City Apartment features a balcony and city views. Ubytování Huge Luxury City Apartment se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Lovely Paralia Apartment By The Sea

9,5

Lovely Paralia Apartment By The Sea

Ubytování (Apartmán) Lovely Paralia Apartment By The Sea. Located in Paralia Katerinis, 70 metres from Paralia Kolimvisis Beach, Lovely Paralia Apartment By The Sea provides a living room with a flat-screen TV. Ubytování Lovely Paralia Apartment By The Sea se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

FEDRA HOTEL

9,4

FEDRA HOTEL

Ubytování (Hotel) FEDRA HOTEL. Featuring a garden, terrace and views of city, FEDRA HOTEL is set in Paralia Katerinis, 200 metres from Paralia Kolimvisis Beach. Ubytování FEDRA HOTEL se nachází ve městě Paralia Katerinis (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Paralia Katerinis

Město Paralia Katerinis se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 203 hotelů a ubytování ve městě Paralia Katerinis.