Hledat

Ubytování

Ubytování město Paradisos

Ve městě Paradisos (Řecko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paradisos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paradisos

Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα

10

Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα

Ubytování (Apartmán) Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα. Set in Paradisos, 300 metres from Paradisos Beach and 1. Ubytování Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paradiso

9,7

Villa Paradiso

Ubytování (Vila) Villa Paradiso. Only steps away from Paradisos Beach, the traditionally-decorated Villa Paradiso features a palm-tree garden, sun terrace and free WiFi. Ubytování Villa Paradiso se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Stella Rooms

9,6

Stella Rooms

Ubytování (Apartmány) Stella Rooms. Just 50 metres from the sandy Paradisos Beach, Stella Rooms offers self-catering studios and apartments that open to a furnished balcony. Ubytování Stella Rooms se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

paradisos apartments 2

9,6

paradisos apartments 2

Ubytování (Prázdninový dům) paradisos apartments 2. Located in Paradisos, 300 metres from Paradisos Beach and 1. Ubytování paradisos apartments 2 se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Avra Apartments

9,5

Avra Apartments

Ubytování (Apartmán) Avra Apartments. Offering a sun terrace and apartments with a balcony, Avra Apartments is 50 metres from Paradisos Beach in Neos Marmaras, Chalkidiki. Ubytování Avra Apartments se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soula's House

9,5

Soula's House

Ubytování (Apartmán) Soula's House. Located in Paradisos in the Macedonia region, Soula's House features a terrace and sea views. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytování Soula's House se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Alterra Vita

9,2

Alterra Vita

Ubytování (Penzion) Alterra Vita. At a distance of 800 metres from Neos Marmaras Village Centre, Alterra Vita offers a garden with sun terrace and a shared kitchen. Ubytování Alterra Vita se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Meliton Inn Hotel & Suites

8,9

Meliton Inn Hotel & Suites

Ubytování (Hotel) Meliton Inn Hotel & Suites. Hotel Meliton Inn se nachází v bezprostřední blízkosti pláže Paradisos označené modrou vlajkou a nabízí elegantně zařízené pokoje s balkonem. Ubytování Meliton Inn Hotel & Suites se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Miramare Hotel

8,9

Miramare Hotel

Ubytování (Aparthotel) Miramare Hotel. Hotel Miramare se nachází přímo na pláži Paradisos, uprostřed rozkvetlé zahrady a nabízí restauraci s výhledem na moře, ubytování s možností vlastního... Ubytování Miramare Hotel se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Garden View Apartments

8,8

Garden View Apartments

Ubytování (Apartmány) Garden View Apartments. Garden View Apartments se nachází do 60 metrů od pláže Paradisos a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště na místě. Ubytování Garden View Apartments se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Hotel Pefko

8,8

Hotel Pefko

Ubytování (Apartmány) Hotel Pefko. Located 400 metres from Paradisos Beach in Sithonia, the family-run Hotel Pefko features air-conditioned studios with free Wi-Fi and balcony overlooking... Ubytování Hotel Pefko se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

KATERINA

8,7

KATERINA

Ubytování (Prázdninový dům) KATERINA. KATERINA, a property with a garden and a terrace, is located in Paradisos, 200 metres from Paradisos Beach, 1.5 km from Neos Marmaras Beach, as well as 2. Ubytování KATERINA se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Regos Resort Hotel

8,4

Regos Resort Hotel

Ubytování (Aparthotel) Regos Resort Hotel. Hotel Regos stojí uprostřed zahrady přímo na pláži v obci Paradeisos. Nabízí klimatizované apartmány s výhledem na Egejské moře nebo na hory. Ubytování Regos Resort Hotel se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Marios Villa

Marios Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Marios Villa. Marios Villa is located in Paradisos and offers a garden and a terrace. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Marios Villa se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 29 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paschalis House in Neos Marmaras

Paschalis House in Neos Marmaras

Ubytování (Prázdninový dům) Paschalis House in Neos Marmaras. Paschalis House in Neos Marmaras is situated in Paradisos and offers a garden. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Paschalis House in Neos Marmaras se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

XRISTOS ROOM

XRISTOS ROOM

Ubytování (Apartmán) XRISTOS ROOM. XRISTOS ROOM is set in Paradisos. This apartment also features free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování XRISTOS ROOM se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triton

Triton

Ubytování (Aparthotel) Triton. Situated in Paradisos in the Macedonia region with Neos Marmaras Beach nearby, Triton features accommodation with free private parking. Ubytování Triton se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Paradisos

Město Paradisos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Paradisos.