Hledat

Ubytování

Ubytování město Paradisos

Ve městě Paradisos (Řecko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paradisos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paradisos

Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα

10

Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα

Ubytování (Apartmán) Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα. Set in Paradisos, 300 metres from Paradisos Beach and 1. Ubytování Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Avra Apartments

9,5

Avra Apartments

Ubytování (Apartmán) Avra Apartments. Offering a sun terrace and apartments with a balcony, Avra Apartments is 50 metres from Paradisos Beach in Neos Marmaras, Chalkidiki. Ubytování Avra Apartments se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Eleni's House

8,8

Eleni's House

Ubytování (Apartmán) Eleni's House. Eleni's House se nachází v Paradisos, 50 metrů od pláže Paradisos a 1,9 km od pláže Neos Marmaras. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Eleni's House se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Villa Nestor

8,3

Villa Nestor

Ubytování (Apartmán) Villa Nestor. Villa Nestor se nachází jen pár kroků od pláže Paradisos a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Nestor se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Marios Villa

Marios Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Marios Villa. Marios Villa is located in Paradisos and offers a garden and a terrace. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Marios Villa se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Paschalis House in Neos Marmaras

Paschalis House in Neos Marmaras

Ubytování (Prázdninový dům) Paschalis House in Neos Marmaras. Paschalis House in Neos Marmaras is situated in Paradisos and offers a garden. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Paschalis House in Neos Marmaras se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Triton

Triton

Ubytování (Aparthotel) Triton. Situated in Paradisos in the Macedonia region with Neos Marmaras Beach nearby, Triton features accommodation with free private parking. Ubytování Triton se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

XRISTOS ROOM

XRISTOS ROOM

Ubytování (Apartmán) XRISTOS ROOM. XRISTOS ROOM is set in Paradisos. This apartment also features free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování XRISTOS ROOM se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Private 6-bdrm Villa with garden 150m to beach

Private 6-bdrm Villa with garden 150m to beach

Ubytování (Vila) Private 6-bdrm Villa with garden 150m to beach. Private 6-bdrm Villa with garden 150 m to beach se nachází v Paradisos, v blízkosti pláže Neos Marmaras a 2,4 km od hlavní pláže Porto Carras. Ubytování Private 6-bdrm Villa with garden 150m to beach se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Paradisos

Město Paradisos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Paradisos.