Hledat

Ubytování

Ubytování město Paradisi

Ve městě Paradisi (Řecko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paradisi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paradisi

Nautilus Beach House

9,8

Nautilus Beach House

Ubytování (Aparthotel) Nautilus Beach House. Nautilus Beach House is a detached holiday home with a barbecue, situated in Rhodes. Guests benefit from terrace. Ubytování Nautilus Beach House se nachází ve městě Paradisi (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old House

9,2

Old House

Ubytování (Apartmán) Old House. Old House je zrestaurovaný dům z roku 1914 v obci Paradeisi. Ubytování Old House se nachází ve městě Paradisi (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vallian Village Hotel

8,5

Vallian Village Hotel

Ubytování (Hotel) Vallian Village Hotel. Vallian Village Hotel se nachází v přímořském letovisku Paradisi, 250 metrů od pláže Blue Flag. Ubytování Vallian Village Hotel se nachází ve městě Paradisi (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturist Angel Nudist Club Hotel - Couples Only

7,6

Naturist Angel Nudist Club Hotel - Couples Only

Ubytování (Hotel) Naturist Angel Nudist Club Hotel - Couples Only. Naturist Angel je nudistický hotel, který se nachází uprostřed tropické zahrady. Nabízí venkovní bazén s lehátky a slunečníky a à la carte restauraci. Ubytování Naturist Angel Nudist Club Hotel - Couples Only se nachází ve městě Paradisi (Řecko - Rhodos).

Rhodian Sun Hotel

7,6

Rhodian Sun Hotel

Ubytování (Hotel) Rhodian Sun Hotel. Rhodian Sun se nachází mezi palmami na Rhodosu, 600 metrů od pláže Paradeisi. Ubytování Rhodian Sun Hotel se nachází ve městě Paradisi (Řecko - Rhodos).

CasaDiNova2

CasaDiNova2

Ubytování (Apartmán) CasaDiNova2. CasaDiNova2 is situated in Paradisi and offers a terrace. Complimentary WiFi is featured. The apartment features a flat-screen TV. Ubytování CasaDiNova2 se nachází ve městě Paradisi (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villanova Rhodes Comfy Apartment

Villanova Rhodes Comfy Apartment

Ubytování (Apartmán) Villanova Rhodes Comfy Apartment. Set in Paradisi in the Rhodes region, Villanova Rhodes Comfy Apartment features a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Villanova Rhodes Comfy Apartment se nachází ve městě Paradisi (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice Peaceful House

Nice Peaceful House

Ubytování (Prázdninový dům) Nice Peaceful House. Nice Peaceful House is set in Paradisi. The air-conditioned accommodation is 16 km from Kallithea Rhodes. Ubytování Nice Peaceful House se nachází ve městě Paradisi (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Takis House

Takis House

Ubytování (Vila) Takis House. Boasting pool views, Takis House offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.4 km from Faliraki Beach. Ubytování Takis House se nachází ve městě Paradisi (Řecko - Rhodos).

Rodos Paradise

Rodos Paradise

Ubytování (Apartmán) Rodos Paradise. Situated in Paradisi, 2.2 km from Paradisi Beach and 2. Ubytování Rodos Paradise se nachází ve městě Paradisi (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Paradisi

Město Paradisi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Paradisi.