Hledat

Ubytování

Ubytování město Panteleímon

Ve městě Panteleímon (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Panteleímon

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Panteleímon

Villa Pasithea

10

Villa Pasithea

Ubytování (Vila) Villa Pasithea. Featuring garden views, Villa Pasithea offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.9 km from Paralia Panteleimona Beach. Ubytování Villa Pasithea se nachází ve městě Panteleímon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aris

9,8

Villa Aris

Ubytování (Apartmán) Villa Aris. Set just 2.7 km from Paralia Panteleimona Beach, Villa Aris offers accommodation in Panteleímon with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Villa Aris se nachází ve městě Panteleímon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Kyrani

9,2

Guesthouse Kyrani

Ubytování (Penzion) Guesthouse Kyrani. Located in Panteleímon and with Paralia Panteleimona Beach reachable within 2. Ubytování Guesthouse Kyrani se nachází ve městě Panteleímon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Ourania

Guesthouse Ourania

Ubytování (Penzion) Guesthouse Ourania. Situated in Panteleímon, 3 km from Paralia Panteleimona Beach, Ξενώνας Ουρανία features air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytování Guesthouse Ourania se nachází ve městě Panteleímon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Panteleímon

Město Panteleímon se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Panteleímon.