Hledat

Ubytování

Ubytování město Palù del Fersina

Ve městě Palù del Fersina (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Palù del Fersina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Palù del Fersina

Baita Serpillo

9,6

Baita Serpillo

Ubytování (Prázdninový dům) Baita Serpillo. Baita Serpillo se nachází asi 25 km od jezera Lago di Levico a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Baita Serpillo se nachází ve městě Palù del Fersina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa vacanze La Maddalena

8,2

Casa vacanze La Maddalena

Ubytování (Apartmány) Casa vacanze La Maddalena. Casa vacanze La Maddalena se nachází v Palù del Fersina, 15 km od Pergine Valsugana. Do Trenta je to 27 km. Ubytování Casa vacanze La Maddalena se nachází ve městě Palù del Fersina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Traditional chalet in Trentino-Alto Adige with garden

Traditional chalet in Trentino-Alto Adige with garden

Ubytování (Horské chaty) Traditional chalet in Trentino-Alto Adige with garden. Tradiční chata se zahradou, zahradou a grilem se nachází v obci Palù del Fersina, 32 km od MUSE, 27 km od Lago di Levico a 30 km od Tridentské univerzity. Ubytování Traditional chalet in Trentino-Alto Adige with garden se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Palù del Fersina

Město Palù del Fersina se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Palù del Fersina.