Hledat

Ubytování

Ubytování město Paleokastritsa

Ve městě Paleokastritsa (Řecko) máme celkem 115 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paleokastritsa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paleokastritsa

Sea La Vie Apt.

10

Sea La Vie Apt.

Ubytování (Apartmán) Sea La Vie Apt.. Boasting sea views, Sea La Vie Apt. Offers accommodation with a patio and a kettle, around 100 metres from Platakia Beach. Ubytování Sea La Vie Apt. se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Barbara's House

9,8

Barbara's House

Ubytování (Apartmán) Barbara's House. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Barbara's House can be found in Paleokastritsa, close to Platakia Beach and 100... Ubytování Barbara's House se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

George Michalas (Vivaria Apartments)

9,8

George Michalas (Vivaria Apartments)

Ubytování (Apartmány) George Michalas (Vivaria Apartments). Offering a seasonal outdoor swimming pool and a bar, as well as a private beach area, George Michalas (Vivaria Apartments) is set in Paleokastritsa, not... Ubytování George Michalas (Vivaria Apartments) se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Miltos Studios

9,8

Miltos Studios

Ubytování (Apartmán) Miltos Studios. Miltos Studios se nachází pouhých 200 metrů od oblíbené pláže Paleokastritsa a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a panoramatickým výhledem... Ubytování Miltos Studios se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Villa Makrades

9,6

Villa Makrades

Ubytování (Apartmán) Villa Makrades. Featuring free WiFi, a garden and terrace, Villa Makrades is located in Paleokastritsa in Corfu Island. Ubytování Villa Makrades se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Paleokastritsa Studios - Sun's Gift Spiros

9,6

Paleokastritsa Studios - Sun's Gift Spiros

Ubytování (Apartmán) Paleokastritsa Studios - Sun's Gift Spiros. Featuring garden views, Paleokastritsa Studios - Sun's Gift Spiros provides accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Liapades... Ubytování Paleokastritsa Studios - Sun's Gift Spiros se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Rhea Complex

9,5

Rhea Complex

Ubytování (Apartmány) Rhea Complex. Featuring air conditioning, Rhea Complex is located in Paleokastritsa, 2.3 km from Angelokastro. Paleokastritsa Beach is 500 metres away. Ubytování Rhea Complex se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Emmy villa paleokastritsa

9,5

Emmy villa paleokastritsa

Ubytování (Vila) Emmy villa paleokastritsa. Ammy villa paleokastritsa is a villa with a barbecue, set in Paleokastritsa. Ubytování Emmy villa paleokastritsa se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Corfù Studios by holidayngo

9,4

Corfù Studios by holidayngo

Ubytování (Apartmány) Corfù Studios by holidayngo. Situated a few steps from Platakia Beach, Corfù Studios by holidayngo offers accommodation with a balcony, as well as a garden. Ubytování Corfù Studios by holidayngo se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Bozikis Apartments & Studios

9,4

Bozikis Apartments & Studios

Ubytování (Apartmány) Bozikis Apartments & Studios. Bozikis stojí v krásné zahradě, 150 metrů od oblázkové pláže Agia Triada. Ubytování Bozikis Apartments & Studios se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Villa Angelo

9,3

Villa Angelo

Ubytování (Apartmány) Villa Angelo. Villa Angelo se nachází v letovisku Paleokastritsa a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa Angelo se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Vassilis Apartments

9,2

Vassilis Apartments

Ubytování (Apartmány) Vassilis Apartments. Vassilis Apartments se nachází na kopci 15 minut chůze od pláže Agia Triada a oblasti s obchody a restauracemi. Ubytování Vassilis Apartments se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Nausika Rustic Cottage

9,2

Nausika Rustic Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Nausika Rustic Cottage. Nausika Rustic Cottage se nachází v obci Paleokastritsa a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nausika Rustic Cottage se nachází ve městě Paleokastritsa (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Paleokastritsa

Město Paleokastritsa se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 115 hotelů a ubytování ve městě Paleokastritsa.