Hledat

Ubytování

Ubytování město Palairos

Ve městě Palairos (Řecko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Palairos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Palairos

Denise House!

10

Denise House!

Ubytování (Apartmán) Denise House!. Offering free WiFi and sea views, Denise House! is an accommodation situated in Panteli. Ubytování Denise House! se nachází ve městě Palairos (Řecko - Leros).

Ionian Nest with Private Pool

9,6

Ionian Nest with Private Pool

Ubytování (Apartmán) Ionian Nest with Private Pool. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Ionian Nest with Private Pool is set in Paleros. Ubytování Ionian Nest with Private Pool se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kanellos luxury apartments

9,3

Kanellos luxury apartments

Ubytování (Apartmány) Kanellos luxury apartments. Located in Paleros, 46 km from Alexandros, Kanellos luxury apartments provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Kanellos luxury apartments se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aphrodite

9,3

Villa Aphrodite

Ubytování (Apartmán) Villa Aphrodite. Situated in porto Varko, in Paleros area, this air-conditioned apartment features free WiFi. Free private parking is provided. Ubytování Villa Aphrodite se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Infinity Blue Villas

9,3

Infinity Blue Villas

Ubytování (Vily) Infinity Blue Villas. Infinity Blue Villas se nachází v Pogonii. Jedná se o komplex 4 soukromých vil. Každá má nekonečný bazén a výhled na Jónské moře a záliv Paleros. Ubytování Infinity Blue Villas se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emilios Villas

9,2

Emilios Villas

Ubytování (Apartmány) Emilios Villas. Offering BBQ facilties and a bar, Emilios Villas is just 70 metres from a beach in the coastal Paleros Town. Ubytování Emilios Villas se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Elektra Hotel

9,2

Elektra Hotel

Ubytování (Hotel) Elektra Hotel. Hotel Elektra se nachází v poklidné částí letoviska Paleros, 3 minuty chůze od soukromého úseku pláže, a nabízí pokoje s klimatizací, zdarma dostupným... Ubytování Elektra Hotel se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ionian Luxury Properties

8,9

Ionian Luxury Properties

Ubytování (Vily) Ionian Luxury Properties. Vila Ionian Luxury Properties se nachází v Paleros a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Ionian Luxury Properties se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Azzurro

8,5

Azzurro

Ubytování (Penzion) Azzurro. Azzurro provides free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Paleros. Ubytování Azzurro se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ionian Luxury Properties

8,3

Ionian Luxury Properties

Ubytování (Apartmány) Ionian Luxury Properties. Providing a terrace, Ionian Luxury Properties provides accommodation in Paleros. Ubytování Ionian Luxury Properties se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Elena Rooms

8,1

Elena Rooms

Ubytování (Apartmány) Elena Rooms. Offering a garden and sun terrace, Elena Rooms is situated in Paleros. Lefkada Town is 29 km from the property. Ubytování Elena Rooms se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Molos

6,8

Molos

Ubytování (Apartmány) Molos. Set in Paleros, Molos offers accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Molos se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Annas Rooms

6,4

Annas Rooms

Ubytování (Aparthotel) Annas Rooms. With city views, Annas Rooms is set in Paleros and has free WiFi. Ubytování Annas Rooms se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

A Modern Ionian Home

A Modern Ionian Home

Ubytování (Vila) A Modern Ionian Home. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, A Modern Ionian Home is situated in Paleros. Ubytování A Modern Ionian Home se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

VILLA BLEFOUTI at BLEFOUTI BEACH

VILLA BLEFOUTI at BLEFOUTI BEACH

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA BLEFOUTI at BLEFOUTI BEACH. Located in Parthénion, just 200 metres from Blefouti Beach, VILLA BLEFOUTI at BLEFOUTI BEACH provides beachfront accommodation with a restaurant, a garden,... Ubytování VILLA BLEFOUTI at BLEFOUTI BEACH se nachází ve městě Palairos (Řecko - Leros).

Palairos historic property

Palairos historic property

Ubytování (Prázdninový dům) Palairos historic property. Palairos historic property is located in Paleros and offers a terrace. The accommodation is 45 km from Alexandros. Ubytování Palairos historic property se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Villa PIRGAKI

Villa PIRGAKI

Ubytování (Vila) Villa PIRGAKI. Located in Vromolithos in the Leros region, Villa PIRGAKI has a balcony and garden views. Ubytování Villa PIRGAKI se nachází ve městě Palairos (Řecko - Leros).

Ubytování ve městě Palairos

Město Palairos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Palairos.