Hledat

Ubytování

Ubytování město Palairos

Ve městě Palairos (Řecko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Palairos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Palairos

Samara Lounge

10

Samara Lounge

Ubytování (Apartmán) Samara Lounge. Samara Lounge is located in Paleros and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Samara Lounge se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Valta's Room 3

9,9

Valta's Room 3

Ubytování (Apartmán) Valta's Room 3. Set in Paleros in the Central Greece region, Valta's Room 3 has a garden. Ubytování Valta's Room 3 se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Valta's Room

9,7

Valta's Room

Ubytování (Apartmán) Valta's Room. Valta's Room is situated in Paleros and offers a garden and a terrace. Ubytování Valta's Room se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Ionian Nest with Private Pool

9,6

Ionian Nest with Private Pool

Ubytování (Apartmán) Ionian Nest with Private Pool. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Ionian Nest with Private Pool is set in Paleros. Ubytování Ionian Nest with Private Pool se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Paleros View Inn

9,5

Paleros View Inn

Ubytování (Aparthotel) Paleros View Inn. Paleros View Inn se nachází v Paleros, 16 km od města Lefkada, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Paleros View Inn se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Kanellos luxury apartments

9,3

Kanellos luxury apartments

Ubytování (Apartmány) Kanellos luxury apartments. Located in Paleros, 46 km from Alexandros, Kanellos luxury apartments provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Kanellos luxury apartments se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Infinity Blue Villas

9,3

Infinity Blue Villas

Ubytování (Vily) Infinity Blue Villas. Infinity Blue Villas se nachází v Pogonii. Jedná se o komplex 4 soukromých vil. Každá má nekonečný bazén a výhled na Jónské moře a záliv Paleros. Ubytování Infinity Blue Villas se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Elektra Hotel

9,2

Elektra Hotel

Ubytování (Hotel) Elektra Hotel. Hotel Elektra se nachází v poklidné částí letoviska Paleros, 3 minuty chůze od soukromého úseku pláže, a nabízí pokoje s klimatizací, zdarma dostupným... Ubytování Elektra Hotel se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Elsa Luxury Apartments

9

Elsa Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Elsa Luxury Apartments. Elsa Luxury Apartments se nachází v obci Paleros a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Elsa Luxury Apartments se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Azzurro

8,5

Azzurro

Ubytování (Penzion) Azzurro. Azzurro provides free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Paleros. Ubytování Azzurro se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Valta's Room 4

8,2

Valta's Room 4

Ubytování (Apartmán) Valta's Room 4. Valta's Room 4 se nachází v Paleros ve středním Řecku a nabízí zahradu. 17 km od města Lefkada. Ubytování Valta's Room 4 se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Elena Rooms

8,1

Elena Rooms

Ubytování (Apartmány) Elena Rooms. Offering a garden and sun terrace, Elena Rooms is situated in Paleros. Lefkada Town is 29 km from the property. Ubytování Elena Rooms se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Palairos: Rose Garden experience (A/C, Wi-Fi, BBQ)

7,6

Palairos: Rose Garden experience (A/C, Wi-Fi, BBQ)

Ubytování (Apartmány) Palairos: Rose Garden experience (A/C, Wi-Fi, BBQ). Palairos: Rose Garden experience se nachází v Paleros, 15 km od Lefkady. (A/C, Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a gril. Ubytování Palairos: Rose Garden experience (A/C, Wi-Fi, BBQ) se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Molos

6,8

Molos

Ubytování (Apartmány) Molos. Set in Paleros, Molos offers accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Molos se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

VARKO LUXURY SUITES

VARKO LUXURY SUITES

Ubytování (Vily) VARKO LUXURY SUITES. VARKO LUXURY SUITES se nachází v Paleros, 11 km od města Lefkada, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování VARKO LUXURY SUITES se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Valta's Room 2

Valta's Room 2

Ubytování (Apartmán) Valta's Room 2. Boasting a garden and a terrace, Valta's Room 2 offers accommodation in Paleros with free WiFi and city views. Ubytování Valta's Room 2 se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Villa Pale Rosa

Villa Pale Rosa

Ubytování (Vila) Villa Pale Rosa. Villa Pale Rosa se nachází v obci Paleros a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Město Lefkada je vzdálené 16 km. Ubytování Villa Pale Rosa se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Villa Nysa

Villa Nysa

Ubytování (Vila) Villa Nysa. Villa Nysa se nachází v obci Paleros a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Město Lefkada je vzdálené 16 km. Ubytování Villa Nysa se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

KOSTA MARIA

KOSTA MARIA

Ubytování (Bed and breakfast) KOSTA MARIA. Located in Paleros, KOSTA MARIA offers accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and sea views. Ubytování KOSTA MARIA se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Studio PalerosTravel

Studio PalerosTravel

Ubytování (Apartmán) Studio PalerosTravel. Set in Paleros in the Central Greece region, Studio PalerosTravel features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Árta. Ubytování Studio PalerosTravel se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Villa PanAnta Ionian Sea

Villa PanAnta Ionian Sea

Ubytování (Vila) Villa PanAnta Ionian Sea. VillaPantAna Ionian Sea is situated in Paleros. Guests have access to free WiFi. The villa also provides guests with 3 bathrooms. Ubytování Villa PanAnta Ionian Sea se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

BALATSOURAS APARTMENT

BALATSOURAS APARTMENT

Ubytování (Apartmán) BALATSOURAS APARTMENT. BALATSOURAS APARTMENT is located in Paleros. This apartment features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování BALATSOURAS APARTMENT se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Villa Tzoulia

Villa Tzoulia

Ubytování (Vila) Villa Tzoulia. Villa Tzoulia is situated in Paleros and offers an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Villa Tzoulia se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Beautiful Villa Near Lefkada

Beautiful Villa Near Lefkada

Ubytování (Vila) Beautiful Villa Near Lefkada. Beautiful Villa Near Lefkada is situated in Paleros and offers a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytování Beautiful Villa Near Lefkada se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Palairos

Palairos

Ubytování (Apartmán) Palairos. Palairos se nachází v Paleros ve středním Řecku a má balkon. Město Lefkada je vzdálené 16 km. Ubytování Palairos se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Hani_Inn_1834

Hani_Inn_1834

Ubytování (Prázdninový dům) Hani_Inn_1834. Hani_Inn_1834 se nachází v Paleros ve středním Řecku a nabízí zahradu. 19 km od města Lefkada. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hani_Inn_1834 se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Villa Empeiria

Villa Empeiria

Ubytování (Vila) Villa Empeiria. Villa Empeiria se nachází v obci Paleros a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Villa Empeiria se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Villa Oneiro

Villa Oneiro

Ubytování (Vila) Villa Oneiro. Villa Oneiro se nachází v obci Paleros a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Oneiro se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Villa Palairos

Villa Palairos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Palairos. Villa Palairos se nachází v obci Paleros a nabízí zahradu a terasu. 17 km od Lefkady. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Palairos se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Villa Anna

Villa Anna

Ubytování (Vila) Villa Anna. Villa Anna se nachází v obci Paleros a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 16 km od města... Ubytování Villa Anna se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Q Luxury Rooms Paleros

Q Luxury Rooms Paleros

Ubytování (Apartmán) Q Luxury Rooms Paleros. Set in Paleros in the Central Greece region, Q Luxury Rooms Paleros has a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytování Q Luxury Rooms Paleros se nachází ve městě Palairos (Řecko - Central Greece).

Ubytování ve městě Palairos

Město Palairos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Palairos.