Hledat

Ubytování

Ubytování město Palaios Panteleimon

Ve městě Palaios Panteleimon (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Palaios Panteleimon

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Palaios Panteleimon

Αγκαζε

9,9

Αγκαζε

Ubytování (Prázdninový dům) Αγκαζε. Located in Palaios Panteleimon, within 2.9 km of Paralia Panteleimona Beach and 5 km of Platamonas Castle, Αγκαζε offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Αγκαζε se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feggaropetra Inn Magic Mountain House

9,9

Feggaropetra Inn Magic Mountain House

Ubytování (Penzion) Feggaropetra Inn Magic Mountain House. Feggaropetra Inn Magic Mountain House is located in the traditional settlement of Palaios Panteleimonas, just 100 metres from the central square. Ubytování Feggaropetra Inn Magic Mountain House se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kastania Gi

9,7

Kastania Gi

Ubytování (Apartmány) Kastania Gi. Surrounded by chestnut trees, Kastania Gi is a traditional stone-built complex located in the village of Palaios Panteleimonas. Ubytování Kastania Gi se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Guesthouse Pantheon

9,7

Luxury Guesthouse Pantheon

Ubytování (Penzion) Luxury Guesthouse Pantheon. Featuring a garden, hot tub and free WiFi, Luxury Guesthouse Pantheon offers suites and massage facilities in scenic Palaios Panteleimon village. Ubytování Luxury Guesthouse Pantheon se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional Guesthouse Archontoula

9,7

Traditional Guesthouse Archontoula

Ubytování (Penzion) Traditional Guesthouse Archontoula. Stone-built Traditional Xenonas Archontoula is centrally located in the scenic village of Palaios Panteleimonas on the slopes of Mount Olympus. Ubytování Traditional Guesthouse Archontoula se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enastron Guesthouse

9,5

Enastron Guesthouse

Ubytování (Bed and breakfast) Enastron Guesthouse. Located in Palaios Panteleimon, Enastron Guesthouse offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant... Ubytování Enastron Guesthouse se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Oneiro

9,5

Guesthouse Oneiro

Ubytování (Penzion) Guesthouse Oneiro. Just 30 metres from the centre of Palios Panteleimonas Village, Oneiro is traditionally built. It offers accommodation with a fireplace. Ubytování Guesthouse Oneiro se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Eleni

9,3

Guesthouse Eleni

Ubytování (Penzion) Guesthouse Eleni. Guesthouse Eleni is located in the century-old village of Palaios Panteleimonas and offers rustique accommodation with fireplace and views over the sea. Ubytování Guesthouse Eleni se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Xani

9,2

To Xani

Ubytování (Penzion) To Xani. The traditionally built To Xani is located in the scenic Palaios Panteleimon village, just 150 metres from the central square and offers a rustic-style... Ubytování To Xani se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pliades Hotel

9

Pliades Hotel

Ubytování (Hotel) Pliades Hotel. Pliades je tradiční penzion v malebné vesnici Palaios Panteleimonas, na svazích Olympu. Ubytování Pliades Hotel se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petrino

8,8

Petrino

Ubytování (Penzion – hostinec) Petrino. Surrounded by plane trees, Petrino is located in the cobblestone square of Palaios Panteleimon and features a café and a traditional restaurant. Ubytování Petrino se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Klearchos

8,6

Guesthouse Klearchos

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Klearchos. Guesthouse Clearchus is located in the scenic village square of Palaios Panteleimon on Mount Olympus. Ubytování Guesthouse Klearchos se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erato 2

8

Erato 2

Ubytování (Apartmány) Erato 2. Year-round hotel Erato 2 is a traditional guesthouse, situated on the central square of the traditional settlement Palaios Panteleimonas, on the slopes of... Ubytování Erato 2 se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nefeli

7,9

Nefeli

Ubytování (Apartmány) Nefeli. Nefeli is located in Palaios Panteleimonas and offers self-catering accommodation with free WiFi access. The property is 3 km from Platamonas Castle. Ubytování Nefeli se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Historic Family Mansion Christodoulou

Historic Family Mansion Christodoulou

Ubytování (Prázdninový dům) Historic Family Mansion Christodoulou. Featuring a garden, Historic Family Mansion Christodoulou provides accommodation in Palaios Panteleimon with free WiFi and sea views. Ubytování Historic Family Mansion Christodoulou se nachází ve městě Palaios Panteleimon (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Palaios Panteleimon

Město Palaios Panteleimon se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Palaios Panteleimon.