Hledat

Ubytování

Ubytování město Palaiokastro

Ve městě Palaiokastro (Řecko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Palaiokastro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Palaiokastro

Helidoni Hill seaview family villa

10

Helidoni Hill seaview family villa

Ubytování (Vila) Helidoni Hill seaview family villa. Set in Palaiokastro, 2.8 km from Amoudara Beach and 3 km from Fraskia Beach, Helidoni Hill seaview family villa offers a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytování Helidoni Hill seaview family villa se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Endless View Villa

10

Endless View Villa

Ubytování (Vila) Endless View Villa. Located just 2.4 km from Fraskia Beach, Endless View Villa provides accommodation in Palaiokastro with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Endless View Villa se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta).

Palaiokastro Villas

9,7

Palaiokastro Villas

Ubytování (Vily) Palaiokastro Villas. Built on a hillside among olive groves, Palaiokastro offers villas with panoramic views of the surrounding area and Cretan Sea. Ubytování Palaiokastro Villas se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estiasun Biosuites

9,5

Estiasun Biosuites

Ubytování (Prázdninové domy) Estiasun Biosuites. Boasting a swimming pool, a fitness centre and a garden and views of the sea, Estiasun Biosuites is situated in Palaiokastro and features accommodation... Ubytování Estiasun Biosuites se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabriellas Garden

7,9

Gabriellas Garden

Ubytování (Bed and breakfast) Gabriellas Garden. Gabriellas Garden se nachází v Palaiokastru, 35 km od Balíonu, a nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Gabriellas Garden se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Seaview House with Garden at Palaiokastro

Spacious Seaview House with Garden at Palaiokastro

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Seaview House with Garden at Palaiokastro. Boasting sea views, Spacious Seaview House with Garden at Palaiokastro features accommodation with a garden and a patio, around 2.8 km from Theseus Beach. Ubytování Spacious Seaview House with Garden at Palaiokastro se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fortezza Di Paliokastro

Fortezza Di Paliokastro

Ubytování (Apartmán) Fortezza Di Paliokastro. Fortezza Di Paliokastro is located in Palaiokastro and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytování Fortezza Di Paliokastro se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chrisanthi Villas

Chrisanthi Villas

Ubytování (Vily) Chrisanthi Villas. Located in Palaiokastro in the Crete region, ChrisanthiVillas offers accommodation with free WiFi. Guests can also relax in the garden. Ubytování Chrisanthi Villas se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zen House

Zen House

Ubytování (Vila) Zen House. Situated in Palaiokastro, Zen House offers accommodation with a private pool and garden views. Ubytování Zen House se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUXURY VILLA STEFANOS 2

LUXURY VILLA STEFANOS 2

Ubytování (Apartmán) LUXURY VILLA STEFANOS 2. Set in Palaiokastro, 2.6 km from Fraskia Beach and 2.7 km from Theseus Beach, LUXURY VILLA STEFANOS 2 offers a garden and air conditioning. Ubytování LUXURY VILLA STEFANOS 2 se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta).

Palaiokastro house

Palaiokastro house

Ubytování (Prázdninový dům) Palaiokastro house. Boasting garden views, Palaiokastro house features accommodation with free bikes, a garden and a terrace, around 2.6 km from Fraskia Beach. Ubytování Palaiokastro house se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steliana’s House

Steliana’s House

Ubytování (Prázdninový dům) Steliana’s House. Set just 100 metres from Mades Beach, Steliana’s House offers accommodation in Agia Pelagia with access to an outdoor swimming pool, a garden, as well as a... Ubytování Steliana’s House se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta).

Villa Erato Family House

Villa Erato Family House

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Erato Family House. Featuring a garden and a terrace, Villa Erato Family House offers accommodation in Palaiokastro, 2.6 km from Fraskia Beach and 2.7 km from Theseus Beach. Ubytování Villa Erato Family House se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Octo

Villa Octo

Ubytování (Vila) Villa Octo. Just 90 metres from the sea, the spacious Villa Octo is a detached villa set in Palaiokastro and features a garden with a seasonal outdoor pool. Ubytování Villa Octo se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thiseas Villa Sleeps 6 Pool Air Con

Thiseas Villa Sleeps 6 Pool Air Con

Ubytování (Vila) Thiseas Villa Sleeps 6 Pool Air Con. Situated in Palaiokastro, 1.3 km from Theseus Beach and 2. Ubytování Thiseas Villa Sleeps 6 Pool Air Con se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Irina

Luxury Villa Irina

Ubytování (Vila) Luxury Villa Irina. Located in Palaiokastro, Luxury Villa Irina offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and hot tub. Ubytování Luxury Villa Irina se nachází ve městě Palaiokastro (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Palaiokastro

Město Palaiokastro se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Palaiokastro.