Hledat

Ubytování

Ubytování město Paguera

Ve městě Paguera (Španělsko) máme celkem 62 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paguera

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paguera

Hotel Creta Paguera

9,7

Hotel Creta Paguera

Ubytování (Hotel) Hotel Creta Paguera. Hotel Creta Paguera se nachází v letovisku Paguera a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Bohaté zázemí hotelu zahrnuje sdílený lounge i bar. Ubytování Hotel Creta Paguera se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

BQ Paguera Boutique Hotel

9,3

BQ Paguera Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) BQ Paguera Boutique Hotel. BQ Paguera Boutique Hotel se nachází pouhých 200 metrů od pláže v srdci města Peguera. Nabízí klidnou atmosféru a bazén. Ubytování BQ Paguera Boutique Hotel se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Ponent

9,1

Apartamentos Ponent

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Ponent. Apartamentos Ponent se nachází v letovisku Paguera a poskytuje ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatné Wi-Fi, restauraci a společný lounge. Ubytování Apartamentos Ponent se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Petit Blau

9,1

Apartamentos Petit Blau

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Petit Blau. Apartamentos Petit Blau se nachází pouhých 70 metrů od pláže Paguera na Mallorce. Ubytování Apartamentos Petit Blau se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Colina I Vintage Hotel 1953

9

Bella Colina I Vintage Hotel 1953

Ubytování (Hotel) Bella Colina I Vintage Hotel 1953. Rodinný Hotel Bella Colina se nachází v kopcích letoviska Paguera. Nabízí venkovní bazén a pokoje s balkonem s panoramatickým výhledem. Ubytování Bella Colina I Vintage Hotel 1953 se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Venecia

9

Hotel Venecia

Ubytování (Hotel) Hotel Venecia. Tento hotel se je vzdálen jen minutu chůze od pláže v Pegueře a má elegantně zařízené interiéry a příjemný bar a bufetovou restauraci. Ubytování Hotel Venecia se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hotel Cala Fornells

9

Hotel Cala Fornells

Ubytování (Hotel) Hotel Cala Fornells. Hotel Cala Fornells se nachází na stejnojmenné pláži mezi borovicemi a nabízí střešní bazén s výhledem na záliv. Ubytování Hotel Cala Fornells se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Paguera Treff Boutique Hotel

8,9

Paguera Treff Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Paguera Treff Boutique Hotel. Tento příjemný hotel se nachází na pobřežním bulváru v centru letoviska Paguera. Ubytování Paguera Treff Boutique Hotel se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Continental Don Antonio

8,9

Continental Don Antonio

Ubytování (Hotel) Continental Don Antonio. Hotel Don Antonio nabízí moderně zařízené pokoje s balkonem a nádherným panoramatickým výhledem na moře. Ubytování Continental Don Antonio se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa - Adults Only (+18)

8,9

Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa - Adults Only (+18)

Ubytování (Hotel) Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa - Adults Only (+18). Okouzlující ubytování Secrets Mallorca Villamil se nachází ve vznešené budově se zahradami u pláže Peguera. Ubytování Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa - Adults Only (+18) se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Novo Mar

8,9

Aparthotel Novo Mar

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Novo Mar. Aparthotel Novo Mar is 100 metres from Paguera’s Torá Beach, in south-western Mallorca. Ubytování Aparthotel Novo Mar se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Valentin Park Club Hotel

8,8

Valentin Park Club Hotel

Ubytování (Hotel) Valentin Park Club Hotel. Valentin Park Clubhotel se nachází 300 metrů od centra města a 400 metrů od pláže Paguera. Hotel je obklopený více než 10 000 m² zahrad. Ubytování Valentin Park Club Hotel se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Villa Columbus Family Boutique Hotel

8,8

Villa Columbus Family Boutique Hotel

Ubytování (Penzion) Villa Columbus Family Boutique Hotel. Villa Columbus Family Boutique Hotel je situován pouhých 100 metrů od pláže Palmira ve městě Peguera v jihozápadní části Mallorky a nabízí klimatizované... Ubytování Villa Columbus Family Boutique Hotel se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Maritim Hotel Galatzo

8,7

Maritim Hotel Galatzo

Ubytování (Hotel) Maritim Hotel Galatzo. Hotel Maritim Galatzo se nachází v atraktivní krajině se zahradami a nabízí 2 venkovní bazény, wellness s krytým bazénem a kyvadlovou dopravu zdarma na... Ubytování Maritim Hotel Galatzo se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Carabela

8,6

Carabela

Ubytování (Hotel) Carabela. Rodinný Hotel Carabela se nachází na pláži Palmyra v centru města Paguera. Pokoje mají zařízený balkon s výhledem na Středozemní moře. Ubytování Carabela se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Atalaya Bosque Apartamentos

8,6

Atalaya Bosque Apartamentos

Ubytování (Apartmán) Atalaya Bosque Apartamentos. Apartamentos Atalaya Bosque se nachází ve městě Paguera, 7 km od Santa Ponsa. Ubytování Atalaya Bosque Apartamentos se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hotel Petit Cala Fornells

8,6

Hotel Petit Cala Fornells

Ubytování (Hotel) Hotel Petit Cala Fornells. Apartmá v tomto prostorném hotelu mají vlastní terasu s výhledem na moře. Petit Cala Fornells nabízí 4 různé bazény a bezplatné parkování. Ubytování Hotel Petit Cala Fornells se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hotel Bahia

8,5

Hotel Bahia

Ubytování (Hotel) Hotel Bahia. Tento okouzlující hotel v koloniálním stylu stojí 100 metrů od pláže Paguera. Nabízí Wi-Fi zdarma a ohromující zahradu obklopenou stoletými borovicemi. Ubytování Hotel Bahia se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hostal Don Carlos

8,5

Hostal Don Carlos

Ubytování (Penzion) Hostal Don Carlos. Tento hostel se nachází na jihozápadě Mallorky, pouhých 30 km od letiště a 10 minut od pohoří Serra Tramuntana. Ubytování Hostal Don Carlos se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Nilo & Spa

8,5

Grupotel Nilo & Spa

Ubytování (Rezort) Grupotel Nilo & Spa. Tento hotel se nachází jen 200 metrů od pláže Palmira. Nabízí dobře vybavené ubytování, fantastický venkovní bazén a volný přístup do wellness. Ubytování Grupotel Nilo & Spa se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Carabela II

8,4

Carabela II

Ubytování (Apartmány) Carabela II. Apartmány Carabela II se nacházejí pouhých 20 metrů od pláže v centru letoviska Paguera a nabízejí velkou slunečnou terasu a bazén pro dospělé a děti. Ubytování Carabela II se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hapimag Resort Paguera

8,4

Hapimag Resort Paguera

Ubytování (Aparthotel) Hapimag Resort Paguera. Apartmány Hapimag Resort Paguera se nacházejí v letovisku Paguera na ostrově Mallorca, jsou obklopené spoustou zahrad a nabízejí 3 venkovní a 1 krytý... Ubytování Hapimag Resort Paguera se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Coronado Thalasso & Spa

8,4

Hotel Coronado Thalasso & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Coronado Thalasso & Spa. Hotel Coronado Thalasso & Spa se nachází u pláže ve městě Paguera a nabízí venkovní bazény, sluneční terasu a klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Coronado Thalasso & Spa se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Morlans Garden

8,3

Morlans Garden

Ubytování (Hotel) Morlans Garden. Tento tradiční rodinný hotel se nachází jen kousek od pláže v letovisku Peguera na chráněném západním pobřeží Mallorky. Ubytování Morlans Garden se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Concha Soul Boutique Hotel

8,3

La Concha Soul Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) La Concha Soul Boutique Hotel. Hotel La Concha Soul is located in the seaside town of Peguera, Mallorca, 400 metres from the beach. It offers a garden with a swimming pool. Ubytování La Concha Soul Boutique Hotel se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Neptuno

8,2

Hostal Neptuno

Ubytování (Penzion) Hostal Neptuno. Penzion Neptuno byl založen v roce 1957 a stojí 50 metrů od pláže Palmira a 20 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Hostal Neptuno se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

FERGUS Club Europa

8

FERGUS Club Europa

Ubytování (Rezort) FERGUS Club Europa. Rezort FERGUS Club Europa se nachází uprostřed přírody, v kopcích u města Peguera na jihozápadním pobřeží Mallorky. Ubytování FERGUS Club Europa se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hostal Villa Rosa

8

Hostal Villa Rosa

Ubytování (Hotel) Hostal Villa Rosa. Hostal Villa Rosa se nachází jen 200 metrů od pláže Paguera v regionu Magaluf na Mallorce. Penzion nabízí venkovní bazén a sluneční terasu. Ubytování Hostal Villa Rosa se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hotel Gaya

7,8

Hotel Gaya

Ubytování (Hotel) Hotel Gaya. Hotel Gaya has an outdoor swimming pool, bar, a shared lounge and garden in Paguera. This 3-star hotel offers a concierge service and a tour desk. Ubytování Hotel Gaya se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Bon Aire

7,7

Bon Aire

Ubytování (Apartmán) Bon Aire. Bon Aire se nachází ve městě Paguera, 18 km od Palmy de Mallorca a 27 km od města El Arenal. Ubytování zahrnuje posezení. Ubytování Bon Aire se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Seramar Hotel Sunna Park

7,5

Seramar Hotel Sunna Park

Ubytování (Hotel) Seramar Hotel Sunna Park. Seramar Hotel Sunna Park se nachází na Mallorce, 200 metrů od pláže Paquera a 5 km od golfového klubu Santa Ponsa. Nabízí vnitřní i venkovní bazény a... Ubytování Seramar Hotel Sunna Park se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hotel Beverly Playa

7,3

Hotel Beverly Playa

Ubytování (Hotel) Hotel Beverly Playa. Tento hotel se nachází přímo u jedné z nejlepších pláží letoviska Paguera, jen kousek od centra této turistické destinace par excellence ostrova Mallorca. Ubytování Hotel Beverly Playa se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mallorca Rooms Peguera

7,1

Mallorca Rooms Peguera

Ubytování (Aparthotel) Mallorca Rooms Peguera. Mallorca Rooms Peguera se nachází v Pagueře a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Mallorca Rooms Peguera se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Villa Senese

6,9

Hostal Villa Senese

Ubytování (Hostel) Hostal Villa Senese. Featuring a garden, terrace and views of garden, Hostal Villa Senese is located in Paguera, 2.8 km from Cala en Cranc Beach. Ubytování Hostal Villa Senese se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Playas de Paguera

Hotel Playas de Paguera

Ubytování (Hotel) Hotel Playas de Paguera. Hotel Playas de Paguera se nachází v centru letoviska, pouhých 100 metrů od pláže, a nabízí bar, restauraci a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel Playas de Paguera se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

El Ranchito

El Ranchito

Ubytování (Prázdninový dům) El Ranchito. Situated in Paguera, within 500 metres of Playa Palmira and less than 1 km of Playa Caló de ses Llisses, El Ranchito offers accommodation with free WiFi,... Ubytování El Ranchito se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Finca en Paguera

Finca en Paguera

Ubytování (Prázdninový dům) Finca en Paguera. Boasting pool views, Finca en Paguera features accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, around 2. Ubytování Finca en Paguera se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

HSM Hotel Madrigal

HSM Hotel Madrigal

Ubytování (Hotel) HSM Hotel Madrigal. Situated just 150 metres from Tora Beach in Paguera, Hotel Madrigal offers a large outdoor pool surrounded by loungers and gardens. Free Wi-Fi is provided. Ubytování HSM Hotel Madrigal se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Seramar Apartamentos Sunna Park

Seramar Apartamentos Sunna Park

Ubytování (Apartmány) Seramar Apartamentos Sunna Park. Seramar Apartamentos Sunna Park se nachází v klidné rezidenční části letoviska Peguera, pouhých 450 metrů od pláže. Ubytování Seramar Apartamentos Sunna Park se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Paguera

Město Paguera se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 62 hotelů a ubytování ve městě Paguera.