Hledat

Ubytování

Ubytování město Paguera

Ve městě Paguera (Španělsko) máme celkem 62 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paguera

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paguera

Hotel Morlans Suites

9,3

Hotel Morlans Suites

Ubytování (Hotel) Hotel Morlans Suites. Hotel Morlans Suites has a seasonal outdoor swimming pool, fitness centre, a bar and garden in Paguera. Ubytování Hotel Morlans Suites se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Petit Blau

9,1

Apartamentos Petit Blau

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Petit Blau. Apartamentos Petit Blau se nachází pouhých 70 metrů od pláže Paguera na Mallorce. Ubytování Apartamentos Petit Blau se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Bella Colina I Vintage Hotel 1953

9

Bella Colina I Vintage Hotel 1953

Ubytování (Hotel) Bella Colina I Vintage Hotel 1953. Rodinný Hotel Bella Colina se nachází v kopcích letoviska Paguera. Nabízí venkovní bazén a pokoje s balkonem s panoramatickým výhledem. Ubytování Bella Colina I Vintage Hotel 1953 se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Continental Don Antonio

8,9

Continental Don Antonio

Ubytování (Hotel) Continental Don Antonio. Hotel Don Antonio nabízí moderně zařízené pokoje s balkonem a nádherným panoramatickým výhledem na moře. Ubytování Continental Don Antonio se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

INNER Niza Paguera

8,9

INNER Niza Paguera

Ubytování (Apartmány) INNER Niza Paguera. Apartmány Niza se nacházejí ve městě Paguera na jihozápadě Mallorky. Ubytování INNER Niza Paguera se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Villa Palmer I Petit Hotel

8,8

Villa Palmer I Petit Hotel

Ubytování (Hotel) Villa Palmer I Petit Hotel. Villa Palmer se nachází v živém přímořském letovisku Paguera, 200 metrů od pláží Playa La Palmera a Playa Tora, a nabízí pokoje s balkonem, topením a TV s... Ubytování Villa Palmer I Petit Hotel se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hostal Residencia Sutimar

8,7

Hostal Residencia Sutimar

Ubytování (Penzion) Hostal Residencia Sutimar. Hostal Residencia Sutimar je malý penzion nacházející v letovisku Paguera, pohuhé 2 minuty chůze od krásné pláže u paguerského bulváru, a nabízí snadný... Ubytování Hostal Residencia Sutimar se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Carabela II

8,4

Carabela II

Ubytování (Apartmány) Carabela II. Apartmány Carabela II se nacházejí pouhých 20 metrů od pláže v centru letoviska Paguera a nabízejí velkou slunečnou terasu a bazén pro dospělé a děti. Ubytování Carabela II se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hapimag Resort Paguera

8,4

Hapimag Resort Paguera

Ubytování (Aparthotel) Hapimag Resort Paguera. Apartmány Hapimag Resort Paguera se nacházejí v letovisku Paguera na ostrově Mallorca, jsou obklopené spoustou zahrad a nabízejí 3 venkovní a 1 krytý... Ubytování Hapimag Resort Paguera se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Morlans Garden

8,3

Morlans Garden

Ubytování (Hotel) Morlans Garden. Tento tradiční rodinný hotel se nachází jen kousek od pláže v letovisku Peguera na chráněném západním pobřeží Mallorky. Ubytování Morlans Garden se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel y Hotel Paguera Beach

8,3

Aparthotel y Hotel Paguera Beach

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel y Hotel Paguera Beach. Aparthotel y Hotel Paguera Beach se nachází 120 metrů od pláže v Paguerě. Tento aparthotel má restauraci a sezónní venkovní bazén. Ubytování Aparthotel y Hotel Paguera Beach se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

La Concha Soul Boutique Hotel

8,3

La Concha Soul Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) La Concha Soul Boutique Hotel. Hotel La Concha Soul is located in the seaside town of Peguera, Mallorca, 400 metres from the beach. It offers a garden with a swimming pool. Ubytování La Concha Soul Boutique Hotel se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hotel Beverly Playa

7,3

Hotel Beverly Playa

Ubytování (Hotel) Hotel Beverly Playa. Tento hotel se nachází přímo u jedné z nejlepších pláží letoviska Paguera, jen kousek od centra této turistické destinace par excellence ostrova Mallorca. Ubytování Hotel Beverly Playa se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Mallorca Rooms Peguera

7,1

Mallorca Rooms Peguera

Ubytování (Aparthotel) Mallorca Rooms Peguera. Mallorca Rooms Peguera se nachází v Pagueře a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Mallorca Rooms Peguera se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Hostal Villa Senese

6,9

Hostal Villa Senese

Ubytování (Hostel) Hostal Villa Senese. Featuring a garden, terrace and views of garden, Hostal Villa Senese is located in Paguera, 2.8 km from Cala en Cranc Beach. Ubytování Hostal Villa Senese se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Villa Quesada

Villa Quesada

Ubytování (Vila) Villa Quesada. Villa Quesada se nachází asi 200 metrů od pláže Playa Palmira a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Villa Quesada se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Oberoy

Oberoy

Ubytování (Hotel) Oberoy. Oberoy is set in Paguera and features a restaurant. With free WiFi, this 4-star hotel has a bar and a terrace. The property features a 24-hour front desk. Ubytování Oberoy se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Stunning home in Paguera with WiFi, Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms

Stunning home in Paguera with WiFi, Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Paguera with WiFi, Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms. Stunning home se nachází ve městě Paguera, asi 200 metrů od pláže Palmira, a nabízí ubytování s výhledem na moře, Wi-Fi, venkovním bazénem a 6 ložnicemi,... Ubytování Stunning home in Paguera with WiFi, Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms se nachází ve městě Paguera (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Paguera

Město Paguera se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 62 hotelů a ubytování ve městě Paguera.