Hledat

Ubytování

Ubytování město Padež

Ve městě Padež (Slovinsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Zasavje

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Zasavje

Apartmaji Bizjak

9,6

Apartmaji Bizjak

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Bizjak. Apartmaji Bizjak je apartmán s možností vlastního stravování, který se nachází v malé vesničce Padež ve Středoslovinském regionu. Ubytování Apartmaji Bizjak se nachází ve městě Borovnica (Slovinsko - Zasavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments at Gostilna Martin

9,4

Apartments at Gostilna Martin

Ubytování (Apartmány) Apartments at Gostilna Martin. Apartments at Gostilna Martin has city views, free WiFi and free private parking, set in Trbovlje. Ubytování Apartments at Gostilna Martin se nachází ve městě Trbovlje (Slovinsko - Zasavje).

Ranch at Geta

9,4

Ranch at Geta

Ubytování (Venkovský dům) Ranch at Geta. Ranch at Geta se nachází v obci Razgorce v Savinjském regionu a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Venkovský dům má sluneční terasu. Ubytování Ranch at Geta se nachází ve městě Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergmannhaus

9,1

Bergmannhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Bergmannhaus. Featuring accommodation with a terrace, Bergmannhaus is set in Zagorje ob Savi. Ubytování Bergmannhaus se nachází ve městě Zagorje ob Savi hotely a ubytování (Slovinsko - Zasavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Youth Hostel Trbovlje

8,9

Youth Hostel Trbovlje

Ubytování (Hostel) Youth Hostel Trbovlje. Located in Trobovlje, in central Slovenia, Youth Hostel Trbovlje features free Wi-Fi and parking, free bikes guests can use and a spacious garden. Ubytování Youth Hostel Trbovlje se nachází ve městě Trbovlje (Slovinsko - Zasavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Planinski dom na Kalu

8,8

Planinski dom na Kalu

Ubytování (Bed and breakfast) Planinski dom na Kalu. Planinski dom na Kalu is located in Dol pri Hrastniku and offers a bar and a terrace. There is an on-site restaurant and free private parking. Ubytování Planinski dom na Kalu se nachází ve městě Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vreskovo Apartment

8,2

Vreskovo Apartment

Ubytování (Apartmán) Vreskovo Apartment. Offering free WiFi and garden views, Vreskovo Apartment is an accommodation situated in Trbovlje. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Vreskovo Apartment se nachází ve městě Trbovlje (Slovinsko - Zasavje).

Planinski dom Gore

7,9

Planinski dom Gore

Ubytování (Privát) Planinski dom Gore. Planinski dom Gore se nachází v obci Dol pri Hrastniku, 49 km od Zreče. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Planinski dom Gore se nachází ve městě Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami

Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami

Ubytování (Prázdninový dům) Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami. Situated in Dol pri Hrastniku in the Zasavje region, Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami features a terrace. Ubytování Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami se nachází ve městě Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom in vrt 25

Dom in vrt 25

Ubytování (Apartmán) Dom in vrt 25. Dom in vrt 25 is located in Trbovlje. The accommodation is 19 km from Rimske Toplice. Dobrna is 40 km from the apartment. Ubytování Dom in vrt 25 se nachází ve městě Trbovlje (Slovinsko - Zasavje).

APARTMAN DOM IN VRT 1

APARTMAN DOM IN VRT 1

Ubytování (Apartmán) APARTMAN DOM IN VRT 1. Located in Trbovlje, APARTMAN DOM IN VRT 1 offers bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování APARTMAN DOM IN VRT 1 se nachází ve městě Trbovlje (Slovinsko - Zasavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)