Hledat

Ubytování

Ubytování město Padergnone

Ve městě Padergnone (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Padergnone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Padergnone

MICASA ESTUCASA slow holiday

9,7

MICASA ESTUCASA slow holiday

UbytováníMICASA ESTUCASA slow holiday. MICASA ESTUCASA slow holiday se nachází v Padergnone v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování MICASA ESTUCASA slow holiday se nachází ve městě Padergnone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cà dei fiori

9,1

Cà dei fiori

Ubytování (Bed and breakfast) Cà dei fiori. Cà dei fiori se nachází v Padergnone, 16 km od muzea MUSE a 33 km od jezera Molveno. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cà dei fiori se nachází ve městě Padergnone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Due Laghi

8,7

Hotel Due Laghi

Ubytování (Hotel) Hotel Due Laghi. Hotel Due Laghi se nachází mezi jezery Lago di Toblino a Lago di Santa Massenza, 1 km od centra města Padergnone. Ubytování Hotel Due Laghi se nachází ve městě Padergnone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Miralaghi

8,4

Albergo Miralaghi

Ubytování (Hotel) Albergo Miralaghi. Albergo Miralaghi se nachází jen 2 minuty chůze od jezera Santa Massenza a 800 metrů od centra města Padergnone. Ubytování Albergo Miralaghi se nachází ve městě Padergnone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa alla Cantinota Padergnone Ospitar

8,4

Casa alla Cantinota Padergnone Ospitar

Ubytování (Apartmán) Casa alla Cantinota Padergnone Ospitar. Casa alla Cantinota Padergnone Ospitar se nachází v Padergnonu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa alla Cantinota Padergnone Ospitar se nachází ve městě Padergnone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Padergnone

Město Padergnone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Padergnone.