Hledat

Ubytování

Ubytování město Otzias

Ve městě Otzias (Řecko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Otzias

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Otzias

Otzias Sea View

9,8

Otzias Sea View

Ubytování (Prázdninové domy) Otzias Sea View. Set in Otzias, Otzias Sea View offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Otzias Sea View se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison pieds dans l'eau

9,7

Maison pieds dans l'eau

Ubytování (Prázdninový dům) Maison pieds dans l'eau. Set in Otziás, just 20 metres from the sea, Maison pieds dans l'eau offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Maison pieds dans l'eau se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emelia

9,6

Emelia

Ubytování (Prázdninový dům) Emelia. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Emelia is located in Otzias. The property features sea and mountain views. Ubytování Emelia se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)).

Villa Otzias Cape

9,4

Villa Otzias Cape

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Otzias Cape. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Otzias Cape is situated in Otzias. Ubytování Villa Otzias Cape se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)).

KEA'S VILLA

9,3

KEA'S VILLA

Ubytování (Vila) KEA'S VILLA. KEA'S VILLA is situated in Otzias. This villa features accommodation with free WiFi. The villa also comes with 3 bathrooms. Ubytování KEA'S VILLA se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anemousa Studios

9,3

Anemousa Studios

Ubytování (Aparthotel) Anemousa Studios. Penzion Anemousa Studios je postavený v kykladském stylu a nachází se pouhých 100 metrů od pláže v Otzias na ostrově Kea. Ubytování Anemousa Studios se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)).

Seaside Heaven

9,3

Seaside Heaven

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside Heaven. Boasting accommodation with a patio, Seaside Heaven is set in Otzias. Ubytování Seaside Heaven se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aigaion House

9,1

Aigaion House

Ubytování (Penzion) Aigaion House. Aigaion House offers air-conditioned rooms in Otzias. Among the various facilities of this property are a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Aigaion House se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)).

Horizon Studios

9

Horizon Studios

Ubytování (Apartmány) Horizon Studios. The stone-built Horizon Studios in Kea Island offers studios and apartments that offer unobstructed views over Otzia Bay. Ubytování Horizon Studios se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)).

Stone House

8,8

Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Stone House is located in Otzias. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Stone House se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)).

Cavo Perlevos Studios

8,7

Cavo Perlevos Studios

Ubytování (Aparthotel) Cavo Perlevos Studios. Situated 20 metres away from Otzias Beach, Cavo Perlevos Studios offers traditionally furnished accommodation with free Wi-Fi and has an open-air bar. Ubytování Cavo Perlevos Studios se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Rooms

8,5

Holiday Rooms

Ubytování (Apartmány) Holiday Rooms. Just 300 metres from the sandy and pebbly beach of Otzias, Holiday Rooms is located on the island of Kea. Ubytování Holiday Rooms se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emmanuela House

8,5

Emmanuela House

Ubytování (Prázdninový dům) Emmanuela House. Situated in Otziás, this air-conditioned holiday home features a terrace and a garden with a barbecue. Ubytování Emmanuela House se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ANGEL ROOMS

8

ANGEL ROOMS

Ubytování (Apartmány) ANGEL ROOMS. Providing mountain views, ANGEL ROOMS in Otzias provides accommodation and a garden. Ubytování ANGEL ROOMS se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Cavo Doro

7,9

Studios Cavo Doro

Ubytování (Aparthotel) Studios Cavo Doro. Located in Otzias in the Kea (Tzia) region, Studios Cavo Doro provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Studios Cavo Doro se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avgoustis' stone house

Avgoustis' stone house

Ubytování (Prázdninový dům) Avgoustis' stone house. Avgoustis' stone house is set in Otzias and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Avgoustis' stone house se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Diaseli

Villa Diaseli

Ubytování (Vila) Villa Diaseli. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Diaseli is set in Otzias. Ubytování Villa Diaseli se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kea Otzias

Apartment Kea Otzias

Ubytování (Apartmán) Apartment Kea Otzias. Apartment Kea Otzias is located in Otzias and offers barbecue facilities. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Kea Otzias se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

laurel and oleander

laurel and oleander

Ubytování (Vila) laurel and oleander. Laurel and oleander is set in Otzias. The villa consists of 3 separate bedrooms, 4 bathrooms and a living room. Ubytování laurel and oleander se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mitch

Villa Mitch

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mitch. Villa Mitch is located in Otzias and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Mitch se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Otzias green cottage

Otzias green cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Otzias green cottage. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Otzias green cottage provides accommodation in Otzias with free WiFi and garden views. Ubytování Otzias green cottage se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)).

VILLA OTZIAS

VILLA OTZIAS

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA OTZIAS. VILLA OTZIAS is located in Otzias and offers a garden. Featuring free WiFi, the property also has a terrace. Ubytování VILLA OTZIAS se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Royal Oak

The Royal Oak

Ubytování (Vila) The Royal Oak. Located in Otziás, The Royal Oak features a terrace and a garden with a seasonal infinity pool. This villa boasts magnificent Aegean Sea views. Ubytování The Royal Oak se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sophie's choice

Sophie's choice

Ubytování (Penzion) Sophie's choice. Set in Otzias, Sophie's choice offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Sophie's choice se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leonette Villa

Leonette Villa

Ubytování (Vila) Leonette Villa. Leonette Villa is situated in Ioulida and offers a garden. Offering free WiFi, the property also has a terrace. The villa also has 4 bathrooms. Ubytování Leonette Villa se nachází ve městě Otzias (Řecko - Kea (Tzia)). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Otzias

Město Otzias se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Otzias.