Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Ostrov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ostrov

ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI

9,8

ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI

Ubytování (Apartmán) ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI. ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI v Ostrově nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata s výhledem

9,7

Chata s výhledem

Ubytování (Chata) Chata s výhledem. Chata s výhledem se nachází v Ostrově v Karlovarském kraji. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata s výhledem se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa Gross-Nádražní 320 Ostrov

9,6

villa Gross-Nádražní 320 Ostrov

Ubytování (Apartmán) villa Gross-Nádražní 320 Ostrov. Villa Gross-Nádražní 320 Ostrov se nachází v Ostrově v Karlovarském kraji a nabízí zahradu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování villa Gross-Nádražní 320 Ostrov se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování villa Gross-Nádražní 320 Ostrov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán villa Gross-Nádražní 320 Ostrov momentálně evidujeme 16 recenzí.

Honour and Grace Hotel

9,5

Honour and Grace Hotel

Ubytování (Hotel) Honour and Grace Hotel. Honour and Grace Hotel se nachází v Jáchymově, pouhých 6 km od Zadního vleku. Ubytování Honour and Grace Hotel se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hospoda U Lipy

8,6

Hospoda U Lipy

Ubytování (Penzion – hostinec) Hospoda U Lipy. Hospoda U Lípy se nachází v Ostrově. Nabízí Wi-Fi zdarma, bar a zahradu. Ubytování Hospoda U Lipy se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hospoda U Lipy má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion – hostinec Hospoda U Lipy momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion54 & Restaurace

8,5

Penzion54 & Restaurace

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion54 & Restaurace. Penzion54 & Restaurace je rodinný penzion s restaurací, která nabízí jídla domácí české kuchyně. Ubytování Penzion54 & Restaurace se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion54 & Restaurace má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion – hostinec Penzion54 & Restaurace momentálně evidujeme 44 recenzí.

Penzion u Čermáka

8,4

Penzion u Čermáka

Ubytování (Penzion) Penzion u Čermáka. Penzion u Čermáka se nachází v Ostrově, 10 km od Karlových Varů a 13 km od Kurort Oberwiesenthalu. Hosté zde mohou navštívit restauraci. Ubytování Penzion u Čermáka se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Čermáka má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion u Čermáka momentálně evidujeme 54 recenzí.

Pension Eric

8,3

Pension Eric

Ubytování (Penzion) Pension Eric. Pension Eric se nachází v Ostrově a nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Všechny pokoje mají satelitní TV a sdílenou koupelnu. Ubytování Pension Eric se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Eric má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pension Eric momentálně evidujeme 23 recenzí.

Wellness Hotel Subterra

7,6

Wellness Hotel Subterra

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Subterra. Hotel Subterra se nachází v Ostrově v Krušných horách, 10 km od Karlových Varů a pouze 3 km od lyžařského areálu Jáchymov, a má lázeňskou část se saunou,... Ubytování Wellness Hotel Subterra se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Hotel Subterra má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Wellness Hotel Subterra momentálně evidujeme 392 recenzí.

Pension Vetrny Vrch

7,6

Pension Vetrny Vrch

Ubytování (Penzion) Pension Vetrny Vrch. Rodinný penzion Větrný Vrch se nachází v Ostrově v Krušných horách, jen 10 km od lázeňského města Karlovy Vary, a má velkou zahradu s venkovním bazénem a... Ubytování Pension Vetrny Vrch se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Vetrny Vrch má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Pension Vetrny Vrch momentálně evidujeme 11 recenzí.

penzion U Lípy

penzion U Lípy

Ubytování (Penzion) penzion U Lípy. Boasting a bar, penzion U Lípy is set in Ostrov and also provides a garden and a terrace. Free WiFi is offered. Ubytování penzion U Lípy se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostrov Apart

Ostrov Apart

Ubytování (Apartmán) Ostrov Apart. Ostrov Apart se nachází v Ostrově. Nabízí plně vybavenou kuchyni. K vybavení apartmánu patří TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ostrov Apart se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PensionEu

PensionEu

Ubytování (Privát) PensionEu. Situated in Ostrov, PensionEu features accommodation with seating area. Ubytování PensionEu se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Nataliya

Pension Nataliya

Ubytování (Penzion) Pension Nataliya. Pension Nataliya is set in Ostrov and features a garden. Ubytování Pension Nataliya se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Krušnohor

Ubytování Krušnohor

Ubytování (Hotel) Ubytování Krušnohor. Located in Ostrov, Ubytování Krušnohor provides accommodation with private balconies. The hotel features family rooms. Ubytování Ubytování Krušnohor se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány u pizzerky

Apartmány u pizzerky

Ubytování (Apartmán) Apartmány u pizzerky. Apartmány u pizzerky is set in Ostrov and offers a restaurant. The accommodation is 48 km from Seiffen. Ubytování Apartmány u pizzerky se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Nemocnice

U Nemocnice

Ubytování (Apartmán) U Nemocnice. Apartmán U Nemocnice se nachází v Ostrově, 15 km od Karlových Varů. Apartmán má koupelnu. Ubytování U Nemocnice se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán U Nemocnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.