Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Ostrov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ostrov

ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI

9,8

ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI

Ubytování (Apartmán) ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI. ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI v Ostrově nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ÚTULNÝ BYT MEZI LÁZNĚMI A HORAMI se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

Chata s výhledem

9,7

Chata s výhledem

Ubytování (Chata) Chata s výhledem. Chata s výhledem se nachází v Ostrově v Karlovarském kraji. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata s výhledem se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

villa Gross-Nádražní 320 Ostrov

9,6

villa Gross-Nádražní 320 Ostrov

Ubytování (Apartmán) villa Gross-Nádražní 320 Ostrov. Villa Gross-Nádražní 320 Ostrov se nachází v Ostrově v Karlovarském kraji a nabízí zahradu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování villa Gross-Nádražní 320 Ostrov se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování villa Gross-Nádražní 320 Ostrov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán villa Gross-Nádražní 320 Ostrov momentálně evidujeme 16 recenzí.

Honour and Grace Hotel

9,5

Honour and Grace Hotel

Ubytování (Hotel) Honour and Grace Hotel. Honour and Grace Hotel se nachází v Jáchymově, pouhých 6 km od Zadního vleku. Ubytování Honour and Grace Hotel se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán AMSEL

9,1

Apartmán AMSEL

UbytováníApartmán AMSEL. Apartmán AMSEL se nachází v Ostrově, 18 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády, a nabízí výhled do zahrady. 15 km od Fichtelbergu. Ubytování Apartmán AMSEL se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

Hospoda U Lipy

8,6

Hospoda U Lipy

Ubytování (Penzion – hostinec) Hospoda U Lipy. Hospoda U Lípy se nachází v Ostrově. Nabízí Wi-Fi zdarma, bar a zahradu. Ubytování Hospoda U Lipy se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hospoda U Lipy má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion – hostinec Hospoda U Lipy momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion54 & Restaurace

8,5

Penzion54 & Restaurace

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion54 & Restaurace. Penzion54 & Restaurace je rodinný penzion s restaurací, která nabízí jídla domácí české kuchyně. Ubytování Penzion54 & Restaurace se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion54 & Restaurace má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion – hostinec Penzion54 & Restaurace momentálně evidujeme 44 recenzí.

Penzion u Čermáka

8,4

Penzion u Čermáka

Ubytování (Penzion) Penzion u Čermáka. Penzion u Čermáka se nachází v Ostrově, 10 km od Karlových Varů a 13 km od Kurort Oberwiesenthalu. Hosté zde mohou navštívit restauraci. Ubytování Penzion u Čermáka se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion u Čermáka má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion u Čermáka momentálně evidujeme 54 recenzí.

Pension Eric

8,3

Pension Eric

Ubytování (Penzion) Pension Eric. Pension Eric se nachází v Ostrově a nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Všechny pokoje mají satelitní TV a sdílenou koupelnu. Ubytování Pension Eric se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Eric má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pension Eric momentálně evidujeme 23 recenzí.

Wellness Hotel Subterra

7,6

Wellness Hotel Subterra

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Subterra. Hotel Subterra se nachází v Ostrově v Krušných horách, 10 km od Karlových Varů a pouze 3 km od lyžařského areálu Jáchymov, a má lázeňskou část se saunou,... Ubytování Wellness Hotel Subterra se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Wellness Hotel Subterra má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Wellness Hotel Subterra momentálně evidujeme 392 recenzí.

penzion U Lípy

penzion U Lípy

Ubytování (Penzion) penzion U Lípy. Boasting a bar, penzion U Lípy is set in Ostrov and also provides a garden and a terrace. Free WiFi is offered. Ubytování penzion U Lípy se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

Ostrov Apart

Ostrov Apart

Ubytování (Apartmán) Ostrov Apart. Ostrov Apart se nachází v Ostrově. Nabízí plně vybavenou kuchyni. K vybavení apartmánu patří TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ostrov Apart se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

Pension Nataliya

Pension Nataliya

Ubytování (Penzion) Pension Nataliya. Pension Nataliya is set in Ostrov and features a garden. Ubytování Pension Nataliya se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

PensionEu

PensionEu

Ubytování (Privát) PensionEu. Situated in Ostrov, PensionEu features accommodation with seating area. Ubytování PensionEu se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

villa Gross 2

villa Gross 2

Ubytování (Apartmán) villa Gross 2. Villa Gross 2 se nachází v Ostrově. Annaberg-Buchholz leží 31 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování villa Gross 2 se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

Ubytování Krušnohor

Ubytování Krušnohor

Ubytování (Hotel) Ubytování Krušnohor. Located in Ostrov, Ubytování Krušnohor provides accommodation with private balconies. The hotel features family rooms. Ubytování Ubytování Krušnohor se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmány u pizzerky

Apartmány u pizzerky

Ubytování (Apartmán) Apartmány u pizzerky. Apartmány u pizzerky is set in Ostrov and offers a restaurant. The accommodation is 48 km from Seiffen. Ubytování Apartmány u pizzerky se nachází ve městě Ostrov (Česko - Karlovarský kraj).

U Nemocnice

U Nemocnice

Ubytování (Apartmán) U Nemocnice. Apartmán U Nemocnice se nachází v Ostrově, 15 km od Karlových Varů. Apartmán má koupelnu. Ubytování U Nemocnice se nachází ve městě Ostrov (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Apartmán U Nemocnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.