Hledat

Ubytování

Ubytování město Ossana

Ve městě Ossana (Itálie) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ossana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ossana

Appartamento Albachiara 2

9,7

Appartamento Albachiara 2

Ubytování (Apartmán) Appartamento Albachiara 2. Appartamento Albachiara 2 se nachází v obci Ossana v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Albachiara 2 se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B el Benel

9,5

B&B el Benel

Ubytování (Bed and breakfast) B&B el Benel. B&B el Benel se nachází v Ossaně, 16 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B el Benel se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locanda dei gentili

9,4

Locanda dei gentili

Ubytování (Penzion – hostinec) Locanda dei gentili. Locanda dei gentili se nachází v Ossaně, 15 km od průsmyku Tonale, a nabízí restauraci, bar a výhled na město. Ubytování Locanda dei gentili se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Welcome in Val di Sole

9,4

Appartamenti Welcome in Val di Sole

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Welcome in Val di Sole. Appartamenti Welcome in Val di Sole se nachází v obci Ossana v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Appartamenti Welcome in Val di Sole se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Venesolandra- VAL DI SOLE

9,3

La Venesolandra- VAL DI SOLE

Ubytování (Bed and breakfast) La Venesolandra- VAL DI SOLE. La Venesolandra- VAL DI SOLE se nachází v Ossaně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování La Venesolandra- VAL DI SOLE se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Valdisole

9,2

Apartment Valdisole

Ubytování (Apartmány) Apartment Valdisole. Apartment Valdisole nabízí parkování zdarma a apartmány s balkonem v obci Ossana, 20 minut jízdy od lyžařského areálu Marilleva. Ubytování Apartment Valdisole se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergreen Apartments

9

Bergreen Apartments

Ubytování (Apartmány) Bergreen Apartments. Bergreen Apartments se nachází v Ossaně, 15 km od průsmyku Tonale, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Bergreen Apartments se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento vista Parco Adamello Brenta

9

Appartamento vista Parco Adamello Brenta

Ubytování (Apartmán) Appartamento vista Parco Adamello Brenta. Ubytování v Ossaně v regionu Trentino Alto Adige, Appartamento vista Parco Adamello Brenta má balkon a výhled do zahrady. Ponte di Legno leží 27 km daleko. Ubytování Appartamento vista Parco Adamello Brenta se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Niagara

8,9

Hotel Niagara

Ubytování (Hotel) Hotel Niagara. Rodinný hotel Niagara se nachází v obci Ossana ležící v nejvyšší části údolí Val di Sole a nabízí bezplatný zimní skibus, slevy na místní sportovní... Ubytování Hotel Niagara se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Andreotti

8,8

Residenza Andreotti

Ubytování (Apartmány) Residenza Andreotti. Appartamenti Val di Sole se nachází ve městě Ossana a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, terasu a zahradu s grilem. Ubytování Residenza Andreotti se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Yes we camp! Cevedale

8,7

Yes we camp! Cevedale

UbytováníYes we camp! Cevedale. Ano, táboříme! Cevedale se nachází v Ossaně a nabízí ubytování, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, bar, gril a sdílený lounge. Ubytování Yes we camp! Cevedale se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Il Maniero

8,6

Hotel Il Maniero

Ubytování (Hotel) Hotel Il Maniero. Hotel Il Maniero se nachází v obci Ossana - Val di Sole na úpatí národního parku Stelvio. Ubytování Hotel Il Maniero se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

I Larici Camping Lodge

8,3

I Larici Camping Lodge

UbytováníI Larici Camping Lodge. I Larici Camping Lodge se nachází v Ossaně a nabízí výhled na hory, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování I Larici Camping Lodge se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Caritro

8,1

Casa Caritro

Ubytování (Apartmán) Casa Caritro. Casa Caritro se nachází v obci Cusiano di Ossana a nabízí ubytování v typicky horském stylu vybavené klasickým nábytkem. Ubytování Casa Caritro se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Santoni

7,6

Hotel Santoni

UbytováníHotel Santoni. Tento rodinný hotel se nachází v městečku Fucine a nabízí tradiční restauraci. Ubytování Hotel Santoni se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda Trentino-Campiglio

7

Mansarda Trentino-Campiglio

Ubytování (Apartmán) Mansarda Trentino-Campiglio. Mansarda Trentino-Campiglio se nachází v Ossaně a nabízí terasu. Madonna di Campiglio leží 11 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mansarda Trentino-Campiglio se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Genziana

Appartamento Genziana

UbytováníAppartamento Genziana. Appartamento Genziana se nachází v Ossaně a nabízí saunu. 15 km od průsmyku Tonale. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Genziana se nachází ve městě Ossana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ossana

Město Ossana se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Ossana.