Hledat

Ubytování

Ubytování město Ortisei

Ve městě Ortisei (Itálie) máme celkem 225 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ortisei

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ortisei

Villa Scherlin

10

Villa Scherlin

Ubytování (Apartmán) Villa Scherlin. Villa Scherlin se nachází v Ortisei a nabízí bar. 49 km od Dobbiaca. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Scherlin se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ulrica - Apartment Kristyn

10

Ulrica - Apartment Kristyn

Ubytování (Apartmán) Ulrica - Apartment Kristyn. Ulrica - Apartment Kristyn se nachází 14 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Ulrica - Apartment Kristyn se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Bernardi

10

Chalet Bernardi

UbytováníChalet Bernardi. Chalet Bernardi se nachází asi 14 km od Saslong a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Chalet Bernardi se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Larjëi

10

Apartment Larjëi

Ubytování (Apartmán) Apartment Larjëi. Apartment Larjëi se nachází v Ortisei a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Larjëi se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Erina App A

10

Villa Erina App A

Ubytování (Apartmány) Villa Erina App A. Villa Erina App A se nachází v Ortisei, pouhých 14 km od Saslong, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa Erina App A se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Montblanc Sella

10

Apartments Montblanc Sella

Ubytování (Apartmán) Apartments Montblanc Sella. Apartments Montblanc SELLA se nachází v Ortisei, 12 km od Saslong, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Montblanc Sella se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Rames

10

Villa Rames

UbytováníVilla Rames. Villa Rames se nachází v Ortisei v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Rames se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Berna

10

Chalet Berna

UbytováníChalet Berna. Chalet Berna se nachází v Ortisei, 18 km od průsmyku Sella, 29 km od vlakového nádraží Bressanone a 31 km od katedrály Bressanone. Ubytování Chalet Berna se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paruda Mountainchalet

10

Paruda Mountainchalet

Ubytování (Chata) Paruda Mountainchalet. Paruda Mountainchalet se nachází v Ortisei, 14 km od Canazei. Nabízí fitness centrum, zahradu, gril, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Paruda Mountainchalet se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luxury Apartment Arnaria

10

Luxury Apartment Arnaria

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment Arnaria. Luxury Apartment Arnaria se nachází přibližně 19 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na město. Ubytování Luxury Apartment Arnaria se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Montblanc Seceda

10

Apartment Montblanc Seceda

Ubytování (Apartmán) Apartment Montblanc Seceda. Apartment Montblanc SECEDA se nachází v Ortisei, 12 km od Saslong, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Montblanc Seceda se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Villa Hetty

10

Apartment Villa Hetty

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Hetty. Apartment Villa Hetty se nachází v Ortisei, 14 km od Saslong, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Villa Hetty se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Arbea Apartments Siëla

10

Arbea Apartments Siëla

Ubytování (Apartmán) Arbea Apartments Siëla. Arbea Apartments Siëla se nachází v Ortisei, 19 km od Saslong a 23 km od průsmyku Sella. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Arbea Apartments Siëla se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Murata

10

Apartment Murata

Ubytování (Apartmány) Apartment Murata. Apartment Murata se nachází v Ortisei, 14 km od Saslong, 18 km od průsmyku Sella a 30 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Apartment Murata se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Erina App D2

10

Villa Erina App D2

Ubytování (Apartmány) Villa Erina App D2. Villa Erina App D2 se nachází 14 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Erina App D2 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Vastle

10

Villa Vastle

UbytováníVilla Vastle. Villa Vastle se nachází v Ortisei v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Vastle se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ciastel

10

Residence Ciastel

UbytováníResidence Ciastel. Residence Ciastel se nachází v Ortisei, pouhých 12 km od Saslong, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, sdílený lounge, přímý... Ubytování Residence Ciastel se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Erina App C2

10

Villa Erina App C2

UbytováníVilla Erina App C2. Villa Erina App C2 se nachází v Ortisei, pouhých 14 km od Saslong, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Erina App C2 se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gardena Chalets

9,9

Gardena Chalets

Ubytování (Apartmány) Gardena Chalets. Gardena Chalets se nachází v Ortisei a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, panoramatickým výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Gardena Chalets se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Gravina

9,9

Chalet Gravina

Ubytování (Apartmány) Chalet Gravina. Chalet Gravina se nachází v Ortisei a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Gravina se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Noreia Granda

9,9

Noreia Granda

Ubytování (Apartmán) Noreia Granda. Noreia Granda nabízí ubytování s výhledem na hory v Ortisei, 12 km od Saslong a 16 km od Sella Pass. Ubytování Noreia Granda se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Cesa Collina Design

9,8

Apartment Cesa Collina Design

UbytováníApartment Cesa Collina Design. Apartment Cesa Collina se nachází v Ortisei, 13 km od Saslong, 17 km od Sella Pass a 30 km od Pordoi Pass. Ubytování Apartment Cesa Collina Design se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cësa Gredine

9,8

Cësa Gredine

Ubytování (Apartmány) Cësa Gredine. Cësa Gredine se nachází 14 km od Saslong a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Cësa Gredine se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Lara Siela

9,8

Apt Lara Siela

Ubytování (Apartmán) Apt Lara Siela. Apt Lara Siela se nachází asi 15 km od Saslong a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apt Lara Siela se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Stua da Carlo

9,8

Apartments Stua da Carlo

Ubytování (Apartmány) Apartments Stua da Carlo. Apartments Stua da Carlo se nachází v Ortisei, 18 km od průsmyku Sella, 29 km od vlakového nádraží Bressanone a 30 km od katedrály Bressanone. Ubytování Apartments Stua da Carlo se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Cesa Ladina

9,8

Residence Cesa Ladina

Ubytování (Aparthotel) Residence Cesa Ladina. Residence Cesa Ladina se nachází jen 500 metrů od lyžařských areálů Seceda a Alpe di Siusi, 5 minut chůze od centra obce Ortisei. Ubytování Residence Cesa Ladina se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Chalet Anna

9,7

Apartments Chalet Anna

Ubytování (Apartmány) Apartments Chalet Anna. Apartments Chalet Anna se nachází v klidné části Ortisei a nabízí apartmány s vlastní finskou saunou a zařízenou zahradou. Nabízí terasu s výhledem na... Ubytování Apartments Chalet Anna se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Sophia

9,7

Chalet Sophia

UbytováníChalet Sophia. Chalet Sophia se nachází v Ortisei a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Sophia se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Am Rainell Hof

9,7

Am Rainell Hof

Ubytování (Aparthotel) Am Rainell Hof. Am Rainel Hof se nachází v horském středisku Ortisei, 400 metrů od lanovky Ortisei - Alpe di Siusi a 1,2 km od lanovky Ortisei - Furnes/Seceda. Ubytování Am Rainell Hof se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Manuel

9,7

Apartment Manuel

Ubytování (Apartmán) Apartment Manuel. Apartment Manuel se nachází 14 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartment Manuel se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Noreia Pitla

9,7

Noreia Pitla

Ubytování (Apartmán) Noreia Pitla. Noreia Pitla se nachází asi 16 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Noreia Pitla se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gardena Grödnerhof

9,7

Hotel Gardena Grödnerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Gardena Grödnerhof. Hotel Gardena Grödnerhof s panoramatickým výhledem přes Dolomity nabízí prostorné pokoje s plochou satelitní TV. Ubytování Hotel Gardena Grödnerhof se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boutique Hotel Planlim

9,7

Boutique Hotel Planlim

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Planlim. Boutique Hotel Planlim se nachází v Ortisei, 14 km od Saslong, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a... Ubytování Boutique Hotel Planlim se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Scurcià 41

9,7

Apartment Scurcià 41

UbytováníApartment Scurcià 41. Apartment Scurcià 41 se nachází v Ortisei, 14 km od Saslong, a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Scurcià 41 se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Berna

9,7

Apartments Berna

Ubytování (Apartmány) Apartments Berna. Apartments Berna se nachází v Ortisei, 29 km od vlakového nádraží Bressanone, 30 km od katedrály Bressanone a 30 km od lékařského muzea. Ubytování Apartments Berna se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Avita - suites to relax

9,7

Avita - suites to relax

Ubytování (Apartmány) Avita - suites to relax. Avita - suites to relax se nachází v Ortisei, 31 km od Bressanone. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Avita - suites to relax se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dependance Residence Altea

9,7

Dependance Residence Altea

Ubytování (Apartmán) Dependance Residence Altea. Dependance Residence Altea se nachází v Ortisei, 13 km od Saslong a 18 km od průsmyku Sella, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Dependance Residence Altea se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Irma Bed & Breakfast

9,6

Garni Irma Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Irma Bed & Breakfast. Garni Irma Bed & Breakfast nabízí pokoje s balkonem s výhledem na hory a satelitní TV. Ubytování Garni Irma Bed & Breakfast se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pra Palmer The Green B&B

9,6

Pra Palmer The Green B&B

Ubytování (Hotel) Pra Palmer The Green B&B. Hotel Pra Palmer se nachází na klidném místě přímo u sjezdovek Palmer, 5 minut chůze od pěší zóny v centru Ortisei. Ubytování Pra Palmer The Green B&B se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Luca - ORS145

9,6

Locazione Turistica Luca - ORS145

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Luca - ORS145. Locazione Turistica Luca - ORS145 se nachází v Ortisei, 14 km od Saslong, 19 km od Sella Pass a 30 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s... Ubytování Locazione Turistica Luca - ORS145 se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dauru

9,6

Apartment Dauru

Ubytování (Apartmán) Apartment Dauru. Apartmán Dauru se nachází v Ortisei, 14 km od Saslong, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Dauru se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Bernardi Apartments

9,6

Chalet Bernardi Apartments

Ubytování (Apartmány) Chalet Bernardi Apartments. Ubytování se nachází ve městě Ortisei, 45 km od města Dobbiaco. Chalet Bernardi Apartments nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Bernardi Apartments se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Hotel Fever

9,6

Residence Hotel Fever

Ubytování (Aparthotel) Residence Hotel Fever. Residence Hotel Fever se nachází v centru Ortisei, poblíž pěší zóny a 5 minut chůze od sjezdovek pro začátečníky a děti. Ubytování Residence Hotel Fever se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Vastle

9,6

Villa Vastle

Ubytování (Apartmány) Villa Vastle. Villa Vastle se nachází v Ortisei a nabízí panoramatickou terasu, zahradu a saunu. Ubytování v horském stylu má bezplatné Wi-Fi a dřevěné podlahy. Ubytování Villa Vastle se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Cort My Dollhouse - Adults Only

9,6

La Cort My Dollhouse - Adults Only

Ubytování (Hotel) La Cort My Dollhouse - Adults Only. La Cort se nachází na venkově v údolí Val Gardena. My Dollhouse - Adults Only se nachází 3 km - 5 minut jízdy od Ortisei a prvních lanovek. Ubytování La Cort My Dollhouse - Adults Only se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Niblea

9,6

Hotel Niblea

Ubytování (Hotel) Hotel Niblea. Hotel Niblea se nachází 3 km od obce Ortisei a asi 2 km od lyžařského střediska Alpe di Siusi. Ubytování Hotel Niblea se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alpinflair

9,6

Residence Alpinflair

Ubytování (Aparthotel) Residence Alpinflair. Residence Alpinflair nabízí moderní apartmány v alpském stylu se soukromou terasou a výhledem na hory. Ubytování Residence Alpinflair se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Miraval Perathoner Andreas

9,6

Miraval Perathoner Andreas

Ubytování (Apartmán) Miraval Perathoner Andreas. Miraval Perathoner Andreas se nachází v Ortisei. 46 km od Dobbiaca. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Miraval Perathoner Andreas se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Dolina

9,6

Apartments Dolina

UbytováníApartments Dolina. Apartments Dolina se nachází pouhých 400 metrů od sjezdovek Seceda a nabízí ubytování s panoramatickým výhledem na Dolomity, zahradu s grilem zdarma a... Ubytování Apartments Dolina se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa al Sole

9,6

Casa al Sole

Ubytování (Hotel) Casa al Sole. Casa al Sole se nachází v Ortisei, 13 km od Saslong a 18 km od Sella Pass. Ubytování Casa al Sole se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Lara Ruveda

9,6

Apt Lara Ruveda

Ubytování (Apartmán) Apt Lara Ruveda. Apt Lara Ruveda se nachází v Ortisei, 15 km od Saslong, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apt Lara Ruveda se nachází ve městě Ortisei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ortisei

Město Ortisei se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 225 hotelů a ubytování ve městě Ortisei.