Hledat

Ubytování

Ubytování město Orosháza

Ve městě Orosháza (Maďarsko) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Orosháza

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Orosháza

Napsugár Vendégházikó

9,8

Napsugár Vendégházikó

Ubytování (Apartmán) Napsugár Vendégházikó. Offering free WiFi and garden views, Napsugár Vendégházikó is an accommodation situated in Orosháza, just a 5-minute walk from the Gyopárosfürdő spa... Ubytování Napsugár Vendégházikó se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény nyaraló

9,6

Napfény nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Napfény nyaraló. Ideally located in Gyopárosfürdő district of Orosháza, Napfény nyaraló features a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Napfény nyaraló se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Flóra**

9,6

Hotel Flóra**

Ubytování (Hotel) Hotel Flóra**. Hotel Flóra** features free bikes, bar, a garden and private beach area in Orosháza. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Hotel Flóra** se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Mammy Bababarát Vendégház - Hűvös utca

9,5

Happy Mammy Bababarát Vendégház - Hűvös utca

Ubytování (Apartmán) Happy Mammy Bababarát Vendégház - Hűvös utca. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Happy Mammy Bababarát Vendégház - Hűvös utca features accommodation in Orosháza with free WiFi... Ubytování Happy Mammy Bababarát Vendégház - Hűvös utca se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény apartman

9,4

Napfény apartman

Ubytování (Apartmány) Napfény apartman. Located in Orosháza, 41 km from Békéscsaba, Napfény apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Napfény apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Mammy Bababarát Vendégház Fészek utca

9,4

Happy Mammy Bababarát Vendégház Fészek utca

Ubytování (Prázdninový dům) Happy Mammy Bababarát Vendégház Fészek utca. Ideally situated in Gyopárosfürdő district of Orosháza, Happy Mammy Bababarát Vendégház Fészek utca features a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Happy Mammy Bababarát Vendégház Fészek utca se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fehér Hattyú Panzió

9,1

Fehér Hattyú Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Fehér Hattyú Panzió. Situated in the town of Oroshaza and 150 metres from the Gyopárosfürdő Thermal Bath, Fehér Hattyú Panzió offers en-suite accommodation with a restaurant, a... Ubytování Fehér Hattyú Panzió se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neon2 Panzio

9,1

Neon2 Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Neon2 Panzio. Located a 3-minute walk from the water slides, pools and spa facilities of Gyopárosfürdő Thermal Bath, Neon 2 Pension offers а garden with rustic-style... Ubytování Neon2 Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Brill Orosháza

8,9

Hotel Brill Orosháza

Ubytování (Hotel) Hotel Brill Orosháza. Hotel Brill Orosháza se nachází v centru města Orosháza a nabízí elegantní pokoje/apartmá a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Brill Orosháza se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fortuna Panzio

8,9

Fortuna Panzio

Ubytování (Penzion) Fortuna Panzio. Situated on the shore of Lake Gyopáros, Fortuna Panzio features an on-site restaurant serving Hungarian specialties. Ubytování Fortuna Panzio se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rigó Vendégház

8,9

Rigó Vendégház

Ubytování (Penzion) Rigó Vendégház. Located in a nature reserve only 3 km from the center of Orosháza and 400 metres from Lake Gyopáros, Rigó Vendégház boasts a barbecue and terrace. Ubytování Rigó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Corvus Aqua

8,8

Hotel Corvus Aqua

Ubytování (Hotel) Hotel Corvus Aqua. Hotel Corvus Aqua is located just 100 metres from Gyopárosfürdo city centre and the local thermal baths. Ubytování Hotel Corvus Aqua se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horváth Apartmanház

8,7

Horváth Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Horváth Apartmanház. Offering a barbecue and views of the garden, Horváth Apartmanház is located in Orosháza-Gyopárosfürdő, 280 metres from Gyopárosfürdő Thermal Bath. Ubytování Horváth Apartmanház se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpesi Vendégház

8,7

Alpesi Vendégház

Ubytování (Penzion) Alpesi Vendégház. Situated in Orosháza,2 km from the Gyopárosfürdő Thermal Spa, Alpesi Vendégház offers an apartment with free WiFi and free parking. Ubytování Alpesi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horváth Vendégház

8,6

Horváth Vendégház

Ubytování (Penzion) Horváth Vendégház. Horváth Vendégház is located in the village of Orosháza-Gyopárosfüdő and only 200 metres from the nearest spa. Ubytování Horváth Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mosoly Vendégház

8,6

Mosoly Vendégház

Ubytování (Penzion) Mosoly Vendégház. Boasting a garden, Mosoly Vendégház is situated in Orosháza in the suburbs, 500 metres from the centre. Ubytování Mosoly Vendégház se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes).

Tópart Panzió Agro-M Zrt

8,6

Tópart Panzió Agro-M Zrt

Ubytování (Bed and breakfast) Tópart Panzió Agro-M Zrt. Set in Orosháza, 41 km from Békéscsaba, Tópart Panzió Agro-M Zrt offers a bar and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Tópart Panzió Agro-M Zrt se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hangulat Vendégház Apartmanok

8,5

Hangulat Vendégház Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Hangulat Vendégház Apartmanok. Hangulat Vendégház, a guest house, is a property set in Orosháza. This guest house offers free WiFi and free entry to the fitness studio next door. Ubytování Hangulat Vendégház Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AKÁC Vendégház

7,9

AKÁC Vendégház

Ubytování (Penzion) AKÁC Vendégház. Located in Orosháza, AKÁC Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování AKÁC Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roland Motel

7,5

Roland Motel

Ubytování (Penzion) Roland Motel. Boasting a garden, Roland Motel is situated in Orosháza. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Roland Motel se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alföld Gyöngye Hotel

7,5

Alföld Gyöngye Hotel

Ubytování (Hotel) Alföld Gyöngye Hotel. Alfold Gyongye Hotel is an ideal choice for larger events, or just for the weary. Ubytování Alföld Gyöngye Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kertvárosi Vendégház

7,2

Kertvárosi Vendégház

Ubytování (Penzion) Kertvárosi Vendégház. Nabízíme Vám 2 penziony - jeden v centru města, druhý v zahradní čtvrti. Oba mají pěkně zařízené pokoje za rozumnou cenu. Ubytování Kertvárosi Vendégház se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Vendégház

6,7

Belvárosi Vendégház

Ubytování (Penzion) Belvárosi Vendégház. Belvárosi Vendégház is set in Orosháza and features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Belvárosi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nimród

6,2

Nimród

Ubytování (Bed and breakfast) Nimród. Situated in Orosháza, Nimród features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Nimród se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozmaring Vendégház

Rozmaring Vendégház

Ubytování (Penzion) Rozmaring Vendégház. Set in the Gyopárosfürdő district of Orosháza, Rozmaring Vendégház offers a garden. Ubytování Rozmaring Vendégház se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Körmendi Apartman

Körmendi Apartman

Ubytování (Apartmán) Körmendi Apartman. Featuring a garden and a terrace, Körmendi Apartman is situated in the Gyopárosfürdő district in Orosháza. Ubytování Körmendi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bréda Apartman Exkluzív

Bréda Apartman Exkluzív

Ubytování (Prázdninový dům) Bréda Apartman Exkluzív. Offering a garden and a terrace, Bréda Apartman Exkluzív is set in the Gyopárosfürdő district in Orosháza. Ubytování Bréda Apartman Exkluzív se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hűvös Nyaralóház Orosháza

Hűvös Nyaralóház Orosháza

Ubytování (Penzion) Hűvös Nyaralóház Orosháza. Located in the Gyopárosfürdő district of Orosháza, Hűvös Nyaralóház Orosháza provides a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Hűvös Nyaralóház Orosháza se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes).

Viszkok Nyaralóház

Viszkok Nyaralóház

Ubytování (Apartmány) Viszkok Nyaralóház. Set in Orosháza in the Bekes region, Viszkok Nyaralóház offers accommodation with free private parking. Ubytování Viszkok Nyaralóház se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes).

Golden Apartman

Golden Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Golden Apartman. Boasting a terrace, Golden Apartman offers accommodation in Orosháza with free WiFi and garden views. Ubytování Golden Apartman se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes).

AKÁC- Apartman

AKÁC- Apartman

Ubytování (Apartmán) AKÁC- Apartman. Boasting a sauna, AKÁC- Apartman is situated in Orosháza. The apartment has garden views and is 41 km from Békéscsaba. Ubytování AKÁC- Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roland Hostel

Roland Hostel

Ubytování (Apartmány) Roland Hostel. Roland Hostel is located in Orosháza. Makó is 49 km from the apartment, while Békéscsaba is 39 km away. Ubytování Roland Hostel se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NAPSUGÁR ÜDÜLŐHÁZ 2/A.-2/B.

NAPSUGÁR ÜDÜLŐHÁZ 2/A.-2/B.

Ubytování (Apartmány) NAPSUGÁR ÜDÜLŐHÁZ 2/A.-2/B.. Situated in Orosháza, NAPSUGÁR ÜDÜLŐHÁZ 2/A.-2/B. Features free WiFi, and guests can enjoy a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování NAPSUGÁR ÜDÜLŐHÁZ 2/A.-2/B. se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oros House Apartmanház

Oros House Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Oros House Apartmanház. Located in Orosháza, Oros House Apartmanház features accommodation with a kitchen. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Oros House Apartmanház se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Üdülőház 1

Napsugár Üdülőház 1

Ubytování (Prázdninový dům) Napsugár Üdülőház 1. Attractively situated in Gyopárosfürdő district of Orosháza, Napsugár Üdülőház 1 features a garden and free WiFi. Ubytování Napsugár Üdülőház 1 se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szűcs Pihenőház

Szűcs Pihenőház

Ubytování (Prázdninový dům) Szűcs Pihenőház. Located in Orosháza in the Bekes region, Szűcs Pihenőház has a patio and lake views. Ubytování Szűcs Pihenőház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silver House vendégház

Silver House vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Silver House vendégház. Silver House vendégház is situated in Orosháza and offers a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Silver House vendégház se nachází ve městě Orosháza (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Orosháza

Město Orosháza se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Orosháza.