Hledat

Ubytování

Ubytování město Ormília

Ve městě Ormília (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ormília

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ormília

House Katerina

9,7

House Katerina

Ubytování (Prázdninový dům) House Katerina. House Katerina is located in Ormília and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování House Katerina se nachází ve městě Ormília (Řecko - Macedonia).

Katerinas

9,4

Katerinas

Ubytování (Prázdninový dům) Katerinas. Set in Ormília, 100 metres from Psakoudia Beach and 400 metres from Moudania-Nikiti Beach, Katerinas offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Katerinas se nachází ve městě Ormília (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nisi House Beachfront with Sea View

Nisi House Beachfront with Sea View

Ubytování (Prázdninový dům) Nisi House Beachfront with Sea View. Located in Ormília, just 2.5 km from Psakoudia Beach, Nisi House Beachfront with Sea View provides accommodation with a terrace and free WiFi. Set 1. Ubytování Nisi House Beachfront with Sea View se nachází ve městě Ormília (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia's House

Sofia's House

Ubytování (Vila) Sofia's House. Sofia's house is set in Ormília and offers a garden. This villa features a terrace. The villa consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Sofia's House se nachází ve městě Ormília (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ormília

Město Ormília se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Ormília.