Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Orlické Záhoří

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Orlické Záhoří

Chalupa Na Paloučku

9,4

Chalupa Na Paloučku

Ubytování (Chata) Chalupa Na Paloučku. Chalupa Na Paloučku poskytuje ubytování s výhledem do zahrady v Orlickém Záhoří, 31 km od obce Polanica-Zdrój. Ubytování Chalupa Na Paloučku se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Na Paloučku má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chalupa Na Paloučku momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Orlické Záhoří

9

Apartmán Orlické Záhoří

Ubytování (Apartmán) Apartmán Orlické Záhoří. Apartmán Orlické Záhoří se nachází v Orlickém Záhoří v Královéhradeckém kraji, 30 km od města Lądek-Zdrój, a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Orlické Záhoří se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Luna

7,2

Chata Luna

Ubytování (Penzion) Chata Luna. Penzion Chata Luna se nachází v obci Orlické Záhoří a nabízí gril i možnost lyžování až k budově. K dispozici je také zahrada a terasa. Ubytování Chata Luna se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata Luna má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Chata Luna momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa Záhorka

Chalupa Záhorka

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Záhorka. Chalupa Záhorka se nachází v Orlickém Záhoří, 30 km od města Lądek-Zdrój. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Záhorka se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Kunštátského mlýna

Apartmán u Kunštátského mlýna

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kunštátského mlýna. Situated in Orlické Záhoří, Apartmán u Kunštátského mlýna offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 14 km from... Ubytování Apartmán u Kunštátského mlýna se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány v Orlických horách

Apartmány v Orlických horách

Ubytování (Aparthotel) Apartmány v Orlických horách. Apartmány v Orlických horách se nacházejí uprostřed přírody v Orlickém Záhoří. Mají kompletně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Apartmány v Orlických horách se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Aparthotel Apartmány v Orlických horách nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Jadrnka

Chalupa Jadrnka

Ubytování (Chata) Chalupa Jadrnka. Chalupa Jadrnka se nachází v Orlickém Záhoří. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Chata má 5 ložnic, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Chalupa Jadrnka se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)