Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Orlické Záhoří

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Orlické Záhoří

Chalupa Na Paloučku

9,4

Chalupa Na Paloučku

Ubytování (Chata) Chalupa Na Paloučku. Chalupa Na Paloučku poskytuje ubytování s výhledem do zahrady v Orlickém Záhoří, 31 km od obce Polanica-Zdrój. Ubytování Chalupa Na Paloučku se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Na Paloučku má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chalupa Na Paloučku momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chata Luna

7,2

Chata Luna

Ubytování (Penzion) Chata Luna. Penzion Chata Luna se nachází v obci Orlické Záhoří a nabízí gril i možnost lyžování až k budově. K dispozici je také zahrada a terasa. Ubytování Chata Luna se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata Luna má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Chata Luna momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa Záhorka

Chalupa Záhorka

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Záhorka. Chalupa Záhorka se nachází v Orlickém Záhoří, 30 km od města Lądek-Zdrój. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Záhorka se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Kunštátského mlýna

Apartmán u Kunštátského mlýna

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kunštátského mlýna. Situated in Orlické Záhoří, Apartmán u Kunštátského mlýna offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 14 km from... Ubytování Apartmán u Kunštátského mlýna se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány v Orlických horách

Apartmány v Orlických horách

Ubytování (Aparthotel) Apartmány v Orlických horách. Apartmány v Orlických horách se nacházejí uprostřed přírody v Orlickém Záhoří. Mají kompletně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Apartmány v Orlických horách se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Aparthotel Apartmány v Orlických horách nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Jadrnka

Chalupa Jadrnka

Ubytování (Chata) Chalupa Jadrnka. Chalupa Jadrnka se nachází v Orlickém Záhoří. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Chata má 5 ložnic, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Chalupa Jadrnka se nachází ve městě Orlické Záhoří (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)