Hledat

Ubytování

Ubytování město Oraiókastron

Ve městě Oraiókastron (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oraiókastron

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oraiókastron

Britta's House

9,6

Britta's House

Ubytování (Apartmán) Britta's House. Situated in Oraiokastro in the Macedonia region, Britta's House has a garden. Ubytování Britta's House se nachází ve městě Oraiókastron (Řecko - Macedonia).

Galaxy Design Hotel

8,2

Galaxy Design Hotel

Ubytování (Hotel) Galaxy Design Hotel. Galaxy Hotel is conveniently located in the magnificent area of Oreokastro, a 10-minute drive away from Thessaloniki. Ubytování Galaxy Design Hotel se nachází ve městě Oraiókastron (Řecko - Macedonia).

Nouvelle

7,7

Nouvelle

Ubytování (Hotel) Nouvelle. Nouvelle Hotel features an outdoor pool surrounded by a sun terrace with loungers and umbrellas. Ubytování Nouvelle se nachází ve městě Oraiókastron (Řecko - Macedonia).

Olvios Villa at Melissochori

Olvios Villa at Melissochori

Ubytování (Vila) Olvios Villa at Melissochori. Olvios Villa at Melissochori nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem a balkonem, asi 8 km od dinosauřího parku v Soluni. Ubytování Olvios Villa at Melissochori se nachází ve městě Oraiókastron (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Oraiókastron

Město Oraiókastron se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Oraiókastron.