Hledat

Ubytování

Ubytování město Oraiókastron

Ve městě Oraiókastron (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oraiókastron

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oraiókastron

Britta's House

9,6

Britta's House

Ubytování (Apartmán) Britta's House. Situated in Oraiokastro in the Macedonia region, Britta's House has a garden. Ubytování Britta's House se nachází ve městě Oraiókastron (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galaxy Design Hotel

8,2

Galaxy Design Hotel

Ubytování (Hotel) Galaxy Design Hotel. Galaxy Hotel is conveniently located in the magnificent area of Oreokastro, a 10-minute drive away from Thessaloniki. Ubytování Galaxy Design Hotel se nachází ve městě Oraiókastron (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nouvelle

7,7

Nouvelle

Ubytování (Hotel) Nouvelle. Nouvelle Hotel features an outdoor pool surrounded by a sun terrace with loungers and umbrellas. Ubytování Nouvelle se nachází ve městě Oraiókastron (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sarisa

7,1

Sarisa

Ubytování (Hotel) Sarisa. Set in Oraiokastro, 3.8 km from Dinosaur Park of Thessaloniki, Sarisa offers accommodation with a bar, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Sarisa se nachází ve městě Oraiókastron (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Oraiókastron

Město Oraiókastron se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Oraiókastron.