Hledat

Ubytování

Ubytování město Ora

Ve městě Ora (Itálie) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ora

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ora

Haus Aue - Apartment 3

9,5

Haus Aue - Apartment 3

Ubytování (Apartmán) Haus Aue - Apartment 3. Haus Aue - Apartment 3 se nachází v obci Valdaora, 47 km od vlakového nádraží Bressanone, 48 km od katedrály a lékařského muzea. Ubytování Haus Aue - Apartment 3 se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Grasser

9,3

Pension Grasser

Ubytování (Penzion) Pension Grasser. Pension Grasser se nachází v Ora/Auer, 42 km od MUSE, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště a zahradu. Ubytování Pension Grasser se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento "Rio Nero"

9,2

Appartamento "Rio Nero"

Ubytování (Apartmán) Appartamento "Rio Nero". Appartamento "Rio Nero" se nachází v Ora/Auer a nabízí fitness centrum. 42 km od Trenta. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento "Rio Nero" se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gardenpark Loft

9,2

Gardenpark Loft

Ubytování (Apartmán) Gardenpark Loft. Gardenpark Loft se nachází v Ora/Auer, 42 km od MUSE a 47 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Gardenpark Loft se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Residence Veronika

9,1

Apartment Residence Veronika

Ubytování (Aparthotel) Apartment Residence Veronika. Apartment Residence Veronika nabízí samostatné apartmány s jídelním prostorem pod širým nebem s výhledem na hory. Ubytování Apartment Residence Veronika se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Trogerhof

9,1

Ferienwohnungen Trogerhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Trogerhof. Ferienwohnungen Trogerhof se nachází v obci Ora/Auer v regionu Trentino Alto Adige, 43 km od MUSE. Ubytování Ferienwohnungen Trogerhof se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment-Hotel Winklwiese

9,1

Apartment-Hotel Winklwiese

Ubytování (Aparthotel) Apartment-Hotel Winklwiese. Apparthotel Winklwiese se nachází v lyžařské oblasti Plan de Corones uprostřed Dolomit, 5 minut chůze od centra obce Ober Olang. Ubytování Apartment-Hotel Winklwiese se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Amadeus Ora & Amore

9

Amadeus Ora & Amore

Ubytování (Hotel) Amadeus Ora & Amore. Tento penzion se nachází v malém městečku Ora a nabízí samoobslužný bar s nepřetržitým provozem, Sala Giochi s kulečníkem, Sala Cinema, letní venkovní... Ubytování Amadeus Ora & Amore se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Trogerhof

9

Villa Trogerhof

Ubytování (Vila) Villa Trogerhof. Villa Trogerhof se nachází v obci Ora/Auer a nabízí restauraci, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování Villa Trogerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Christin

8,9

Hotel Christin

Ubytování (Hotel) Hotel Christin. Hotel Christin se nachází v Ora, 100 metrů od vlakového nádraží, a nabízí terasu a zahradu s dětským hřištěm. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Christin se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Villa Groff

8,8

Hotel Villa Groff

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Groff. Villa Groff is only 500 metres from the centre of Auer and features a spacious garden with a swimming pool and a whirlpool, as well as sun loungers. Ubytování Hotel Villa Groff se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Markushof

8,8

Hotel Markushof

UbytováníHotel Markushof. Hotel Markushof nabízí venkovní bazén a restauraci s terasou. Nachází se v jihotyrolském městě Ora, 15 minut jízdy od Bolzana. Ubytování Hotel Markushof se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Meinrad

8,8

Garni Meinrad

Ubytování (Penzion) Garni Meinrad. Garni Meinrad nabízí pokoje s vlastní koupelnou a výhledem do údolí, na vinice nebo do zahrady s vířivkou. Ubytování Garni Meinrad se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Vera

8,6

Villa Vera

Ubytování (Penzion) Villa Vera. Villa Vera se nachází ve městě Ora, 100 metrů od vlakového nádraží. Nabízí zahradu s dětským hřištěm a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Vera se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Turmwirt

8,5

Hotel Turmwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Turmwirt. Hotel Turmwirt se nachází v Ora/Auer, 42 km od MUSE. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování Hotel Turmwirt se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Winklwiese

8,3

Chalet Winklwiese

Ubytování (Horské chaty) Chalet Winklwiese. Chalet Winklwiese nabízí výhled na Dolomity, finskou saunu a lyžárnu. Ubytování Chalet Winklwiese se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Heide Park

8,2

Hotel Heide Park

UbytováníHotel Heide Park. Hotel Heide Park se nachází v Ora a nabízí ubytování v horském stylu se zahradou a terasou. Nabízí venkovní bazén a stojí 300 metrů od centra města. Ubytování Hotel Heide Park se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Aue - Apartment 2

8,2

Haus Aue - Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Haus Aue - Apartment 2. Haus Aue - Apartment 2 se nachází v obci Valdaora, 47 km od vlakového nádraží Bressanone, 48 km od katedrály Bressanone a 48 km od lékařského muzea. Ubytování Haus Aue - Apartment 2 se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthaus Abram

8,1

Gasthaus Abram

Ubytování (Hotel) Gasthaus Abram. Gasthaus Abram se nachází ve městě Ora a nabízí venkovní bazén a stolní tenis. Hosté si mohou vychutnat panoramatický výhled ze zařízené zahrady. Ubytování Gasthaus Abram se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rainegg

8

Hotel Rainegg

Ubytování (Hotel) Hotel Rainegg. Rodinný Hotel Rainegg se nachází v obci Valdaora, která je součástí lyžařského areálu Plan de Corones. Ubytování Hotel Rainegg se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Flora Albergo

7,9

Pension Flora Albergo

Ubytování (Hotel) Pension Flora Albergo. Penzion Flora Albergo se nachází 1 km od centra obce Ora a nabízí jednoduše zařízené pokoje s balkonem a vlastní koupelnou, terasu s lehátky a tradiční... Ubytování Pension Flora Albergo se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zur Mühle

7,9

Zur Mühle

Ubytování (Hotel) Zur Mühle. Zur Mühle se nachází v Ora/Auer, 42 km od MUSE. Nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Zur Mühle se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Hotel Kaufmann

7,9

B&B Hotel Kaufmann

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Kaufmann. Kaufmann se nachází uprostřed přírody v centru města Ora. Nabízí rozsáhlý pozemek s bazénem, dětským hřištěm, grilem a spoustou lehátek. Ubytování B&B Hotel Kaufmann se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Elefant

7,3

Hotel Elefant

Ubytování (Hotel) Hotel Elefant. Hotel Elefant se nachází v historickém centru města Ora. Hotel stojí poblíž dálnice A22 a má skvělé silniční spojení i terasu s výhledem na hory. Ubytování Hotel Elefant se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Aue - Apartment 1

7

Haus Aue - Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Haus Aue - Apartment 1. Haus Aue - Apartment 1 nabízí ubytování s výhledem na hory v obci Valdaora, 43 km od opatství Novacella a 47 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Haus Aue - Apartment 1 se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Aue - Apartment 1 klein

Haus Aue - Apartment 1 klein

Ubytování (Apartmány) Haus Aue - Apartment 1 klein. Haus Aue - Apartment 1 klein nabízí ubytování s výhledem na hory v obci Valdaora di Sopra, 43 km od opatství Novacella a 47 km od vlakového nádraží... Ubytování Haus Aue - Apartment 1 klein se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Grasser Apartment

Pension Grasser Apartment

UbytováníPension Grasser Apartment. Pension Grasser Apartment se nachází v Ora/Auer a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Grasser Apartment se nachází ve městě Ora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ora

Město Ora se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Ora.