Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Opočno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Opočno

Apartmám na náměstí II

9,9

Apartmám na náměstí II

Ubytování (Apartmán) Apartmám na náměstí II. Apartmán na náměstí II se nachází v Opočně, 36 km od města Duszniki Zdrój. Z apartmánu je výhled do zahrady. Ubytování Apartmám na náměstí II se nachází ve městě Opočno (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartman na namesti

9,6

Apartman na namesti

Ubytování (Apartmán) Apartman na namesti. Apartmán Na náměstí se nachází v Opočnu a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na město a vybavenou kuchyni. Ubytování Apartman na namesti se nachází ve městě Opočno (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartman na namesti má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman na namesti momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Jelínek

9,4

Penzion Jelínek

Ubytování (Penzion) Penzion Jelínek. Penzion Jelínek se nachází v Opočně. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu s grilem, snídaně a prostor sdílený se všemi hosty. Ubytování Penzion Jelínek se nachází ve městě Opočno (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Jelínek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Jelínek momentálně evidujeme 154 recenzí.

Penzion Orchidea

9,1

Penzion Orchidea

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Orchidea. Penzion Orchidea se nachází na klidné pěší zóně v historické části města a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Orchidea se nachází ve městě Opočno (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Orchidea má celkové hodnocení 9,1. Pro Bed and breakfast Penzion Orchidea momentálně evidujeme 45 recenzí.

Best Time Opočno - ubytování v soukromí

8,5

Best Time Opočno - ubytování v soukromí

Ubytování (Penzion) Best Time Opočno - ubytování v soukromí. Tříhvězdičkový penzion Best Time Opočno - ubytování v soukromí se nachází v Opočně a nabízí apartmány/apartmá/pokoje se soukromou terasou, bankomat, dětský... Ubytování Best Time Opočno - ubytování v soukromí se nachází ve městě Opočno (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Best Time Opočno - ubytování v soukromí má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Best Time Opočno - ubytování v soukromí momentálně evidujeme 11 recenzí.

Hotel Jordánek

8,1

Hotel Jordánek

Ubytování (Hotel) Hotel Jordánek. Hotel Jordánek se nachází v budově z roku 1932 v Opočně. Ubytování Hotel Jordánek se nachází ve městě Opočno (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Jordánek má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Jordánek momentálně evidujeme 53 recenzí.

chata u rybníka Broumar

chata u rybníka Broumar

Ubytování (Chata) chata u rybníka Broumar. Chata u rybníka Broumar se nachází v Opočně a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na jezero a na bazén. Ubytování chata u rybníka Broumar se nachází ve městě Opočno (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata chata u rybníka Broumar nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home in Opocno/Adlergebirge 34244

Holiday home in Opocno/Adlergebirge 34244

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Opocno/Adlergebirge 34244. Holiday home in Opocno/Adlergebirge 34244 is situated in Opočno. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home in Opocno/Adlergebirge 34244 se nachází ve městě Opočno (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Opocno/Adlergebirge 34244 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.