Hledat

Ubytování

Ubytování město Opfikon

Ve městě Opfikon (Švýcarsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Opfikon

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Opfikon

Hilton Zurich Airport

7,8

Hilton Zurich Airport

Ubytování (Hotel) Hilton Zurich Airport. Hilton Zurich Airport se nachází uprostřed zeleně, pouhých 5 minut jízdy od letiště Zurich a 15 minut jízdy vlakem nebo autem od centra města. Ubytování Hilton Zurich Airport se nachází ve městě Opfikon (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart-Hotel Zurich Airport

7,7

Apart-Hotel Zurich Airport

Ubytování (Hotel) Apart-Hotel Zurich Airport. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází uprostřed zeleně v obchodní čtvrti na severu Curychu, pouhých 5 minut jízdy od mezinárodního letiště. Ubytování Apart-Hotel Zurich Airport se nachází ve městě Opfikon (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gardenhouse Room 4 Zurich Airport (1BR)

Gardenhouse Room 4 Zurich Airport (1BR)

Ubytování (Apartmán) Gardenhouse Room 4 Zurich Airport (1BR). Situated in Opfikon in the Canton of Zurich region, Gardenhouse Room 4 Zurich Airport (1BR) has a garden. The accommodation is 48 km from Zug. Ubytování Gardenhouse Room 4 Zurich Airport (1BR) se nachází ve městě Opfikon (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1 ROOM APARTMENT ZURICH NEAR TO AIRPORT

1 ROOM APARTMENT ZURICH NEAR TO AIRPORT

Ubytování (Apartmán) 1 ROOM APARTMENT ZURICH NEAR TO AIRPORT. Boasting accommodation with a balcony, 1 ROOM APARTMENT ZURICH NEAR TO AIRPORT is located in Opfikon. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování 1 ROOM APARTMENT ZURICH NEAR TO AIRPORT se nachází ve městě Opfikon (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gardenhouse Room Zurich Airport (1BR)

Gardenhouse Room Zurich Airport (1BR)

Ubytování (Apartmán) Gardenhouse Room Zurich Airport (1BR). Gardenhouse Room Zurich Airport (1BR) is set in Opfikon and offers a garden and a terrace. Ubytování Gardenhouse Room Zurich Airport (1BR) se nachází ve městě Opfikon (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gardenhouse Room 3 Zurich Airport (1BR)

Gardenhouse Room 3 Zurich Airport (1BR)

Ubytování (Apartmán) Gardenhouse Room 3 Zurich Airport (1BR). Situated in Opfikon in the Canton of Zurich region, Gardenhouse Room 3 Zurich Airport (1BR) has a garden. Ubytování Gardenhouse Room 3 Zurich Airport (1BR) se nachází ve městě Opfikon (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gardenhouse Room 2 Zurich Airport (1BR)

Gardenhouse Room 2 Zurich Airport (1BR)

Ubytování (Apartmán) Gardenhouse Room 2 Zurich Airport (1BR). Gardenhouse Room 2 Zurich Airport (1BR) is situated in Opfikon and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Gardenhouse Room 2 Zurich Airport (1BR) se nachází ve městě Opfikon (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JOYN Zurich

JOYN Zurich

Ubytování (Hotel) JOYN Zurich. Featuring free WiFi, JOYN Zurich is situated in Opfikon. Guests can make use of a terrace. All rooms in the hotel are equipped with a kettle. Ubytování JOYN Zurich se nachází ve městě Opfikon (Švýcarsko - Curych).

Ubytování ve městě Opfikon

Město Opfikon se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Opfikon.