Hledat

Ubytování

Ubytování město Olympos

Ve městě Olympos (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Olympos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Olympos

Irene's House

9,4

Irene's House

Ubytování (Prázdninový dům) Irene's House. Irene's House je zrekonstruovaný, tradiční dům nacházející se v centru obce Olympos na ostrově Karpathos. Ubytování Irene's House se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nisiria

8,8

Villa Nisiria

Ubytování (Vila) Villa Nisiria. Situated in Olympos in the Dodecanese region, Villa Nisiria has a balcony and river views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Karpathos Town. Ubytování Villa Nisiria se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aphrodite Hotel

8,6

Aphrodite Hotel

Ubytování (Hotel) Aphrodite Hotel. HOTEL APHRODITE se nachází v centru města Olympos a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na Egejské moře. Ubytování Aphrodite Hotel se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese).

Sellai House

7,9

Sellai House

Ubytování (Apartmán) Sellai House. Set in Olympos, Sellai House offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Sellai House se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anemos guest house

Anemos guest house

Ubytování (Penzion) Anemos guest house. Featuring free WiFi, Anemos guest house is located in Olympos. The rooms are fitted with a balcony. At the guest house, each room is fitted with a terrace. Ubytování Anemos guest house se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Olympos

Město Olympos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Olympos.