Hledat

Ubytování

Ubytování město Olympos

Ve městě Olympos (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Olympos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Olympos

Kalliopis Studio

9,5

Kalliopis Studio

Ubytování (Apartmán) Kalliopis Studio. Kalliopis Studio se nachází v Olymposu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 26 km od města Karpathos. Ubytování Kalliopis Studio se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese).

Irene's House

9,4

Irene's House

Ubytování (Prázdninový dům) Irene's House. Irene's House je zrekonstruovaný, tradiční dům nacházející se v centru obce Olympos na ostrově Karpathos. Ubytování Irene's House se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese).

Villa Nisiria

8,8

Villa Nisiria

Ubytování (Vila) Villa Nisiria. Situated in Olympos in the Dodecanese region, Villa Nisiria has a balcony and river views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Karpathos Town. Ubytování Villa Nisiria se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese).

KALLIOPIS STUDIO

8,7

KALLIOPIS STUDIO

Ubytování (Apartmán) KALLIOPIS STUDIO. KALLIOPIS STUDIO se nachází v Olympu v regionu Dodecanese a nabízí balkon. 30 km od Amoopi. Ubytování KALLIOPIS STUDIO se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese).

Nacros Villa Olympos Karpathou

8

Nacros Villa Olympos Karpathou

Ubytování (Vila) Nacros Villa Olympos Karpathou. Nacros Villa Olympos Karpathou se nachází v Olympu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. 26 km od města Karpathos. Ubytování Nacros Villa Olympos Karpathou se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese).

Sellai House

7,9

Sellai House

Ubytování (Apartmán) Sellai House. Set in Olympos, Sellai House offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Sellai House se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese).

Anemos guest house

Anemos guest house

Ubytování (Penzion) Anemos guest house. Featuring free WiFi, Anemos guest house is located in Olympos. The rooms are fitted with a balcony. At the guest house, each room is fitted with a terrace. Ubytování Anemos guest house se nachází ve městě Olympos (Řecko - Dodecanese).

Ubytování ve městě Olympos

Město Olympos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Olympos.