Hledat

Ubytování

Ubytování město Olbia

Ve městě Olbia (Itálie) máme celkem 774 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Olbia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Olbia

BLU APARTMENT: vista mare - posizione strategica

10

BLU APARTMENT: vista mare - posizione strategica

Ubytování (Apartmány) BLU APARTMENT: vista mare - posizione strategica. BLU APARTMENT: vista mare - posizione strategica se nachází v Olbii, 9,2 km od přístavu Olbia a 15 km od ostrova Tavolara, a nabízí klimatizované ubytování... Ubytování BLU APARTMENT: vista mare - posizione strategica se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Lovely apartment for your holidays in Sardinia

10

Lovely apartment for your holidays in Sardinia

Ubytování (Apartmány) Lovely apartment for your holidays in Sardinia. Lovely apartment for your holidays in Sardinia se nachází v Olbii, 7,2 km od přístavu Olbia a 21 km od ostrova Isola di Tavolara. Ubytování Lovely apartment for your holidays in Sardinia se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Medrano Modern Apartment

10

Medrano Modern Apartment

Ubytování (Apartmán) Medrano Modern Apartment. Medrano Modern Apartment se nachází v Olbii, 1,7 km od kostela San Simplicio a 2 km od kostela sv. Pavla apoštola. Nabízí sdílený lounge a výhled na hory. Ubytování Medrano Modern Apartment se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

via delle terme apartment

10

via delle terme apartment

Ubytování (Apartmán) via delle terme apartment. Via delle terme apartment se nachází v centru Olbie, 400 metrů od kostela San Simplicio, 600 metrů od archeologického muzea a 1,5 km od přístavu Isola... Ubytování via delle terme apartment se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Suite 29A

10

Suite 29A

Ubytování (Prázdninové domy) Suite 29A. Ubytování se nachází v Olbii, 4,1 km od přístavu a 80 metrů od kostela sv. Pavla. Ubytování Suite 29A se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa Noemi

10

Casa Noemi

UbytováníCasa Noemi. Casa Noemi se nachází přibližně 7,1 km od přístavu Olbia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Casa Noemi se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Golfo di Olbia Holiday Apartment

10

Golfo di Olbia Holiday Apartment

UbytováníGolfo di Olbia Holiday Apartment. Golfo di Olbia Holiday Apartment se nachází v Olbii na Sardinii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Golfo di Olbia Holiday Apartment se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Casa Graziana by Wonderful Italy

10

Casa Graziana by Wonderful Italy

UbytováníCasa Graziana by Wonderful Italy. Casa Graziana by Wonderful Italy se nachází v Olbii, 2,8 km od pláže Spiaggia Punta Nuraghe a 17 km od přístavu Olbia, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Graziana by Wonderful Italy se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Via Amsicora

10

Via Amsicora

UbytováníVia Amsicora. In the centre of Olbia, located within a short distance of Church of St. Ubytování Via Amsicora se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

VILLA PARADISO

10

VILLA PARADISO

UbytováníVILLA PARADISO. VILLA PARADISO se nachází v Olbii na Sardinii a nabízí balkon. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování VILLA PARADISO se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Blue Penthouse

10

Blue Penthouse

UbytováníBlue Penthouse. Blue Penthouse se nachází asi 15 km od ostrova Tavolara a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. 10 km od přístavu Olbia. Ubytování Blue Penthouse se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Agriturismo Prendas de Sole

10

Agriturismo Prendas de Sole

Ubytování (Farma) Agriturismo Prendas de Sole. Situated 13 km from Olbia Harbour, Agriturismo Prendas de Sole offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Agriturismo Prendas de Sole se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Bilocale Olbia Città

10

Bilocale Olbia Città

Ubytování (Apartmán) Bilocale Olbia Città. Bilocale Olbia Città se nachází v Olbii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bilocale Olbia Città se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Casa Luna

10

Casa Luna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Luna. Casa Luna nabízí ubytování s výhledem na hory, sezonním venkovním bazénem, barem a zahradou asi 16 km od přístavu Olbia. Ubytování Casa Luna se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Residenza Sardegna da amare

10

Residenza Sardegna da amare

Ubytování (Prázdninový dům) Residenza Sardegna da amare. Residenza Sardegna da amare se nachází v Olbii, necelý 1 km od Spiaggia dello Squalo a 12 minut chůze od Spiaggia Mare e Rocce, a nabízí terasu a... Ubytování Residenza Sardegna da amare se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Sa Istera Sardegna

10

Sa Istera Sardegna

Ubytování (Penzion) Sa Istera Sardegna. Sa Istera Sardegna se nachází v Olbii, 19 km od přístavu Olbia a 16 km od kostela San Simplicio. Ubytování Sa Istera Sardegna se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Suite Da Gabry 2

10

Suite Da Gabry 2

UbytováníSuite Da Gabry 2. Suite Da Gabry 2 se nachází v Olbii, 6,2 km od přístavu Olbia a 18 km od ostrova Isola di Tavolara. Ubytování Suite Da Gabry 2 se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Residence Le Terrazze

10

Residence Le Terrazze

UbytováníResidence Le Terrazze. Residence Le Terrazze se nachází v Olbii, 1,2 km od pláže Sassi a 1,3 km od Spiaggia Ira. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování Residence Le Terrazze se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Valery House

10

Valery House

UbytováníValery House. Valery House se nachází v Olbii, 6,7 km od přístavu Olbia a 20 km od ostrova Isola di Tavolara. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Valery House se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Stazzo Gallurese vista mare

10

Stazzo Gallurese vista mare

UbytováníStazzo Gallurese vista mare. Stazzo Gallurese vista mare se nachází v Olbii, 9,2 km od kostela San Simplicio, 10 km od kostela sv. Pavla apoštola a 11 km od archeologického muzea. Ubytování Stazzo Gallurese vista mare se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Attico Vespucci Luxury Penthouse

10

Attico Vespucci Luxury Penthouse

UbytováníAttico Vespucci Luxury Penthouse. Attico Vespucci Luxury Penthouse se těší atraktivní poloze v centru města Olbia a nabízí balkon, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Attico Vespucci Luxury Penthouse se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Appartamento del Corso

10

Appartamento del Corso

UbytováníAppartamento del Corso. Appartamento del Corso se nachází v centru města Olbia, 5,8 km od přístavu Olbia a 18 km od ostrova Isola di Tavolara. Ubytování Appartamento del Corso se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Casa Anna 24 apartment

10

Casa Anna 24 apartment

UbytováníCasa Anna 24 apartment. Apartmán Casa Anna 24 se nachází přibližně 6,8 km od přístavu Olbia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Casa Anna 24 apartment se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Bia de Bados B7

10

Bia de Bados B7

UbytováníBia de Bados B7. Bia de Bados B7 se nachází v Olbii, jen 1,3 km od Spiaggia del Pellicano. Nabízí ubytování s terasou, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Bia de Bados B7 se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Marina House

10

Marina House

Ubytování (Prázdninový dům) Marina House. Marina House se nachází v Olbii, pouhé 3 km od přístavu, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Marina House se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

La casa di Daniela

10

La casa di Daniela

Ubytování (Apartmán) La casa di Daniela. La casa di Daniela se nachází v Olbii, 8 km od přístavu Olbia a 16 km od ostrova Isola di Tavolara. Nabízí terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování La casa di Daniela se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

la romana

10

la romana

Ubytování (Apartmán) la romana. La romana nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a balkonem, asi 5 km od přístavu Olbia. Ubytování la romana se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Casa Il Corbezzolo Olbia loc Pittulongu

10

Casa Il Corbezzolo Olbia loc Pittulongu

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Il Corbezzolo Olbia loc Pittulongu. Nabízí bar, zahradu a terasu. Casa Il Corbezzolo Olbia loc Pittulongu se nachází v Olbii, nedaleko Spiaggia Mare e Rocce a Spiaggia del Pellicano. Ubytování Casa Il Corbezzolo Olbia loc Pittulongu se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Residenza Tamerici

10

Residenza Tamerici

Ubytování (Apartmán) Residenza Tamerici. Residenza Tamerici se nachází v Olbii, 5 km od přístavu a 1 km od kostela San Simplicio. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Residenza Tamerici se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Terrazza sul Parco

10

Terrazza sul Parco

Ubytování (Apartmány) Terrazza sul Parco. Terrazza sul Parco se nachází v Olbii, 5 km od přístavu a 200 metrů od kostela San Simplicio. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Terrazza sul Parco se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

RELAIS NANNI HOME

10

RELAIS NANNI HOME

UbytováníRELAIS NANNI HOME. RELAIS NANNI HOME se nachází v centru Olbie, 18 km od ostrova Isola di Tavolara a necelý 1 km od kostela San Simplicio, a nabízí klimatizaci. Ubytování RELAIS NANNI HOME se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Villetta Caron

10

Villetta Caron

UbytováníVilletta Caron. Villetta Caron se nachází v Olbii a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villetta Caron se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Villa Bianca

10

Villa Bianca

UbytováníVilla Bianca. Villa Bianca se nachází v Olbii, 6,2 km od přístavu, a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Villa Bianca se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

home relax con giardino

10

home relax con giardino

Ubytováníhome relax con giardino. Home relax con giardino se nachází v Olbii, 7,9 km od přístavu Olbia a 19 km od ostrova Isola di Tavolara. Ubytování home relax con giardino se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Casa Cervo

10

Casa Cervo

UbytováníCasa Cervo. Casa Cervo se nachází v Olbii, 5,6 km od přístavu Olbia a 18 km od ostrova Isola di Tavolara. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Cervo se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Casa Brezza Marina

10

Casa Brezza Marina

UbytováníCasa Brezza Marina. Casa Brezza Marina se nachází v centru města Olbia, pouhých 6,7 km od přístavu Olbia a 17 km od ostrova Isola di Tavolara. Ubytování Casa Brezza Marina se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Bia de Bados B5

10

Bia de Bados B5

UbytováníBia de Bados B5. Ubytování se nachází v Olbii, 1,1 km od pláže Bados a 1,3 km od Spiaggia del Pellicano. Ubytování Bia de Bados B5 se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Moderno e luminoso appartamento ad Olbia

10

Moderno e luminoso appartamento ad Olbia

Ubytování (Apartmán) Moderno e luminoso appartamento ad Olbia. Moderno e luminoso appartamento ad Olbia se nachází v Olbii, 8,2 km od přístavu a 17 km od ostrova Isola di Tavolara, a nabízí klimatizaci. Ubytování Moderno e luminoso appartamento ad Olbia se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Olbia Center City apartment

10

Olbia Center City apartment

Ubytování (Apartmány) Olbia Center City apartment. Nachází se v centru města Olbia, 5 km od přístavu Olbia a 600 metrů od kostela sv. Pavla. Ubytování Olbia Center City apartment se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Amazing apartment in Olbia with 2 Bedrooms

10

Amazing apartment in Olbia with 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Olbia with 2 Bedrooms. Amazing apartment in Olbia with 2 Bedrooms se nachází v Olbii, 4,4 km od přístavu a 1,5 km od kostela San Simplicio, a nabízí klimatizaci. Ubytování Amazing apartment in Olbia with 2 Bedrooms se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Appartamento Mimose

10

Appartamento Mimose

Ubytování (Apartmány) Appartamento Mimose. Appartamento Mimose se nachází ve městě Olbia a nabízí vířivku. Ubytování Appartamento Mimose se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Villetta a Mare

10

Villetta a Mare

Ubytování (Prázdninové domy) Villetta a Mare. Villetta a Mare se nachází v Olbii, 250 metrů od Spiaggia del Pellicano a Spiaggia Mare e Rocce. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villetta a Mare se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Sunny rooftop loft with gorgeous views of Olbia

10

Sunny rooftop loft with gorgeous views of Olbia

Ubytování (Apartmány) Sunny rooftop loft with gorgeous views of Olbia. Sunny roof loft with beautiful views of Olbia se nachází asi 7,3 km od přístavu Olbia a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Sunny rooftop loft with gorgeous views of Olbia se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Saint Simplicio House

10

Saint Simplicio House

Ubytování (Apartmány) Saint Simplicio House. Saint Simplicio House se nachází v Olbii, 5,8 km od přístavu Olbia a 18 km od ostrova Isola di Tavolara. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Saint Simplicio House se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Villa Romantica

10

Villa Romantica

Ubytování (Vila) Villa Romantica. Villa Romantica se nachází v Olbii, 150 metrů od pláže Cala Li Cuncheddi a 1,7 km od pláže Porto Istana. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Romantica se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa Loris by Wonderful Italy

10

Casa Loris by Wonderful Italy

UbytováníCasa Loris by Wonderful Italy. Casa Loris by Wonderful Italy se nachází v Olbii a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Loris by Wonderful Italy se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Casa Vacanze Dolce Hibiscus - appartamento Fiore

10

Casa Vacanze Dolce Hibiscus - appartamento Fiore

UbytováníCasa Vacanze Dolce Hibiscus - appartamento Fiore. Casa Vacanze Dolce Hibiscus - appartamento Fiore se nachází v Olbii, 8,9 km od přístavu Olbia a 17 km od ostrova Isola di Tavolara. Ubytování Casa Vacanze Dolce Hibiscus - appartamento Fiore se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Casa vacanze Il Ciclamino

10

Casa vacanze Il Ciclamino

UbytováníCasa vacanze Il Ciclamino. Casa vacanze Il Ciclamino se nachází v Olbii, 1,6 km od Spiaggia Mare e Rocce, 1,8 km od pláže Bados a 5,6 km od přístavu Olbia. Ubytování Casa vacanze Il Ciclamino se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Casa Volta

10

Casa Volta

UbytováníCasa Volta. Casa Volta se nachází v Olbii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Volta se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Villa Domus de Janna

10

Villa Domus de Janna

UbytováníVilla Domus de Janna. Villa Domus de Janna se nachází asi 1,4 km od Spiaggia dello Squalo a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Domus de Janna se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

The travelers suite

10

The travelers suite

UbytováníThe travelers suite. The traveller suite se nachází ve městě Olbia a nabízí vířivku. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování The travelers suite se nachází ve městě Olbia (Itálie - Sardinie).

Ubytování ve městě Olbia

Město Olbia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 774 hotelů a ubytování ve městě Olbia.