Hledat

Ubytování

Ubytování město Obereggen

Ve městě Obereggen (Itálie) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Obereggen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Obereggen

Familienhotel Maria

9,8

Familienhotel Maria

Ubytování (Hotel) Familienhotel Maria. Hotel Maria je obklopen kopci a horami a nachází se v obci Nova Ponente, pouhých 50 metrů od sjezdovek Obereggen. Ubytování Familienhotel Maria se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lärchenheim

9,5

Lärchenheim

Ubytování (Apartmány) Lärchenheim. Lärchenheim se nachází v Obereggenu, 18 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lärchenheim se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sonnalp

9,4

Hotel Sonnalp

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnalp. Hotel Sonnalp se nachází přímo na sjezdovce Eben a nabízí panoramatický výhled na hory a do údolí. Ubytování Hotel Sonnalp se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cristal

9,3

Hotel Cristal

UbytováníHotel Cristal. Hotel Cristal se nachází přímo u vleků v lyžařském rezortu Obereggen. Ubytování Hotel Cristal se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bewaller

9,2

Hotel Bewaller

Ubytování (Hotel) Hotel Bewaller. Hotel Bewaller se nachází v Obereggenu, 2,3 km od Latemaru. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Bewaller se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Obereggen

8,8

Hotel Obereggen

Ubytování (Hotel) Hotel Obereggen. Hotel Obereggen se nachází pouhé 2 minuty chůze od lyžařského vleku lyžařského areálu Obereggen-Pampeago-Predazzo, je obklopený Dolomity a nabízí výhled na... Ubytování Hotel Obereggen se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kräuterhotel Zischghof

8,7

Kräuterhotel Zischghof

Ubytování (Hotel) Kräuterhotel Zischghof. Kräuterhotel Zischghof se nachází v Obereggenu, 18 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, fitness centrem... Ubytování Kräuterhotel Zischghof se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sporthotel Obereggen

8,6

Sporthotel Obereggen

Ubytování (Hotel) Sporthotel Obereggen. Sporthotel, který se nachází na lyžařských svazích Obereggenu, zahrnuje řadu wellness zařízení a venkovní bazén s výhledem na Dolomity. Ubytování Sporthotel Obereggen se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Specker

8,5

Gasthof Specker

UbytováníGasthof Specker. Gasthof Specker se nachází v Obereggenu, 18 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a restaurací. Ubytování Gasthof Specker se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rider Hotel Obereggen

8,2

Rider Hotel Obereggen

Ubytování (Hotel) Rider Hotel Obereggen. Rider Hotel Obereggen se nachází 1,5 km od sjezdovek Obereggen a nabízí finskou saunu a relaxační sluneční terasu. Ubytování Rider Hotel Obereggen se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Good Life Hotel Zirm

8

Good Life Hotel Zirm

Ubytování (Hotel) Good Life Hotel Zirm. Good Life Hotel Zirm se nachází na úpatí hory Latemar zapsané na seznamu UNESCO. Ubytování Good Life Hotel Zirm se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thaleralm

Thaleralm

Ubytování (Chata) Thaleralm. Thaleralm se nachází 3,1 km od Latemaru a nabízí ubytování s výhledem na hory, balkonem a přímým přístupem na sjezdovku. Ubytování Thaleralm se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Biohof Oberwerkstatt

Biohof Oberwerkstatt

UbytováníBiohof Oberwerkstatt. Situated in Obereggen in the Trentino Alto Adige region, Biohof Oberwerkstatt features accommodation with free private parking. Ubytování Biohof Oberwerkstatt se nachází ve městě Obereggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Obereggen

Město Obereggen se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Obereggen.