Hledat

Ubytování

Ubytování město Nymfeo

Ve městě Nymfeo (Řecko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nymfeo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nymfeo

Nives

9,9

Nives

Ubytování (Penzion) Nives. Featuring free WiFi and a barbecue, Nives offers accommodation in Nymfaio, 24 km from Kastoria. Each room includes a flat-screen TV. Ubytování Nives se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia).

Argyro Guesthouse

9,9

Argyro Guesthouse

Ubytování (Penzion) Argyro Guesthouse. Located on the highest point of Nymphaion village, Argyro is a stone-built guesthouse offering traditional accommodation with views over the scenic village... Ubytování Argyro Guesthouse se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Enterne

9,8

Guesthouse Enterne

Ubytování (Penzion) Guesthouse Enterne. Located in the centre of the charming Nymfaio village, Enterne is a stone-built property offering rooms with free Wi-Fi access combining traditional and... Ubytování Guesthouse Enterne se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nymfes Hotel

9,5

Nymfes Hotel

Ubytování (Hotel) Nymfes Hotel. Nymfes features a breakfast room with a beamed roof and a spa room with a hot tub. Ubytování Nymfes Hotel se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Arcturia

9,5

Villa Arcturia

Ubytování (Vila) Villa Arcturia. Situated in Nymfaio, Villa Arcturia features accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Villa Arcturia se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Moara

9,4

La Moara

Ubytování (Penzion) La Moara. Located in the traditional village of Nimfaion, La Moara is a stone-built property among lush greenery. Ubytování La Moara se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Πετρόχτιστη παραδοσιακή κατοικία «Χιονάτη»

9,3

Πετρόχτιστη παραδοσιακή κατοικία «Χιονάτη»

Ubytování (Prázdninový dům) Πετρόχτιστη παραδοσιακή κατοικία «Χιονάτη». Πετρόχτιστη παραδοσιακή κατοικία «Χιονάτη» is located in Nymfaio. Providing free WiFi, the property also has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Πετρόχτιστη παραδοσιακή κατοικία «Χιονάτη» se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Kontogianni

9,2

Guesthouse Kontogianni

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Kontogianni. The stone-built Guesthouse Kontogianni is located in the scenic village of Nymfaio on an altitude of 1350 metres. Ubytování Guesthouse Kontogianni se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Galba

8,9

La Galba

Ubytování (Penzion) La Galba. Featuring elements of the traditional local architecture, the stone-built La Galba is in Nymfaio Village. It offers accommodation with a TV. Ubytování La Galba se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mare

8,8

Casa Mare

Ubytování (Hotel) Casa Mare. Located in the picturesque Nymfaion Village of Florina, the stone-built Casa Mare features a bar with fireplace, and a traditionally decorated restaurant... Ubytování Casa Mare se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Linouria

8,6

Linouria

Ubytování (Penzion) Linouria. Linouria has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Nymfaio. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Linouria se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manis Hotel

8,6

Manis Hotel

Ubytování (Hotel) Manis Hotel. The stone-built Manis hotel consists of traditionally furnished rooms with views over the surrounding beech-tree forest. Ubytování Manis Hotel se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dandy Villas - Νεράϊδα του Χιονιού

Dandy Villas - Νεράϊδα του Χιονιού

Ubytování (Vila) Dandy Villas - Νεράϊδα του Χιονιού. Boasting a sauna, Dandy Villas - Νεράϊδα του Χιονιού is located in Nymfaio. The property has garden views. Ubytování Dandy Villas - Νεράϊδα του Χιονιού se nachází ve městě Nymfeo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nymfeo

Město Nymfeo se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Nymfeo.