Hledat

Ubytování

Ubytování město Nuweiba

Ve městě Nuweiba (Egypt) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nuweiba

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nuweiba

Think Love on Red Sea

9,6

Think Love on Red Sea

Ubytování (Privát) Think Love on Red Sea. Located in Nuweiba, Think Love on Red Sea boasts a barbecue and sun terrace. Ubytování Think Love on Red Sea se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nakhil Inn

9,3

Nakhil Inn

Ubytování (Penzion – hostinec) Nakhil Inn. With stunning, Red Sea views, Nakhil Inn offers a private beach area and free WiFi. It is situated by Tarabin Beach, a 5-minute drive from Nuweiba’s Port. Ubytování Nakhil Inn se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bab Eldonia camp

9,2

Bab Eldonia camp

Ubytování (Chata) Bab Eldonia camp. Set 31 km from Immigration (Nuiweiba), Bab Eldonia camp offers accommodation with a restaurant, a private beach area and a 24-hour front desk for your... Ubytování Bab Eldonia camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bamba Camp

9

Bamba Camp

Ubytování (Kemp) Bamba Camp. Offering sea views, Bamba Camp in Nuweiba offers accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytování Bamba Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nuweiba Club Resort

9

Nuweiba Club Resort

Ubytování (Rezort) Nuweiba Club Resort. Tento rezort se nachází V Akabském zálivu na pobřeží Rudého moře a nabízí 900 metrů dlouhou soukromou pláž. Ubytování Nuweiba Club Resort se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Moon Island Camp

8,9

New Moon Island Camp

Ubytování (Chata) New Moon Island Camp. Occupying a beachfront location, Moon offers a restaurant. It is located in Nuweiba and features a traditional décor. Ubytování New Moon Island Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nuweiba Lodge

8,8

Nuweiba Lodge

Ubytování (Chata) Nuweiba Lodge. Set in Nuweiba, 12 km from Immigration (Nuiweiba) and 12 km from Nuweiba Ferry Port, Nuweiba Lodge offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Nuweiba Lodge se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salame Camp Fanan

8,8

Salame Camp Fanan

Ubytování (Penzion – hostinec) Salame Camp Fanan. Situated in Nuweiba, 7 km from Customs (Nuweiba), Salame Camp Fanan features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a private... Ubytování Salame Camp Fanan se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Starlight Camp Nuweiba

8,6

Starlight Camp Nuweiba

Ubytování (Hotel) Starlight Camp Nuweiba. Located in Nuweiba, 6 km from Customs (Nuweiba), Starlight Camp Nuweiba provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytování Starlight Camp Nuweiba se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradise Sweir

8,6

Paradise Sweir

Ubytování (Hotel) Paradise Sweir. Set in Nuweiba, 37 km from Immigration (Nuiweiba), Paradise Sweir offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a private beach... Ubytování Paradise Sweir se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swisscare Nuweiba Resort Hotel

8,5

Swisscare Nuweiba Resort Hotel

Ubytování (Rezort) Swisscare Nuweiba Resort Hotel. Located on its own private, sandy beach in Nuweiba, Swisscare Nuweiba Resort Hotel features panoramic Gulf of Aqaba views and coral reefs for snorkeling... Ubytování Swisscare Nuweiba Resort Hotel se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aquarium Camp

8,4

Aquarium Camp

Ubytování (Luxusní stan) Aquarium Camp. With lake views, Aquarium Camp is set in Nuweiba and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden and terrace. Ubytování Aquarium Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

sea horse

8,1

sea horse

Ubytování (Kemp) sea horse. With sea views, sea horse is set in Nuweiba and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden and terrace. Ubytování sea horse se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ciao Hotel

8,1

Ciao Hotel

Ubytování (Rezort) Ciao Hotel. Overlooking the Red Sea and Sinai Mountains, Ciao Hotel is peacefully situated on a private section of Nuweiba’s Dunes Beach. Ubytování Ciao Hotel se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sayadeen Village - Red Sea Riviera

8

Sayadeen Village - Red Sea Riviera

Ubytování (Hotel) Sayadeen Village - Red Sea Riviera. Offering a restaurant, Al Sayadeen Village Red Sea Riviera is located in Nuweiba. Ubytování Sayadeen Village - Red Sea Riviera se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coral Resort Nuweiba

7,9

Coral Resort Nuweiba

Ubytování (Rezort) Coral Resort Nuweiba. Tento 4hvězdičkový rezort s výhledem na krásný Akabský záliv nabízí nádherné zahrady s květinami a palmami a rozsáhlou soukromou písečnou pláž u Rudého... Ubytování Coral Resort Nuweiba se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sina Star Camp

7,9

Sina Star Camp

Ubytování (Kemp) Sina Star Camp. Situated 9 km from Customs (Nuweiba), Sina Star Camp features accommodation with a restaurant, a private beach area and a 24-hour front desk for your... Ubytování Sina Star Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Safari Beach Nuweiba

7,8

Safari Beach Nuweiba

Ubytování (Kemp) Safari Beach Nuweiba. Safari Beach Nuweiba is located in Nuweiba. It offers an outdoor pool and a restaurant with a 24-hour room service. Ubytování Safari Beach Nuweiba se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bedouin Star (Ras Shetan area)

7,7

Bedouin Star (Ras Shetan area)

Ubytování (Kemp) Bedouin Star (Ras Shetan area). Offering a private beach area, Bedouin Star is located in Nuweiba. The property boasts an outdoor swimming pool and offers free WiFi in the public areas. Ubytování Bedouin Star (Ras Shetan area) se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Palace

7,7

White Palace

Ubytování (Hostel) White Palace. Located in Nuweiba, 11 km from Immigration (Nuiweiba), White Palace provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytování White Palace se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dessole Holiday Taba Resort

7,3

Dessole Holiday Taba Resort

Ubytování (Hotel) Dessole Holiday Taba Resort. Facing the beachfront, Dessole Holiday Taba Resort offers 4-star accommodation in Nuweiba and features a restaurant, bar and garden. Ubytování Dessole Holiday Taba Resort se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai).

Fayrouz Beach Camp

7,2

Fayrouz Beach Camp

Ubytování (Penzion – hostinec) Fayrouz Beach Camp. Offering a restaurant and a private beach area, Fayrouz Beach Camp is located in Nuweiba. Free WiFi access is available in public areas. Ubytování Fayrouz Beach Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City beach

6,2

City beach

Ubytování (Hotel) City beach. Located in Nuweiba, 10 km from Immigration (Nuiweiba), City beach provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování City beach se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cova Sina Lodge

Cova Sina Lodge

Ubytování (Kemp) Cova Sina Lodge. Located in Nuweiba, Cova Sina Lodge features accommodation 28 km from Customs (Nuweiba) and 29 km from Nuweiba Ferry Port. Ubytování Cova Sina Lodge se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai).

Sababa beach camp

Sababa beach camp

Ubytování (Bed and breakfast) Sababa beach camp. Sababa beach camp is located in Nuweiba and offers a bar. The bed and breakfast features sea views and is 40 km from Taba. Ubytování Sababa beach camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magic Land

Magic Land

Ubytování (Hotel) Magic Land. Located in Nuweiba, Magic Land features a restaurant. Private parking can be arranged at an extra charge. Taba is 40 km from the hotel. Ubytování Magic Land se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dana Beach Camp

Dana Beach Camp

Ubytování (Chata) Dana Beach Camp. Set 18 km from Customs (Nuweiba) and 18 km from Nuweiba Ferry Port, Dana Beach Camp - Nuweiba offers accommodation in Nuweiba. Ubytování Dana Beach Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elbadawy

Elbadawy

Ubytování (Kemp) Elbadawy. Situated in Nuweiba in the South Sinai region, Elbadawy features accommodation with free private parking. Ubytování Elbadawy se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abdo Caribbean Camp

Abdo Caribbean Camp

Ubytování (Kemp) Abdo Caribbean Camp. Offering a bar, Abdo Caribbean Camp offers accommodation in Nuweiba. A à la carte breakfast is available each morning at the camping. Ubytování Abdo Caribbean Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diana Beach Camp

Diana Beach Camp

Ubytování (Hotel) Diana Beach Camp. Situated in Nuweiba, Diana Beach Camp features a restaurant. The hotel has family rooms. At the hotel, rooms are fitted with a patio. Ubytování Diana Beach Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fanan Camp

Fanan Camp

Ubytování (Kemp) Fanan Camp. Situated in Nuweiba, near Immigration (Nuiweiba), Fanan Camp features a garden. A Full English/Irish breakfast is served every morning at the property. Ubytování Fanan Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Makati Camp

Makati Camp

Ubytování (Kemp) Makati Camp. Set 24 km from Customs (Nuweiba), Makati Camp offers accommodation with a private beach area, barbecue facilities and a shared kitchen for your... Ubytování Makati Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Bird guest House

Blue Bird guest House

Ubytování (Hotel) Blue Bird guest House. Blue Bird guest House in Nuweiba features a restaurant and a bar. Ubytování Blue Bird guest House se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Syn Beach Club

Syn Beach Club

Ubytování (Rezort) Syn Beach Club. Featuring a restaurant, Kenouze Beach Club is located in Nuweiba, 6 km from Customs (Nuweiba). Ubytování Syn Beach Club se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 73 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crazy Horse Camp

Crazy Horse Camp

Ubytování (Kemp) Crazy Horse Camp. Offering a barbecue, Crazy Horse Camp is set in Nuweiba. Eilat is 46 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Crazy Horse Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spicy camp

Spicy camp

Ubytování (Chata) Spicy camp. Offering sea views, Spicy camp in Nuweiba offers accommodation and a restaurant. Free WiFi is provided. Ubytování Spicy camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolphin Camp

Dolphin Camp

Ubytování (Hostel) Dolphin Camp. Located less than 1 km from Immigration (Nuiweiba), Dolphin Camp in Nuweiba has a garden. Ubytování Dolphin Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Droub Camp

Droub Camp

Ubytování (Hotel) Droub Camp. Located in Nuweiba, 21 km from Customs (Nuweiba), Droop Ras Shitan features a restaurant. Ubytování Droub Camp se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3elbt Alwan Resort

3elbt Alwan Resort

Ubytování (Rezort) 3elbt Alwan Resort. Located in Nuweiba, 7 km from Customs (Nuweiba), 3elbt Alwan Resort provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování 3elbt Alwan Resort se nachází ve městě Nuweiba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nuweiba

Město Nuweiba se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Nuweiba.