Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nový Hrozenkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nový Hrozenkov

Horský Hotel Kohútka

8,8

Horský Hotel Kohútka

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Kohútka. Horský Hotel Kohútka se nachází v Novém Hrozenkově. Nabízí terasu, možnost lyžování přímo od budovy, lyžárnu, restauraci, bar, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma... Ubytování Horský Hotel Kohútka se nachází ve městě Nový Hrozenkov (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský hotel Portáš

8,6

Horský hotel Portáš

Ubytování (Hotel) Horský hotel Portáš. Horský hotel Portáš se nachází na vrcholu Javorníku, jen pár kroků od sjezdovek v lyžařském areálu Kohútka. Ubytování Horský hotel Portáš se nachází ve městě Nový Hrozenkov (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský hotel Portáš má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Horský hotel Portáš momentálně evidujeme 61 recenzí.

Hotel Lidový dům

7,9

Hotel Lidový dům

Ubytování (Hotel) Hotel Lidový dům. Hotel Lidový dům se nachází v Novém Hrozenkově a nabízí terasu i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také lyžárna a restaurace. Ubytování Hotel Lidový dům se nachází ve městě Nový Hrozenkov (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lidový dům má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Lidový dům momentálně evidujeme 123 recenzí.

Chata Hrozenka

Chata Hrozenka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Hrozenka. Chata Hrozenka se nachází v Novém Hrozenkově. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Hrozenka se nachází ve městě Nový Hrozenkov (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chata Hrozenka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Roubenka Valachy

Roubenka Valachy

Ubytování (Apartmány) Roubenka Valachy. Roubenka Valachy se nachází v Novém Hrozenkově. Na místě je zahrada a v okolí se lze věnovat pěší turistice Roubenka Valachy leží 7 km od Velkých Karlovic,... Ubytování Roubenka Valachy se nachází ve městě Nový Hrozenkov (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Hozajda

Chata Hozajda

Ubytování (Chata) Chata Hozajda. Chata Hozajda has river views, free WiFi and free private parking, situated in Nový Hrozenkov. Ubytování Chata Hozajda se nachází ve městě Nový Hrozenkov (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)