Hledat

Ubytování

Ubytování město Novigrad – Istrie

Ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko) máme celkem 781 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Novigrad – Istrie

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Novigrad – Istrie

Apartment Lency

9,9

Apartment Lency

Ubytování (Apartmán) Apartment Lency. Set 600 metres from Novigrad Marina in Novigrad Istria, this air-conditioned unit is 800 metres from Novigrad Bus Station, and guests benefit from free... Ubytování Apartment Lency se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auretta Apartment

9,9

Auretta Apartment

Ubytování (Apartmán) Auretta Apartment. Auretta Apartment is a beachfront property located in Novigrad Istria, 500 metres from St. Pelagius and St. Ubytování Auretta Apartment se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Villa Contessa

9,9

Villa Contessa

Ubytování (Vila) Villa Contessa. Situated in Novigrad Istria, Villa Contessa features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Villa Contessa se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Residence Peček

9,9

Residence Peček

Ubytování (Prázdninový dům) Residence Peček. Located 1.2 km from Novigrad Marina, Residence Peček offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování Residence Peček se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Rita Studio

9,8

Apartmani Rita Studio

Ubytování (Apartmán) Apartmani Rita Studio. Situated in Novigrad Istria, 1.3 km from Novigrad Marina and 1.4 km from Novigrad Bus Station, Apartmani Rita Studio offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartmani Rita Studio se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Emilija

9,8

Casa Emilija

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Emilija. Casa Emilija se nachází v Novigradu na Istrii, 2,5 km od autobusového nádraží Novigrad a 2,6 km od přístavu Novigrad. Ubytování Casa Emilija se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hera

9,8

Apartment Hera

Ubytování (Apartmán) Apartment Hera. Located in Novigrad Istria, 500 metres from Novigrad Bus Station and 500 metres from Mandrac City Harbour, Apartment Hera provides air-conditioned... Ubytování Apartment Hera se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domino Studio apartment

9,8

Domino Studio apartment

Ubytování (Apartmán) Domino Studio apartment. Set in Novigrad Istria, within 1.3 km of Novigrad Marina and 1. Ubytování Domino Studio apartment se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Playa

9,8

Apartment Playa

Ubytování (Apartmán) Apartment Playa. Apartment Playa se nachází v Novigradu na Istrii, 300 metrů od přístavu Mandrac. Ubytování Apartment Playa se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Rita Kiwi

9,8

Apartmani Rita Kiwi

Ubytování (Apartmán) Apartmani Rita Kiwi. Located in Novigrad Istria, 1.3 km from Novigrad Marina, Apartmani Rita Kiwi provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartmani Rita Kiwi se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luigia

9,7

Apartment Luigia

Ubytování (Apartmán) Apartment Luigia. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Novigrad Istria a nabízí terasu a balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Luigia se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Alenka

9,7

Alenka

Ubytování (Apartmány) Alenka. Alenka se nachází ve městě Novigrad na Istrii, 400 metrů od městského přístavu Mandrac, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alenka se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Villa Ren

9,7

Villa Ren

Ubytování (Apartmány) Villa Ren. Villa Ren se nachází v Novigradské Istrii a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje vybavené kuchyní. Ubytování Villa Ren se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hannah

9,7

Apartment Hannah

Ubytování (Apartmán) Apartment Hannah. Featuring a balcony with garden views, and free bikes and a terrace, Apartment Hannah can be found in Novigrad Istria, close to Mandrac City Harbour and... Ubytování Apartment Hannah se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dario Apartments And Rooms

9,7

Dario Apartments And Rooms

Ubytování (Apartmán) Dario Apartments And Rooms. Situated in Novigrad Istria, 200 metres from St. Pelagius and St. Ubytování Dario Apartments And Rooms se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Corinne Novigrad

9,7

Apartments Corinne Novigrad

Ubytování (Apartmány) Apartments Corinne Novigrad. Set in Novigrad Istria in the Istria region and Karpinjan Beach reachable within 400 metres, Apartments Corinne Novigrad offers accommodation with free... Ubytování Apartments Corinne Novigrad se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

App Sunset with sea view

9,7

App Sunset with sea view

Ubytování (Apartmán) App Sunset with sea view. App Sunset s výhledem na moře se nachází v Novigradu na Istrii, pouhých 200 metrů od městského přístavu Mandrac. Ubytování App Sunset with sea view se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Safran

9,7

Apartment Safran

Ubytování (Apartmán) Apartment Safran. Apartmán Safran se nachází v Novigradu na Istrii, 300 metrů od historického centra i od městského přístavu Mandrac a rovněž 300 metrů od kostela sv. Ubytování Apartment Safran se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirjana

9,7

Apartments Mirjana

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirjana. Set in Novigrad Istria in the Istria region and Novigrad Marina reachable within 1. Ubytování Apartments Mirjana se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old City

9,7

Old City

Ubytování (Apartmán) Old City. Old City se nachází v Novigradu na Istrii, 400 metrů od městského přístavu Mandrac a od kostela sv. Pelagia a kostela sv. Maximiliána. Ubytování Old City se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mare verde

9,7

Apartmani Mare verde

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mare verde. Apartmani Mare verde se nachází 300 metrů od městského přístavu Mandrac. Nabízí balkon, zahradu a terasu. Ubytování Apartmani Mare verde se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Casa Emonia

9,7

Apartments Casa Emonia

Ubytování (Apartmán) Apartments Casa Emonia. Apartmány Casa Emonia se nacházejí ve městě Novigrad na Istrii, jen 200 metrů od oblázkové pláže, a svým hostům nabízejí moderně zařízené ubytování s... Ubytování Apartments Casa Emonia se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Contessa

9,7

Apartments Contessa

Ubytování (Apartmány) Apartments Contessa. Apartmány Contessa se nachází 2,6 km od přístavu Novigrad a nabízí balkon, zahradu a gril. Ubytování Apartments Contessa se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

App Sorgo

9,7

App Sorgo

Ubytování (Apartmán) App Sorgo. App Sorgo, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is located in Novigrad Istria, 1. Ubytování App Sorgo se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Morena

9,7

Apartman Morena

Ubytování (Apartmán) Apartman Morena. Set in Novigrad Istria, within 500 metres of Mandrac City Harbour and 500 metres of St. Pelagius and St. Ubytování Apartman Morena se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sol Maris

9,7

Casa Sol Maris

Ubytování (Apartmány) Casa Sol Maris. Casa Sol Maris se nachází 600 metrů od pláže Karpinjan a nabízí sdílený lounge, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Sol Maris se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Giovanni

9,7

Apartment Giovanni

Ubytování (Apartmán) Apartment Giovanni. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Giovanni is set in Novigrad Istria. Ubytování Apartment Giovanni se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartements Sarah

9,6

Apartements Sarah

Ubytování (Apartmány) Apartements Sarah. Located in Novigrad Istria in the Istria region and Novigrad Marina reachable within less than 1 km, Apartements Sarah provides accommodation with free... Ubytování Apartements Sarah se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartment The Place

9,6

Apartment The Place

Ubytování (Apartmán) Apartment The Place. Apartmán The Place se nachází v městečku Novigrad na Istrii, 3,8 km od přístavu, 3,9 km od autobusového nádraží a 5 km od přístavu ve městě Mandrac. Ubytování Apartment The Place se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Guest House Fiore

9,6

Guest House Fiore

Ubytování (Penzion) Guest House Fiore. Penzion Fiore se nachází ve městě Novigrad na Istrii, 400 metrů od městského přístavu Madrač, kostela sv. Ubytování Guest House Fiore se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Villa Bionda

9,6

Villa Bionda

Ubytování (Apartmány) Villa Bionda. Villa Bionda se nachází ve městě Novigrad na Istrii, jen pár kroků od kostela sv. Pelagia a sv. Maximiliána a 70 metrů od muzea Lapidarium. Ubytování Villa Bionda se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Sanja

9,6

Apartment Sanja

Ubytování (Apartmán) Apartment Sanja. Located in Novigrad Istria, 1.4 km from Maestral Beach, 1.7 km from Beach Sirena and 1. Ubytování Apartment Sanja se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

App Mirjana

9,6

App Mirjana

Ubytování (Apartmán) App Mirjana. App Mirjana se nachází ve městě Novigrad Istria, pouhých 300 metrů od pláže Karpinjan, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování App Mirjana se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alek

9,6

Alek

Ubytování (Apartmán) Alek. Situated in Novigrad Istria, 400 metres from Novigrad Bus Station and 700 metres from Novigrad Marina, Alek features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Alek se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Al Porto Suites

9,6

Al Porto Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Al Porto Suites. Boasting a garden, Al Porto Suites offers accommodation in Novigrad Istria with free WiFi and city views. Ubytování Al Porto Suites se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Daniela

9,6

Apartments Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartments Daniela. Apartmány Daniela se nacházejí ve městě Novigrad Istria, 15 minut chůze od přístavu. Ubytování Apartments Daniela se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Villa Mimosa

9,6

Villa Mimosa

Ubytování (Vila) Villa Mimosa. Boasting pool views, Villa Mimosa offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a shared lounge, around 2. Ubytování Villa Mimosa se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Diana

9,6

Apartmani Diana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Diana. Apartmani Diana se nachází v Novigradu na Istrii, 600 metrů od autobusového nádraží. Nabízí zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Diana se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ivana

9,6

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Apartmán Ivana se nachází v Novigrad na Istrii, 1 km od autobusového nádraží Novigrad a 1,3 km od novigradského přístavu. Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paolija

9,6

Villa Paolija

Ubytování (Apartmány) Villa Paolija. Villa se nachází v malé vesnici Paolija, 2 km od Novigradu. Poskytuje ubytování v klimatizovaných apartmánech, bezplatné Wi-Fi a půjčovnu kol zdarma. Ubytování Villa Paolija se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvedere Holidays

9,6

Belvedere Holidays

Ubytování (Prázdninové domy) Belvedere Holidays. Belvedere Holidays se nachází v Novigradu na Istrii, 1,5 km od autobusového nádraží Novigrad a 1,8 km od přístavu Novigrad. Ubytování Belvedere Holidays se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oliva 1485

9,6

Apartment Oliva 1485

Ubytování (Apartmán) Apartment Oliva 1485. Set in Novigrad Istria, 1.2 km from Maestral Beach, 1.4 km from Beach Sirena and 1. Ubytování Apartment Oliva 1485 se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sanja Apartments Rivarela

9,5

Sanja Apartments Rivarela

Ubytování (Apartmán) Sanja Apartments Rivarela. Sanja Apartments Rivarela se nachází v Novigradu na Istrii, 200 metrů od historického centra a 300 metrů od přístavu Mandrac. Ubytování Sanja Apartments Rivarela se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Skipper Suites

9,5

Skipper Suites

Ubytování (Apartmány) Skipper Suites. Set in Novigrad Istria, near Mandrac City Harbour, St. Pelagius and St. Ubytování Skipper Suites se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Sara

9,5

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartmány Sara se nachází ve městě Novigrad, 1,1 km od přístavu, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Luxury Apartments Novigrad

9,5

Luxury Apartments Novigrad

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartments Novigrad. Luxury Apartments Novigrad se nachází ve městě Novigrad Istria, 200 metrů od novigradského autobusového nádraží i přístavu. Ubytování Luxury Apartments Novigrad se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

ROZA Apartment

9,5

ROZA Apartment

Ubytování (Apartmán) ROZA Apartment. ROZA Apartment has a balcony and is located in Novigrad Istria, within just 700 metres of Novigrad Bus Station and 1.4 km of Mandrac City Harbour. Ubytování ROZA Apartment se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Ivni Apartmani

9,5

Ivni Apartmani

Ubytování (Apartmány) Ivni Apartmani. Situated in Novigrad Istria in the Istria region, with Novigrad Marina and Novigrad Bus Station nearby, Ivni Apartmani features accommodation with free... Ubytování Ivni Apartmani se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lana

9,5

Lana

Ubytování (Apartmán) Lana. Located in Novigrad Istria, 200 metres from Maestral Beach and 600 metres from Beach Sirena, Lana provides accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Lana se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Viola

9,5

Viola

Ubytování (Apartmány) Viola. Set in Novigrad Istria in the Istria region, with Karpinjan Beach and Maestral Beach nearby, Viola offers accommodation with free private parking. Ubytování Viola se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

APP Carla

9,5

APP Carla

Ubytování (Apartmán) APP Carla. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, APP Carla provides accommodation in Novigrad Istria with free WiFi and garden views. Ubytování APP Carla se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Ubytování ve městě Novigrad – Istrie

Město Novigrad – Istrie se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 781 hotelů a ubytování ve městě Novigrad – Istrie.