Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nová Ves nad Popelkou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nová Ves nad Popelkou

Maringotky Na Růžku

9,9

Maringotky Na Růžku

UbytováníMaringotky Na Růžku. Maringotky Na Růžku se nachází v Nové Vsi a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Maringotky Na Růžku se nachází ve městě Nová Ves nad Popelkou (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Nad Popelkou

9,8

Chalupa Nad Popelkou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Nad Popelkou. Tento prázdninový dům se nachází v Nové Vsi nad Popelkou a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a výhled na bazén. Ubytování Chalupa Nad Popelkou se nachází ve městě Nová Ves nad Popelkou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa Nad Popelkou má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Nad Popelkou momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Lebedín

8,7

Apartmány Lebedín

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lebedín. Set in Nová Ves in the Liberec Region region, Apartmány Lebedín features a garden. The accommodation is 25 km from Świeradów-Zdrój. Ubytování Apartmány Lebedín se nachází ve městě Nová Ves nad Popelkou (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home in Nova Ves nad Popelkou 2127

Holiday home in Nova Ves nad Popelkou 2127

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Nova Ves nad Popelkou 2127. Prázdninový dům Nová Ves nad Popelkou 2127 se nachází v Nové Vsi nad Popelkou a nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home in Nova Ves nad Popelkou 2127 se nachází ve městě Nová Ves nad Popelkou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Nova Ves nad Popelkou 2127 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Stara Skolka

Penzion Stara Skolka

Ubytování (Penzion) Penzion Stara Skolka. Penzion Stara Skolka se nachází v Nové Vsi a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je zde terasa a pokojová služba. Ubytování Penzion Stara Skolka se nachází ve městě Nová Ves nad Popelkou (Česko - Liberecký kraj).