Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nová Ves nad Popelkou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nová Ves nad Popelkou

Chalupa Nad Popelkou

9,8

Chalupa Nad Popelkou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Nad Popelkou. Tento prázdninový dům se nachází v Nové Vsi nad Popelkou a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a výhled na bazén. Ubytování Chalupa Nad Popelkou se nachází ve městě Nová Ves nad Popelkou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Nad Popelkou má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Nad Popelkou momentálně evidujeme 8 recenzí.

Holiday home in Nova Ves nad Popelkou 2127

Holiday home in Nova Ves nad Popelkou 2127

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Nova Ves nad Popelkou 2127. Prázdninový dům Nová Ves nad Popelkou 2127 se nachází v Nové Vsi nad Popelkou a nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home in Nova Ves nad Popelkou 2127 se nachází ve městě Nová Ves nad Popelkou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Nova Ves nad Popelkou 2127 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Stara Skolka

Penzion Stara Skolka

Ubytování (Penzion) Penzion Stara Skolka. Penzion Stara Skolka se nachází v Nové Vsi a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je zde terasa a pokojová služba. Ubytování Penzion Stara Skolka se nachází ve městě Nová Ves nad Popelkou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)