Hledat

Ubytování

Ubytování město Nova Ponente

Ve městě Nova Ponente (Itálie) máme celkem 37 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nova Ponente

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nova Ponente

Chalet Schlossberg Schwarzhorn

10

Chalet Schlossberg Schwarzhorn

Ubytování (Apartmán) Chalet Schlossberg Schwarzhorn. Chalet Schlossberg Schwarzhorn se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Chalet Schlossberg Schwarzhorn se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Schlossberg Weißhorn

10

Chalet Schlossberg Weißhorn

Ubytování (Apartmán) Chalet Schlossberg Weißhorn. Chalet Schlossberg Weißhorn se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 27 km od Canazei. Ubytování Chalet Schlossberg Weißhorn se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lisis Loggia

9,8

Lisis Loggia

Ubytování (Apartmány) Lisis Loggia. Lisis Loggia se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige, 21 km od jezera Carezza. Ubytování Lisis Loggia se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Schlernblick

9,6

Haus Schlernblick

Ubytování (Apartmány) Haus Schlernblick. Haus Schlernblick nabízí zahradu s grilem a sluneční terasou a ubytování s možností vlastního stravování a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Haus Schlernblick se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Traudi

9,6

Haus Traudi

Ubytování (Apartmán) Haus Traudi. Haus Traudi se nachází asi 16 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Traudi se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spanglerhaus

9,6

Spanglerhaus

Ubytování (Apartmány) Spanglerhaus. Spanglerhaus se nachází v Nova Ponente, 21 km od jezera Carezza, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Spanglerhaus se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lies

9,5

Casa Lies

Ubytování (Apartmány) Casa Lies. Casa Lies se nachází 15 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Lies se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alps Residence

9,4

Alps Residence

Ubytování (Apartmán) Alps Residence. Alps Residence se nachází v Nova Ponente a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alps Residence se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Samberg

9,4

Apartments Samberg

Ubytování (Apartmány) Apartments Samberg. Apartments Samberg se nachází v Eggenu, 47 km od Ortisei, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Samberg se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Caravan - Zirben Nestl

9,4

Mountain Caravan - Zirben Nestl

UbytováníMountain Caravan - Zirben Nestl. Mountain Caravan - Zirben Nestl se nachází v Nova Ponente, 21 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Mountain Caravan - Zirben Nestl se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterwirtshof

9,2

Unterwirtshof

Ubytování (Farma) Unterwirtshof. Unterwirtshof se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige, 21 km od jezera Carezza. Ubytování Unterwirtshof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramahotel Obkircher

9,2

Panoramahotel Obkircher

UbytováníPanoramahotel Obkircher. Nabízí bezplatné wellness a relaxační prostory, Tříhvězdičkový Panoramahotel Obkircher se nachází 5 minut chůze od centra města Nova Ponente a nabízí... Ubytování Panoramahotel Obkircher se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Am Wiesenrand

9,1

Appartments Am Wiesenrand

Ubytování (Apartmány) Appartments Am Wiesenrand. Appartments Am Wiesenrand nabízí ubytování s Wi-Fi a parkováním zdarma. U domu je zahrada s lehátky a grilem a k dispozici je také sauna a turecká lázeň. Ubytování Appartments Am Wiesenrand se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apparthotel Feldhof - Living and Bistro

9,1

Apparthotel Feldhof - Living and Bistro

Ubytování (Aparthotel) Apparthotel Feldhof - Living and Bistro. Apparthotel Feldhof - Living and Bistro se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apparthotel Feldhof - Living and Bistro se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ganischgerhof Mountain Resort & Spa

9

Ganischgerhof Mountain Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Ganischgerhof Mountain Resort & Spa. Hotel Ganischgerhof nabízí široký výběr wellness zařízení, včetně krytého bazénu. Ubytování Ganischgerhof Mountain Resort & Spa se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Obkircher

9

Appartement Obkircher

UbytováníAppartement Obkircher. Appartement Obkircher se nachází asi 20 km od jezera Carezza a nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Obkircher se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pfösl

9

Hotel Pfösl

Ubytování (Hotel) Hotel Pfösl. Hotel Pfösl s výhledem na Dolomity kombinuje tradiční jihotyrolskou atmosféru s gurmánskou italskou kuchyní a moderními lázněmi. Ubytování Hotel Pfösl se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Schlossberg Schlern

9

Chalet Schlossberg Schlern

Ubytování (Apartmán) Chalet Schlossberg Schlern. Chalet Schlossberg Schlern se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Chalet Schlossberg Schlern se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Elisabeth

8,8

Haus Elisabeth

Ubytování (Penzion) Haus Elisabeth. Haus Elisabeth se nachází v Nova Ponente. Nabízí ubytování s balkonem s výhledem na hory, zahradu a lyžárnu. Ubytování Haus Elisabeth se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellnesshotel Erica

8,7

Wellnesshotel Erica

Ubytování (Hotel) Wellnesshotel Erica. Wellnesshotel Erica se nachází uprostřed lesů a horských luk. Ubytování Wellnesshotel Erica se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda con vista sulle Dolomiti

8,6

Mansarda con vista sulle Dolomiti

Ubytování (Prázdninový dům) Mansarda con vista sulle Dolomiti. Mansarda con vista sulle Dolomiti se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Ubytování Mansarda con vista sulle Dolomiti se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni-Residence Villa Paul

8,5

Garni-Residence Villa Paul

Ubytování (Aparthotel) Garni-Residence Villa Paul. Garni-Residence Villa Paul v obci Nova Ponente nabízí gril, sluneční terasu a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Garni-Residence Villa Paul se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

gasthof pension rössl

8,5

gasthof pension rössl

Ubytování (Penzion) gasthof pension rössl. Gasthof pension rössl se nachází v obci Nova Ponente a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. K dispozici je lyžárna, bar a zahrada. Ubytování gasthof pension rössl se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Regglbergerhof

8,3

Hotel Regglbergerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Regglbergerhof. Hotel Regglbergerhof se nachází ve městě Nova Ponente, 8 km od sjezdovek ve středisku Obereggen, a nabízí pokoje v alpském stylu s balkonem. Ubytování Hotel Regglbergerhof se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Schlossberg Rosengarten

8

Chalet Schlossberg Rosengarten

Ubytování (Apartmán) Chalet Schlossberg Rosengarten. Chalet Schlossberg Rosengarten se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Chalet Schlossberg Rosengarten se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pietralba

8

Hotel Pietralba

Ubytování (Hotel) Hotel Pietralba. Hotel Pietralba se nachází v Nova Ponente, 28 km od jezera Carezza, a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Hotel nabízí rodinné pokoje. Ubytování Hotel Pietralba se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Leonard

7,6

Hotel Leonard

Ubytování (Hotel) Hotel Leonard. Hotel Leonard se nachází v Nova Ponente a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a sdílený lounge. 28 km od jezera Carezza. Ubytování Hotel Leonard se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment 1 - Haus Oberzöhr

Apartment 1 - Haus Oberzöhr

Ubytování (Apartmán) Apartment 1 - Haus Oberzöhr. Apartment 1 - Haus Oberzöhr se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment 1 - Haus Oberzöhr se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Daum my mountain hideaway

Daum my mountain hideaway

Ubytování (Aparthotel) Daum my mountain hideaway. Daum my mountain hideaway se nachází v Nova Ponente a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Daum my mountain hideaway se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

SUNNLEITN HOF

SUNNLEITN HOF

Ubytování (Apartmány) SUNNLEITN HOF. SUNLEITN HOF se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige, 21 km od jezera Carezza. Ubytování SUNNLEITN HOF se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Schlossberg Latemar

Chalet Schlossberg Latemar

Ubytování (Apartmán) Chalet Schlossberg Latemar. Chalet Schlossberg Latemar se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 27 km od Canazei. Ubytování Chalet Schlossberg Latemar se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment 2 - Haus Oberzöhr

Apartment 2 - Haus Oberzöhr

Ubytování (Apartmán) Apartment 2 - Haus Oberzöhr. Apartment 2 - Haus Oberzöhr se nachází v obci Nova Ponente v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Apartment 2 - Haus Oberzöhr se nachází ve městě Nova Ponente (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Nova Ponente

Město Nova Ponente se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 37 hotelů a ubytování ve městě Nova Ponente.